اخبار پرسپولیس

ترکی: هیئت رئیسه را بچلانید 10 درصد از آن فوتبال بیرون نمی آید

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 403 ] - یکشنبه, 12 خرداد 1398
ترکی: هیئت رئیسه را بچلانید 10 درصد از آن فوتبال بیرون نمی آید

پیشکسوت داوری فوتبال کشورمان تأکید کرد که دیدار تیم های پرسپولیس و داماش گیلانیان به دلیل تأخیر بیش از اندازه باید لغو شود. محسن ترکی درباره اتفاقات پیش آمده ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت داوری فوتبال کشورمان تأکید کرد که دیدار تیم های پرسپولیس و داماش گیلانیان به دلیل تأخیر بیش از اندازه باید لغو شود.

محسن ترکی درباره اتفاقات پیش آمده در بازی تیم های پرسپولیس و داماش گیلانیان و اعتراض باشگاه داماش به عدم حضور هوادارانش در ورزشگاه و جنجال های پیش آمده، اظهار داشت: این موضوع واقعاً جای تأسف دارد، اگر ذره ای برای تیم داماش احترام می گذاشتند این اتفاقات پیش نمی آمد. جلسه قبل از بازی را برای همین چیزها گذاشته اند و در آن تمام صحبت ها در خصوص مسائل این چنینی انجام شود. فکر می کنم نزدیک به 15 الی 20 نفر از فدراسیون فوتبال به اهواز رفته اند، اما نمی دانیم آنجا چه کار می کردند.

وی افزود: از فدراسیون فوتبال آدم می برند تا فقط مدال را داخل سینی بگذارد و روی سکو ببرد. این افراد از صبح کجا بودند؟! اگر نیروی انتظامی نتوانسته هواداران را کنترل کند باید این موضوع بررسی شود. باید بررسی کنند چه کسانی کوتاهی کرده اند. من معتقدم در نهایت همه این بی نظمی ها به فدراسیون فوتبال باز می گردد. این اتفاقات سوء مدیریت است. آقایان رفته اند که فقط جشنی برگزار کنند. گفته اند پیک نیک است می رویم و می آییم. من حق را به باشگاه داماش می دهم.

کارشناس داوری کشورمان در خصوص قوانین مربوط به لغو بازی نیز، تصریح کرد: در قوانین هم مهمترین مسئله حفظ امنیت زمین و سکوهاست. این موضوع به چارچوب زمین هم مربوط نمی شود و از داوران می خواهند اگر تنش روی سکوها هم بود بازی را لغو کند. به نظرم این مسابقه شرایط انجام را نداشت. ما دیدیم که دو مرتبه بازیکنان برای گرم کردن وارد زمین شدند، اما هر بار بازی به دلایلی آغاز نشد. فکر می کنم برای بار سوم دیگر نباید این اتفاق بیفتد و بازی باید لغو شود. وقتی سیاسیون در فوتبال دخالت می کنند، همین می شود!

وی خاطر نشان کرد: نماینده مجلس هزار و یک کار دارد، اما درباره فوتبال حرف می زند. شش ماه تا یکسال تا انتخابات مجلس باقی مانده است و نماینده به همین خاطر در فوتبال ورود می کند و این می شود نتیجه آن. اگر ما درست برخورد می کردیم الان مدیرعامل یک تیم نمی گفت ما بازی نمی کنیم. همه چیز برای هوادار است، فیفا هم فوتبال را برای هواداران برگزار می کند. تمام این اتفاقات به خاطر سوء مدیریت فوتبال است. اگر هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال را بچلانید 10 درصد از آن فوتبال بیرون نمی آید. ما در هیئت رئیسه فقط آقای اصفهانیان و ممبینی را به عنوان افراد فوتبالی داریم که آنها هم زیاد در امور دخالت داده نمی شوند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

نتیجه دربی نود و یکم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
استقلال
استقلال
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 31 شهریور 1398 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45

گلزنان برتر پرسپولیس

محمدحسین کنعانی زادگان
# نام بازیکن تعداد گل
1محمدحسین کنعانی زادگان1
2مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن