مجله ارتباط

    melibet

توضیح خلیلی درباره ویدیوی جنجالی فینال حذفی

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1682 ] - چهارشنبه, 15 خرداد 1398

توضیح خلیلی درباره ویدیوی جنجالی فینال حذفی

محسن خلیلی سرپرست تیم پرسپولیس توضیحات کاملی را درباره فیلم منتشر شده از سوی داماشی ها ارائه کرد. حواشی دیدار فینال جام حذفی هنوز به پایان نرسیده است. در روزه... 5 out of 5 based on 4 ratings.
توضیح خلیلی درباره ویدیوی جنجالی فینال حذفی

محسن خلیلی سرپرست تیم پرسپولیس توضیحات کاملی را درباره فیلم منتشر شده از سوی داماشی ها ارائه کرد. حواشی دیدار فینال جام حذفی هنوز به پایان نرسیده است. در روزه...

ارتش سرخ دات كام :

محسن خلیلی سرپرست تیم پرسپولیس توضیحات کاملی را درباره فیلم منتشر شده از سوی داماشی ها ارائه کرد.

حواشی دیدار فینال جام حذفی هنوز به پایان نرسیده است. در روزهای اخیر فیلمی کوتاه از حضور محسن خلیلی در رختکن داماش منتشر شده که نشان از درگیری لفظی سرپرست پرسپولیس با یکی از مسئولان داماش دارد. در این خصوص گفتگویی با محسن خلیلی انجام دادیم که در زیر می خوانید.

آن چینش ریسک بزرگی بود

بعد از این که ما رفتیم در زمین و آمدیم بیرون و با سازمان لیگ و حراست جلسه ای را برگزار کردیم، من به رختکن داماش رفتم و با مدیرعاملشان به خوبی صحبت کردم. من حق را به آن ها دادم و گفتم اشتباهی رخ داده و هواداران داماش به خاطر ازدجام جمعیت در بین هواداران پرسپولیس و این که یگان ویژه نتوانسته جلویشان را بگیرد، هواداران پرسپولیس جای هواداران داماش نشستند. ما دنبال راهکار بودیم و گفتیم اگر در شرایط فعلی بخواهیم هواداران داماش را بین هواداران پرسپولیس بگذاریم، احتمال ایجاد تنش وجود دارد و هیچ کس شاید نتواند مسئولیت آن را برعهده بگیرد و یک ریسک است.

به جز یک نفر کسی به من بی احترامی نکرد
بعد از این که داشتیم با مدیرعامل داماش بحث می کردیم سر این موضوع، یک آقایی از آن پشت که من اصلا او را نمی شناختم شروع کرد به زدن حرف های نامربوط و شلوغ کاری کردن. صحبت های او وقتی دو نفر نماینده باشگاه صحبت می کردند خیلی بیجا بود، نمی دانم شاید چون دوربین بود می خواست خودش را مطرح کند. من هم به او گفتم مواظب حرف زدنش باشد و احترام موی سفیدش را نگه دارد. بعد از این من رفتم بیرون از رختکن و به جز این آقا کسی به من بی احترامی نکرد و من هم به هیچ کس بی احترامی نکردم.

صدمه به استادیوم کار زشتی بود
خداراشکر می کنیم که هیچ اتفاقی برای کسی نیفتاد و فقط این تنش ها و رفت و آمدها باعث شد تا صدماتی به استادیوم وارد شود که خیلی کار بدی بود. در کل به نظر من حق به حقدار رسید و پرسپولیس قهرمان شد.

همه حالت ها باید در نظر گرفته می شد
اما قبل از بازی ما نمی دانستیم که چه تیمی برنده می شود و اگر داماش برنده می شد، نمی دانیم چه اتفاقاتی رخ می داد برای همین نمی شد هواداران داماش را وسط پرسپولیسی ها بنشانیم. من هم به مدیرعامل داماش توضیح می دادیم که این به خاطر امنیت هواداران داماش و پرسپولیس است. ما باید همه حالت ها را در نظر می گرفتیم و از تشنج جلوگیری می کردیم، بازهم تاکید میکنم ما در آن لحظه به خصوص ما داشتیم درباره ریسک نشاندن هوادارها در بین هم صحبت میکردیم و این که بینشان تنشی اتفاق بیفتد و نگرانی این بود که اتفاقی برای کسی بیفتد اما در این فیلم حرف های من طوری جلوه داده شده که انگار من دارم برای آن ها خط و نشان می کشم. در حالی که اصلا چنین چیزی وجود ندارد و من فقط به سلامت هواداران دو تیم فکر میکردم و میخواستم وظیفه ام را انجام بدهم. ضمن این که بین هواداران دو تیم هم فرقی وجود ندارد و همه ما ایرانی هستیم و من این موضوع را بارها و بارها به زبان آورده ام و قبل از بازی با سپاهان هم گفتم که هیچ مسابقه و جامی ارزش این را ندارد که هموطن یا انسانی بابتش صدمه بخورد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
  • ناشناس
    ناشناس :
    تو هیچ مسئولیتی برای جلب رضایت داماشیها نداشتی وظیفه تو به سکوهها ربطی نداره این کار وظیفه مسئول برگزاری مسابقه است متاسفانه تو این مملکت هیچکس هیچ حدی برای وظایف و مسئولیتهای خودش قایل نیست یعنی طرف کار خودش رو درست انحام نمیده ولی تو کاری که به اون مربوط نیست دخالت میکنه تو بجای رفتن به رختکن داماش باید ضمن اعتراض به مسئول برگزار کننده مسابقه به مدیران باشگاه گزارش میکردی اما بجای این کارا رفتی رختکن تیمی که حق داشته نصف ورزشگاه رو دتشته باشه گفتی به صلاح نیست به ورزشگاه بیان از اونطرف بجای گزارش به مدیران باشگاه شماره میثاقیان رو میگیری واسه تلویزیون گزارش میکنی تو هم کاملا جو گیر شدی آدم رو برق بگیره جو نگیره

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ماشین سازی کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 26 تیر 1399 / ساعت : 21:00
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی10
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن