اخبار پرسپولیس

نماینده تهران: تاج و سلطانی فر متعهد شده بودند این وقایع تکرار نشود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 518 ] - دوشنبه, 13 خرداد 1398
نماینده تهران: تاج و سلطانی فر متعهد شده بودند این وقایع تکرار نشود

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: تاج و سلطانی فر در مقابل نمایندگان مردم متعهد شدند که این وقایع تکرار نخواهد شد و از گذشته عبرت گرفته اند، اما دی...

ارتش سرخ دات كام :

 نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: تاج و سلطانی فر در مقابل نمایندگان مردم متعهد شدند که این وقایع تکرار نخواهد شد و از گذشته عبرت گرفته اند، اما دیشب مشخص شد که تنها در حد حرف بوده است.

محمدعلی وکیلی درباره اتفاقات شب گذشته در فینال جام حذفی فوتبال گفت: اتفاقات دیشب نشان داد شرایط ما در مسیر مناسبی نیست و فرصت شادی مردم را به تهدید تبدیل کردیم. به راحتی و آسانی فضای ورزش بخصوص فوتبال که جزء محدود فضاهای شادی برای جوانان و خانواده ها بود را با بی تدبیری به تهدید تبدیل کردیم.

وی ادامه داد: مجموع اتفاقات رخ داده در این فصل چه در بازی با تراکتور و چه با سپاهان و چه شب گذشته، افسوس را برای مردم و جوانان و البته تأسف را برای ما مسئولین که کافی نیست رقم زد. 2 هفته قبل وزیر ورزش و تاج در کمیسیون فرهنگی حضور پیدا کردند و به بهانه استیضاح و طرح سوال وارد حواشی فوتبال شدیم که تاج و سلطانی فر در مقابل نمایندگان مردم  متعهد شدند که این وقایع تکرار نخواهد شد و از گذشته عبرت گرفته اند، اما دیشب مشخص شد که تنها در حد حرف بوده است و نه تنها  عبرت نگرفتیم بلکه مردمی که مسیری طولانی را برای تماشای یک دیدار جذاب و نشاط آفرین آمده بودند با هزینه روحی و معنوی بالایی مواجه کردیم که نابخشودنی است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به عنوان نمایندگان مردم باید برخوردی جدی تر داشته باشیم و با عوامل این وضعیت یک بار برای همیشه برخوردی جدی شود.

وکیلی که با برنامه تهران ورزشی گفت وگو می کرد درباره تکلیف تحقیق و تفحص در فوتبال گفت: تحقیق و تفحص از استقلال و پرسپولیس در حال انجام است. اولین بار است که به نحوه هزینه کردها، مدیریت، چینش اعضای هیات مدیره و قراردادها ورود شده است. اطلاعات زیادی جمع آوری شده است که هفته قبل آخرین داده های مالی ارائه شد. انشاءالله خروجی این موضوع به زودی به اطلاع مردم خواهد رسید.

وی در ادامه درخصوص اتفاقات جام حذفی خاطرنشان کرد: مجلس حتما ورودی جدی به این حوادث خواهد داشت؛ اگر خویشتن داری تماشاگران نبود ممکن بود مصدومان بیشتری ثبت شود. از ارگان های نظارتی در عجبم چرا ورودی جدی تر نمی کنند چرا در بازی با تراکتور به چه کنم و کی بود مبتلا شدند، چرا روشن نکردند مقصران چه کسانی هستند و اقدامی برای عزل مقصران انجام نشد؟ در دیدار با سپاهان هم همینطور. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

نتیجه دربی نود و یکم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
استقلال
استقلال
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 31 شهریور 1398 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45

گلزنان برتر پرسپولیس

محمدحسین کنعانی زادگان
# نام بازیکن تعداد گل
1محمدحسین کنعانی زادگان1
2مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن