اخبار پرسپولیس

آشوبی: منتقدین پرسپولیس این تیم را الگوی خود قرار دهند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 910 ] - چهارشنبه, 15 خرداد 1398

آشوبی: منتقدین پرسپولیس این تیم را الگوی خود قرار دهند

 کارشناس فوتبال ایران گفت: با برکناری یک نفر مشکلات حل نخواهد شد و اگر فوتبال مان جراحی نشود، اتفاقات به مراتب بدتری از آنچه در فینال جام حذفی دیدیم، شاه... 5 out of 5 based on 2 ratings.
آشوبی: منتقدین پرسپولیس این تیم را الگوی خود قرار دهند

 کارشناس فوتبال ایران گفت: با برکناری یک نفر مشکلات حل نخواهد شد و اگر فوتبال مان جراحی نشود، اتفاقات به مراتب بدتری از آنچه در فینال جام حذفی دیدیم، شاه...

ارتش سرخ دات كام :

 کارشناس فوتبال ایران گفت: با برکناری یک نفر مشکلات حل نخواهد شد و اگر فوتبال مان جراحی نشود، اتفاقات به مراتب بدتری از آنچه در فینال جام حذفی دیدیم، شاهد خواهیم بود.
فرزاد آشوبی در گفت وگویی در مورد اتفاقات حاشیه ای رخ داده در جریان فینال جام حذفی که یکشنبه شب در ورزشگاه شهدای فولاد رخ داد، اظهار داشت: متاسفانه اتفاقاتی را که در فینال شاهد بودیم یک آبروریزی بزرگ برای فوتبال ایران بود و مطمئن باشید آخرین باری هم نخواهد بود. در فصلی که گذشت شاهد بی نظمی ها و اتفاقات عجیب و غریب زیادی در ورزشگاه های کشور بودیم و فینال جام حذفی سرآمد آنها بود که واقعا نشان داد که چقدر در برگزاری مسابقات با ضعف های عمده ای مواجه هستیم.

ایراد اصلی بر مجری مسابقات وارد است
وی افزود: این مشکلات از جایی نشأت می گیرد که قانون گذاران  و برگزار کنندگان مسابقات خودشان مسائلی را که باید را رعایت نمی کنند و همه این کوتاهی ها در نهایت باعث می شود فجایع بزرگی نمونه آنچه در فینال جام حذفی دیدیم را شاهد باشیم. مجری مسابقات وقتی مسئولیت ها را در بخش های مختلف مشخص می کند خودش باید بر کار آنها نظارت دقیق داشته باشد. اینکه گفته می شود نیروی انتظارمی یا یگان ویژه نتوانستند کارش را در ورزشگاه شهدای فولاد درست انجام دهند و هواداران را کنترل کنند بحث دیگری است اما افرادی که مسئولیت برگزاری بازی را یدک می کشیدند باید از ساعت ها قبل از بازی به عنوان مجری مسابقات نظم و انضباط را روی سکوها حاکم کرده و جایگاه تماشاگران دو تیم را مشخص می کردند نه اینکه نیم ساعت مانده به بازی از به دنبال جایگاه برای تماشاگران باشند در حالی که 3 ساعت مانده به بازی ورزشگاه پر شده بود.

خیلی ها باید برکنار شوند
آشوبی با بیان اینکه نمی شود فقط یک نفر را مقصر دانست، خاطرنشان کرد: صرفا با برکناری یک یا دو نفر هیچ چیز درست نمی شود. اگر صرفا فقط این یک بازی بود بله این تصمیم می توانست راهگشا باشد اما وقتی در فصلی که گذشت شاهد بدترین اتفاقات و بی نظمی ها در ورزشگاه های مختلف کشور بودیم. این بدان معناست که تغییرات را باید در خیلی از جاهای دیگر این فوتبال شاهد باشیم و باید به نوعی فوتبال مان جراحی شود. ضمن اینکه من نظرم را گفتم و ایمان دارم این جراحی اتفاق نخواهد افتاد و فصل آینده شاهد اتفاقات به مراتب بدتری از آنچه در اهواز دیدیم رخ خواهد. روح فوتبال بسیار پاک است اما متاسفانه در لیگ مان می بینیم که با بی کفایتی در برگزاری و کنترل بازی صرفا با جان هواداران هم بازی شده و تعدادی هم حتی بینایی خود را نیز از دست دادند.

باشگاه  به جای توجیه، فرهنگ سازی کنند
کارشناس فوتبال کشورمان با تاکید بر اینکه باشگاه ها باید فرهنگ سازی کنند، اضافه کرد: سال هاست که باشگاه های ما فقط اسم باشگاه فرهنگی ورزشی را یدک می کشند، غافل از اینکه کوچکترین آموزش ها را برای بالا بردن فرهنگ تماشاگران خود و آشنا کردن آنها با اصول حرفه ای به کار گیرند. در همه ورزشگاه های دنیا می بینیم که بازی ها چطور و با چه جوی هیجان انگیز و جذابی برگزار می شود بدون اینکه خونی از دماغ هواداری بریزد اما متاسفانه در فوتبال ما یکسری از مربیان، بازیکنان و مسئولان با مصاحبه های خود هواداران را تحریک کرده و بعد از فجایعی که  در ورزشگاه ها رخ می دهد به دنبال توجیه آن می روند.

متهم کردن پرسپولیس توجیه خوبی نیست
آشوبی در پایان ضمن اشاره به دبل پرسپولیس در فصلی که گذشت، گفت: تبریک جانانه به باشگاه پرسپولیس، علی الخصوص بازیکنان و کادرفنی شایسته اش که برانکو در رأس آنها قرار دارد. همچنین هواداران دوست داشتنی پرسپولیس که در سال های اخیر  از نتایج این تیم لذت برده اند. پرسپولیس فصل بی نظیری را پشت سر گذاشت. از حضور در فینال لیگ قهرمانان و دبل قهرمانی در رقابت های داخلی که از هر نظر شایسته این عناوین بود. آنهایی هم که این اعتقاد دارند 4 سال موفقیت پی در پی یک تیم مهندسی شده است بهتر است به دنبال توجیه بهتری برای عدم موفقیت تیم خود باشند و برای اینکه به موفقیت برسند پرسپولیس برانکو را الگوی خود قرار دهند. قطعا اگر برانکو در پرسپولیس ماندنی شود و خواست هایش برآورده شود، پرسپولیس همچنان به یکه تازی خود در ایران ادامه خواهد داد و می تواندموفقیت های بین المللی اش را ادامه دهد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

نتیجه دربی نود و یکم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
استقلال
استقلال
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 31 شهریور 1398 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45

گلزنان برتر پرسپولیس

محمدحسین کنعانی زادگان
# نام بازیکن تعداد گل
1محمدحسین کنعانی زادگان1
2مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن