مجله ارتباط

    melibet

فینالی برای «حذفی ها»

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1032 ] - دوشنبه, 13 خرداد 1398

فینالی برای «حذفی ها»

دیدار پرسپولیس و داماش که قرار بود ساعت 21 شب گذشت برگزار شود، به دلیل برنامه ریزی اشتباه و بی کفایتی برخی از مسوولان به جنجال و حاشیه کشیده شد و اوج آن بی اح... 5 out of 5 based on 3 ratings.
فینالی برای «حذفی ها»

دیدار پرسپولیس و داماش که قرار بود ساعت 21 شب گذشت برگزار شود، به دلیل برنامه ریزی اشتباه و بی کفایتی برخی از مسوولان به جنجال و حاشیه کشیده شد و اوج آن بی اح...

ارتش سرخ دات كام :

 دیدار پرسپولیس و داماش که قرار بود ساعت 21 شب گذشت برگزار شود، به دلیل برنامه ریزی اشتباه و بی کفایتی برخی از مسوولان به جنجال و حاشیه کشیده شد و اوج آن بی احترامی به هواداران داماش و پرسپولیس بود که با در نظر نگرفتن حق گیلانی ها و «فریب دادن» هواداران سرخ باعث خروج شان از ورزشگاه شدند و بازی را این گونه آغاز کردند!

از آنجایی که در کشورمان تعدادی از مسوولان حتی با وجود سهل انگاری و اشتباهات بزرگ که به ضرر مردم تمام می شود، حاضر به ترک پست های خود نیستند، باید به شدیدترین وجه ممکن با آنها برخورد شود تا وقت باارزش مردم و جان و سلامت آنها به خطر نیفتد.

آقایانی که حتی پس از بحران جام حذفی حاضر به استعفا نیستند و طلبکارانه در گفت وگو با رسانه ها توپ را به زمین دیگری می اندازند که تا چند روز دیگر هم در جایگاه خود بمانند. بازیکنان و مربیان فوتبال پس از هر اتفاق کوچک و بزرگی احضار می شوند و با جریمه های سنگین و محرومیت مواجه می شوند، حالا نوبت آقایانی است که پس از چند سال هنوز نه بلیت فروشی ورزشگاه ها را سروسامان داده اند و نه احترامی برای هواداران فوتبال با کمترین امکانات قائل هستند.

این دیدار فینالی برای «حذف شده ها» بود که باید هر چه زودتر تکلیف شان روشن شود و افتضاح آنها به بازی های دیگر کشیده نشود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ماشین سازی کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 26 تیر 1399 / ساعت : 21:00
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی10
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن