فینالی برای «حذفی ها»

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 996 ] - دوشنبه, 13 خرداد 1398

فینالی برای «حذفی ها»

دیدار پرسپولیس و داماش که قرار بود ساعت 21 شب گذشت برگزار شود، به دلیل برنامه ریزی اشتباه و بی کفایتی برخی از مسوولان به جنجال و حاشیه کشیده شد و اوج آن بی اح... 5 out of 5 based on 3 ratings.
فینالی برای «حذفی ها»

دیدار پرسپولیس و داماش که قرار بود ساعت 21 شب گذشت برگزار شود، به دلیل برنامه ریزی اشتباه و بی کفایتی برخی از مسوولان به جنجال و حاشیه کشیده شد و اوج آن بی اح...

ارتش سرخ دات كام :

 دیدار پرسپولیس و داماش که قرار بود ساعت 21 شب گذشت برگزار شود، به دلیل برنامه ریزی اشتباه و بی کفایتی برخی از مسوولان به جنجال و حاشیه کشیده شد و اوج آن بی احترامی به هواداران داماش و پرسپولیس بود که با در نظر نگرفتن حق گیلانی ها و «فریب دادن» هواداران سرخ باعث خروج شان از ورزشگاه شدند و بازی را این گونه آغاز کردند!

از آنجایی که در کشورمان تعدادی از مسوولان حتی با وجود سهل انگاری و اشتباهات بزرگ که به ضرر مردم تمام می شود، حاضر به ترک پست های خود نیستند، باید به شدیدترین وجه ممکن با آنها برخورد شود تا وقت باارزش مردم و جان و سلامت آنها به خطر نیفتد.

آقایانی که حتی پس از بحران جام حذفی حاضر به استعفا نیستند و طلبکارانه در گفت وگو با رسانه ها توپ را به زمین دیگری می اندازند که تا چند روز دیگر هم در جایگاه خود بمانند. بازیکنان و مربیان فوتبال پس از هر اتفاق کوچک و بزرگی احضار می شوند و با جریمه های سنگین و محرومیت مواجه می شوند، حالا نوبت آقایانی است که پس از چند سال هنوز نه بلیت فروشی ورزشگاه ها را سروسامان داده اند و نه احترامی برای هواداران فوتبال با کمترین امکانات قائل هستند.

این دیدار فینالی برای «حذف شده ها» بود که باید هر چه زودتر تکلیف شان روشن شود و افتضاح آنها به بازی های دیگر کشیده نشود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در افتتاحیه لیگ برتر کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
تراکتور
تراکتور
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : یادگار امام تبریز
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 8 شهریور 1398 / ساعت : 17:45
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
پارس جنوبی
پارس جنوبی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 31 مرداد 1398 / ساعت : 19:10

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن