فینالی برای «حذفی ها»

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 945 ] - دوشنبه, 13 خرداد 1398

فینالی برای «حذفی ها»

دیدار پرسپولیس و داماش که قرار بود ساعت 21 شب گذشت برگزار شود، به دلیل برنامه ریزی اشتباه و بی کفایتی برخی از مسوولان به جنجال و حاشیه کشیده شد و اوج آن بی اح... 5 out of 5 based on 3 ratings.
فینالی برای «حذفی ها»

دیدار پرسپولیس و داماش که قرار بود ساعت 21 شب گذشت برگزار شود، به دلیل برنامه ریزی اشتباه و بی کفایتی برخی از مسوولان به جنجال و حاشیه کشیده شد و اوج آن بی اح...

ارتش سرخ دات كام :

 دیدار پرسپولیس و داماش که قرار بود ساعت 21 شب گذشت برگزار شود، به دلیل برنامه ریزی اشتباه و بی کفایتی برخی از مسوولان به جنجال و حاشیه کشیده شد و اوج آن بی احترامی به هواداران داماش و پرسپولیس بود که با در نظر نگرفتن حق گیلانی ها و «فریب دادن» هواداران سرخ باعث خروج شان از ورزشگاه شدند و بازی را این گونه آغاز کردند!

از آنجایی که در کشورمان تعدادی از مسوولان حتی با وجود سهل انگاری و اشتباهات بزرگ که به ضرر مردم تمام می شود، حاضر به ترک پست های خود نیستند، باید به شدیدترین وجه ممکن با آنها برخورد شود تا وقت باارزش مردم و جان و سلامت آنها به خطر نیفتد.

آقایانی که حتی پس از بحران جام حذفی حاضر به استعفا نیستند و طلبکارانه در گفت وگو با رسانه ها توپ را به زمین دیگری می اندازند که تا چند روز دیگر هم در جایگاه خود بمانند. بازیکنان و مربیان فوتبال پس از هر اتفاق کوچک و بزرگی احضار می شوند و با جریمه های سنگین و محرومیت مواجه می شوند، حالا نوبت آقایانی است که پس از چند سال هنوز نه بلیت فروشی ورزشگاه ها را سروسامان داده اند و نه احترامی برای هواداران فوتبال با کمترین امکانات قائل هستند.

این دیدار فینالی برای «حذف شده ها» بود که باید هر چه زودتر تکلیف شان روشن شود و افتضاح آنها به بازی های دیگر کشیده نشود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن