مجله ارتباط

    melibet

برانکو با یک میلیون یورو به پرسپولیس برمی گردد؟

- نظرات : 7 اظهار نظر - بازدید [ 3196 ] - پنجشنبه, 16 خرداد 1398

برانکو با یک میلیون یورو به پرسپولیس برمی گردد؟

برانکو ایوانکوویچ پیش از حضور در کشورش جلسه ای ویژه در امارات با مدیران الاهلی عربستان برگزار کرده تا اکنون بازگشت او به تهران به سوال مهم هواداران تبدیل شود.... 2 out of 5 based on 5 ratings.
برانکو با یک میلیون یورو به پرسپولیس برمی گردد؟

برانکو ایوانکوویچ پیش از حضور در کشورش جلسه ای ویژه در امارات با مدیران الاهلی عربستان برگزار کرده تا اکنون بازگشت او به تهران به سوال مهم هواداران تبدیل شود....

ارتش سرخ دات كام :

برانکو ایوانکوویچ پیش از حضور در کشورش جلسه ای ویژه در امارات با مدیران الاهلی عربستان برگزار کرده تا اکنون بازگشت او به تهران به سوال مهم هواداران تبدیل شود.
در شرایطی که مدیران پرسپولیس از تلاش برای تمدید قرارداد با برانکو ایوانکوویچ صحبت می کنند، سرمربی موفق سرخپوشان همچنان مسیر توافق و مذاکره را با تیم های خواهانش را باز نگه داشته است.
موضوع مربوط به تمدید قرارداد برانکو به چالش کنونی باشگاه پرسپولیس و همچنین طرفداران این تیم تبدیل شده است و این مسأله باعث جلسه فوق العاده ایرج عرب و این مربی کروات پیش از حرکتش به سمت کرواسی شد.
مدیرعامل پرسپولیس که خود از جلسه با وزارت ورزش درباره موضوع استعفایش بازگشته بود، در این جلسه بامدادی با برانکو حول مسایل مختلفی به گفتگو نشست و درباره شرایط مالی نیز همانند گذشته به وعده ها بسنده کرد.
برانکو ایوانکوویچ اما بعد از موفقیت های سه فصل اخیر خود که در این فصل با دبل قهرمانی و کسب جام حذفی به عنوان تنها ناکامی چند سال اخیرش با وسواس بیشتری به دنبال ادامه همکاری است و نگران حواشی احتمالی است که در فصل آینده شاید مانع از دستیابی و تکرار موفقیت هایش شود.

برانکو لیست نداد
برخلاف چیزی که اعلام شده، برانکو به ایرج عرب لیستی برای نقل و انتقالات نداده است. در این جلسه برخلاف عرف لیست کتبی به مدیرعامل داده نشد و تنها براساس خواسته و اصرار ایرج عرب، چهار اسم به او اعلام شد تا در راستای برنامه نقل و انتقالات به مذاکره پرداخته شود.
در صورتی که اگر بنا به اعلام لیست بود، این مسأله با توجه به عرف باید با اعلام کتبی و طبق برنامه (لیست ابتدایی و ثانویه) صورت می گرفت و در نهایت امضای سرمربی را نیز پای آن می دید.

مهلت ١5 روزه برای پرداخت ١٣٠٠ هزار یورویی!
برانکو کاملا از شرایط مالی باشگاه ناراضی است و آن را به اطلاع ایرج عرب رساند.
سرمربی کروات پرسپولیس بعد از گذشت 11 ماه به نیمی از دستمزد خود رسید و اکنون با پایان لیگ برتر و با دستیابی به 2 عنوان قهرمانی بدون تسویه مجبور به ترک ایران شد.
همین مسأله اعم گفت گوی ایرج عرب و برانکو را در بامداد سه شنبه در پی داشت تا جایی که همین موضوع عاملی شد تا او نسبت به عدم اعلام لیست رسمی خریدش این چنین واکنش نشان دهد.
برانکو با این حرکت خود به دنبال این بود تا اگر درصدی برای فصل آینده به توافق دست نیافتند شرایط را برای باشگاه و توافق برای جذب بازیکنان با ایده فنی و تاکتیکی مرد بعدی نیمکت باز بگذارد چرا که لیست برانکو به معنای تأیید بازگشت و ادامه کار اوست.

باشگاه باید 800 هزار یورو تأمین کند
برانکو ایوانکوویچ در حال حاضر ٥٠٠ هزار یورو از مطالبات خود را از باشگاه طلب دارد و کادر فنى او نیز نزدیک به ٣٠٠ هزار یورو طلبکار است. باشگاه باید طبق توافق تا ١٣ روز آینده این مبلغ را تأمین و نسبت به پرداخت به برانکو و کادرش اقدام کند.
در حال حاضر بعید به نظر میرسد باشگاه شرایط تأمین مبلغ ریالى این مطالبات را نیز داشته باشد و همین موضوع شرایط توافق و ادامه همکارى طرفین را با کلاف سردرگمى همراه میکند.

مذاکرات برانکو با الاهلى عربستان
برانکو همواره براى حضور در کشورش و سپرى کردن مرخصى از پرواز ترکیش و حضور در ترکیه و بعد از آن زاگرب سود میبرد اما این بار مسیر پروازى او بعد از جلسه بامدادى با عرب به سمت امارات بود جایى که شاید سرنوشت او و باشگاه پرسپولیس را از یکدیگر جدا کند.
برانکو در این جلسه به همراه پیشکار خود با سران الاهلى عربستان به گفت و گو نشست اما هرگونه توافق قطعى و رسمى به بعد از مهلت دو هفته اى به باشگاه پرسپولیس موکول شد.

توافق دو میلیون و هفتصد هزار دلارى با الاهلى
در این جلسه بر خلاف مذاکرات قبلى که برانکو با تراکتور سازى و زنوزى داشت این بار بحث مالى نیز به میان آمد و طرفین به مبلغ دو میلیون و هفتصد هزار دلارى توافق کردند با این حال با توجه به قرارداد یک ساله برانکو با پرسپولیس همه چیز به دو هفته آینده و اقدام باشگاه تهرانى منوط شد.
در صورتى که باشگاه پرسپولیس موفق به برآورده کردن انتظارات مالى برانکو و فعال سازى بند تمدید قرارداد او شود توافق با باشگاه الاهلى کن لم یکن خواهد شد.
اکنون تمام شایعات نزدیک به واقعیت یک راه حل برابر مدیران پرسپولیس قرار می دهد؛ پرداخت حداقل یک میلیون یورو برای کشاندن برانکو به تهران و بعد از آن مذاکره برای تمدید قرارداد. آیا ایرج عرب و اعضای هیات مدیره اش قادر خواهند بود پروفسور محبوب هواداران که طی این چهار سال ویترین باشگاه را با جام هایش پربار تر کرده را بار دیگر به میز مذاکره فرابخوانند؟


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
 • محمدرضا علوی
  محمدرضا علوی :
  متاسفانه فوتبال ایران گثیف و مافیای است تا باشگاه بزرگ ایران به دست صاحبان حقیقی و دلسوز نرسد همیشه این دغدغه ها و استرس ها برای هواداران هست
 • رادوین پرسپولیسی قشقایی
  رادوین پرسپولیسی قشقایی :
  آقای عرب اگه واقعا نمیتونی پولشو بگیری و بدی، شماره حساب اعلام..ای بابا
 • احمد بناروئي
  احمد بناروئي :
  دوستان سلام
  بنظر بنده که این همه پول نباید صرف یک مربی بشود
  هرچند برانکو کار خارق العاده ای کرده
  اما
  بااین پول میشود هم مربی داخلی و هم تعدادی بازیکن خوب وجوان استخدام کرد
  تازه بودیمیر هم بااین بازیش کلی ازتیم طلبکاره
 • omid 110
  omid 110 :
  استاد پرسپولیس مشکل بازیکن نداره..میشه چندتا از این بازیکنها و مربیهایی که میشه با این پول گرفت رو نام ببری...مشکل پرسپولیس بازیکن نیست..مشکل پرسپولیس اینه که همه کارشناس میشن و میخان نظر متفاوت بدن...برانکو 2برابر این مبلغ ارزش داره...ارتش لطفا تایید کن
 • omid 110
  omid 110 :
  لطف کن نظرت رو برای خودت نگه دار..برانکو 10 برابر این مبلغ ارزش داره..
 • رامین پرسپولیسی
  رامین پرسپولیسی :
  هشتصد هزار یورو برای مربی ودستیاراش که در 4سال 6تا جام و یک نایب قهرمانی آسیا اوردن و 2ملیون دلار ارز آوری برای باشگاه داشتن و تو این مدت کمترین حاشیه و کمترین خرج رو برای خرید بازیکن کردن زیاده؟؟!!آره والا باید امثال درخشان و دایی بیان تا با گرفتن یه جام حذفی و سود بردن از گرفتن چند بازیکن خارجی بونجل چندین ملیارد به جیب بزنن و همیشه هم طلبکار باشن ما هم خوشحال که یه سهمیه آسیا گرفتیم.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ماشین سازی کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 26 تیر 1399 / ساعت : 21:00
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی10
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن