اخبار پرسپولیس

اطلاعیه باشگاه: ادامه قراداد برانکو حداقل برای یک فصل!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1464 ] - پنجشنبه, 16 خرداد 1398

اطلاعیه باشگاه: ادامه قراداد برانکو حداقل برای یک فصل!

با توجه به شایعات به وجود آمده باشگاه پرسپولیس در خصوص ادامه همکاری با برانکو اطلاعیه ای صادر کرد که به نظر می رسد بیشتر برای آرام کردن فضای متشنج این روزهای ... 2 out of 5 based on 5 ratings.
اطلاعیه باشگاه: ادامه قراداد برانکو حداقل برای یک فصل!

با توجه به شایعات به وجود آمده باشگاه پرسپولیس در خصوص ادامه همکاری با برانکو اطلاعیه ای صادر کرد که به نظر می رسد بیشتر برای آرام کردن فضای متشنج این روزهای ...

ارتش سرخ دات كام :

با توجه به شایعات به وجود آمده باشگاه پرسپولیس در خصوص ادامه همکاری با برانکو اطلاعیه ای صادر کرد که به نظر می رسد بیشتر برای آرام کردن فضای متشنج این روزهای حول باشگاه است.

در این اطلاعیه که بر روی سایت رسمی باشگاه منتشر شده آمده است:

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس حداقل یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد که با پرداخت مطالبات وی طبق توافق صورت گرفته به قوت خود باقی است و برای هواداران جای نگرانی نیست.

در پی شایعات منتشر شده در روزهای اخیر درباره شرایط کار برانکو ایوانکوویچ و ابراز نگرانی های هواداران، این باشگاه در راستای اطلاع رسانی دقیق و شفاف به هواداران عزیز و رسانه های محترم، اعلام می دارد؛ همانطور که پیش از این مورد تاکید بوده است، آقای برانکو ایوانکوویچ به مدت یک فصل دیگر تحت قرارداد با باشگاه پرسپولیس است. این مدت قرارداد با اجرای توافق رسمی دو طرف مبنی بر پرداخت معوقات و مطالبات به ایشان، به اجرا در خواهد آمد. اقدامات باشگاه در این راستا در حال انجام است و هواداران از این بابت نگران نباشند.

البته تصمیم باشگاه فقط برای حفظ سرمربی در مدت این یک سال نیست، بلکه مصمم به اجرای قراردادی بلند مدت هستیم که پیشنهاد آن را به آقای برانکو ارایه کردیم. پیگیری برای این منظور پس از اجرای توافق در روز های آینده به شکل جدی دنبال می شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

نتیجه دربی نود و یکم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
استقلال
استقلال
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 31 شهریور 1398 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45

گلزنان برتر پرسپولیس

محمدحسین کنعانی زادگان
# نام بازیکن تعداد گل
1محمدحسین کنعانی زادگان1
2مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن