اخبار پرسپولیس

شما توانایی اداره یک نانوایی را هم ندارید

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 2048 ] - دوشنبه, 13 خرداد 1398

شما توانایی اداره یک نانوایی را هم ندارید

علیرضا بیرانوند با گردن کج و میکروفنی در دست با مدیریت ملی «من بمیرم، تو بمیری» روبروی تماشاگران ایستاد و از هواداران پرسپولیس در ورزشگاه خواست کمی تنگ تر بنش... 5 out of 5 based on 4 ratings.
شما توانایی اداره یک نانوایی را هم ندارید

علیرضا بیرانوند با گردن کج و میکروفنی در دست با مدیریت ملی «من بمیرم، تو بمیری» روبروی تماشاگران ایستاد و از هواداران پرسپولیس در ورزشگاه خواست کمی تنگ تر بنش...

ارتش سرخ دات كام :

علیرضا بیرانوند با گردن کج و میکروفنی در دست با مدیریت ملی «من بمیرم، تو بمیری» روبروی تماشاگران ایستاد و از هواداران پرسپولیس در ورزشگاه خواست کمی تنگ تر بنشینند تا جا برای هواداران داماش باز شود و آنها داخل بیایند! چیزی مثل رو انداختن های ایرانی در 13 به در که «آقا میشه کمی زیلوتون رو جمع تر بچینید جای ما هم بشه؟»

این خلاصه ای از مدیریت در فوتبال ایران است. آنچه شب گذشته در فینال جام حذفی دیدیم شرم آور بود. هیچ واژه جایگزین دیگری وجود ندارد. حتی «غافلگیر شدیم» معمول هم جواب نمی دهد. همه می دانند پرسپولیس و استقلال هرکجا بروند هوادار دارند، آن هم در دیداری که جام می دهند و قهرمان معرفی می شود و بساط کری خواندن هموار! خیلی از هواداران که در طول سال ورزشگاه نمی روند در چنین بازی هایی هر جور شده بلیت می گیرند تا در جشن قهرمانی کنار تیم شان باشند.

از مشهد تا کرمانشاه، از تهران تا اهواز محل برگزاری دیدار فینال جام حذفی عوض شد تا اینکه قرعه به نام ورزشگاه شیک اهواز افتاد اما درست وقتی هزاران هوادار در ورزشگاه و میلیون ها نفر در خانه ها منتظر شروع بازی بودند، ناگهان اعلام شد که داماشی ها قصد ورود به زمین ندارند چون به حدود 300 هوادار دو آتشه این تیم که راه طولانی رشت- اهواز را طی کرده بودند راه ندادند. یعنی جای مشخصی برایشان تدارک دیده نشد. به همین سادگی! چطور ممکن است اتفاقی به این اندازه قابل انتظار باز هم

رخ بدهد؟ انتظار داشتند هواداران ورزشگاه نیایند؟ فکر کردند حالا 300 هوادار داماشی خیلی مهم نیست؟ مدیریت فقط دویدن کنار زمین و گفت وگو کردن با رسانه ها و «فحش خوردن» نیست. این امور اصلاً فضیلت هم نیست. سال هاست در دنیا مدیران واقعی نمی دوند، آنها از دور دویدن ها را مدیریت می کنند. این سیستم مدیریت در دولت محمود احمدی نژاد نشان داد که مفید نیست. حتی اگر با نیت خیر هم انجام شود باز خسارت زاست، هم برای مدیر و هم برای مردم. اینکه مدیر نان و پنیر بخورد، شب و روز نخوابد و ساعت ها بدود افتخار نیست، اتفاقاً نشان دهنده فقر مدیریت است.

پرسپولیس و داماش آخرین پرده از سریال ناکامی مدیریت در فوتبال ایران بود. مدیریت «مرگ من، مرگ تو»، مدیریت «ریش سفیدی بیرانوند»، مدیریت «زشته مردم چی میگن» جواب نمی دهد. کسانی که کشور را به این نقطه رسانده اند «توانایی اداره یک نانوایی را ندارند» اما روی صندلی های بزرگ نشسته اند. ربط زیادی هم به بودجه و ورزشگاه شیک و امکانات ندارد.

کاش یک نفر به مارک ویلموتس بگوید این اتفاقات یک نوع بازی بومی- محلی در ایران است. چیزی مثل رسم های برره! جدی نگیرد و به رسم های ما احترام بگذارد!


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس
چيدمان به ترتيب :
 • امیر ایرانی
  امیر ایرانی :
  هیچ اتفاق تازه ای رخ نداده!!
  چهل ساله که داریم با همین میدیریتی که ناتوان از اداره یک نانوایی هم نیستن( پایینترشو نمیگم که همینو هم ممکنه چاپ نکنید!!) داریم تحمل میکنیمو باهاشون زندگی میکنیم !
  منتها تنها تفاوتش اینه که دیشب میلیونها نفر منتظر دیدن بازی بودنو تاحدودی به این بیلیاقتبها و نامدیریتی ها از نزدیک پی بردن !!
  یگی از میلیونها عدم توانایی و بی لیاقتیها و درک تکیه زدن کسانی به صندلیهای بزرگ که حتی توان بردن دوتا گوسفند به چرا هم ندارند را بصورت علنی شاهد بودیم.
  هرکسی میخواد خوشش نیاد هم اصلا مهم نیست ولی» تا خودمون نخواهیم«آش همین است وکاسه نیز همین وباید با همین نالایقان مسئول نما«به زندگی کردنمون ادامه بدیم!!!
 • omid 110
  omid 110 :
  تاج فقط به فکر درصد جانبازیش هست..این چیزها براش مهم نیست...یعنی میشه 1روز از شر این فدراسیون اصفهانی حلاص بشیم
 • محمدرضا علوی
  محمدرضا علوی :
  کثیف ترین مافیای فوتبال تاج و کفاشیان سالیان زیادی است که حکمران فوتبال ایران هستند و نابود کردن

نظرسنجی

نتیجه دربی نود و یکم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
استقلال
استقلال
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 31 شهریور 1398 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45

گلزنان برتر پرسپولیس

محمدحسین کنعانی زادگان
# نام بازیکن تعداد گل
1محمدحسین کنعانی زادگان1
2مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن