اخبار پرسپولیس

ایرج عرب از پرسپولیس رفتنی شد؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 827 ] - دوشنبه, 13 خرداد 1398

ایرج عرب از پرسپولیس رفتنی شد؟

به نظر می رسد سریال پایان کار مدیران عامل بعد از دستیابی به جام اینبار به ایرج عرب رسیده است. پرسپولیس موفق به دستیابی به دبل در لیگ برتر فصل هجدهم شد و بعد ا... 5 out of 5 based on 4 ratings.
ایرج عرب از پرسپولیس رفتنی شد؟

به نظر می رسد سریال پایان کار مدیران عامل بعد از دستیابی به جام اینبار به ایرج عرب رسیده است. پرسپولیس موفق به دستیابی به دبل در لیگ برتر فصل هجدهم شد و بعد ا...

ارتش سرخ دات كام :

به نظر می رسد سریال پایان کار مدیران عامل بعد از دستیابی به جام اینبار به ایرج عرب رسیده است.

پرسپولیس موفق به دستیابی به دبل در لیگ برتر فصل هجدهم شد و بعد از قهرمانی لیگ، روز گذشته در جام حذفی نیز جشن قهرمانی را برپا کردند.

در حاشیه این قهرمانی اما شایعات درباره فصل آینده تیم افزایش یافت که یکی از آنها مربوط به مدیرعامل این تیم است؛ ایرج عرب که بعد از ماجرای مربوط به عدم بکارگیری بازنشستگان در این تیم به عنوان سرپرست به جای گرشاسبی به کار گرفته شد، بعد از انتخاب اعضای هیات مدیره نیز به عنوان مدیرعامل انتخاب شد.

این مدیر نیز در ادامه سریال دستیابی به موفقیت علی اکبر طاهری و حمیدرضا گرشاسبی بعنوان مدیران این تیم، در دوران هدایت تیم توسط برانکو ایوانکوویچ به قهرمانی دست یافت تا نام او نیز در سیاهه مدیران موفق تاریخ باشگاه قرار گیرد.

اما در روزهایی که اخبار و شایعات درباره آینده این باشگاه داغ است و از آینده بازیکنان تا کادرفنی صحبت های زیادی مطرح می شود، در خصوص مدیریت باشگاه نیز احتمال تغییرات افزایش یافته است؛ علی اکبر طاهری و گرشاسبی نیز بعد از قهرمانی با سرخ ها به پایان راه خود با این تیم نزدیک شدند و اکنون صحبت هایی درباره ایرج عرب که در این مدت دو عنوان قهرمانی لیگ برتر و جام حذفی در کارنامه مدیریتی خود ثبت کرده نیز اخباری مبنی بر پایان کار به گوش می رسد.

شاید اگر بتوان به پست اینستاگرامی حبیب زاده به عنوان مشاور جوان او اعتنا کرد، این شایعه داغ تر و نزدیک به واقعیت نیز تلقی شود.

مشاور مورد اعتماد عرب در پایان جشن قهرمانی با اشاره به مشکلاتی که پشت سر گذاشته، از پایان کار خود با این تیم خبر داده و نکته جالب توجه سود بردن از فعل های جمع است که ذهن ها را به سمت ایرج عرب و پایان کار این مربی نیز می برد. باید دید مدیرعامل پرسپولیس نیز که این روزها به مشکل بزرگی برای مذاکره با برانکو ایوانکوویچ و تمدید قرارداد او برخورده و گلایه سرمربی و هجمه تند هواداران را دراین خصوص پیش روی خود می بیند نیز در تابستان پر ماجرای فصل نوزدهم به کار خود پایان خواهد داد یا برنامه دیگری در ذهن خواهد داشت.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

نتیجه دربی نود و یکم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
استقلال
استقلال
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 31 شهریور 1398 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45

گلزنان برتر پرسپولیس

محمدحسین کنعانی زادگان
# نام بازیکن تعداد گل
1محمدحسین کنعانی زادگان1
2مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن