مجله ارتباط

    melibet

عرب: طلب برانکو با ارز 15 هزار تومان چند برابر شده

- نظرات : 4 اظهار نظر - بازدید [ 1521 ] - پنجشنبه, 16 خرداد 1398

عرب: طلب برانکو با ارز 15 هزار تومان چند برابر شده

 مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت:. قراردادی که روزی با بازیکنان و مربیان خارجی بسته شده است قراردادی با ارز 4 هزار تومانی بوده و امروز به 15 هزار تومان افزا... 2 out of 5 based on 4 ratings.
عرب: طلب برانکو با ارز 15 هزار تومان چند برابر شده

 مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت:. قراردادی که روزی با بازیکنان و مربیان خارجی بسته شده است قراردادی با ارز 4 هزار تومانی بوده و امروز به 15 هزار تومان افزا...

ارتش سرخ دات كام :

 مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت:. قراردادی که روزی با بازیکنان و مربیان خارجی بسته شده است قراردادی با ارز 4 هزار تومانی بوده و امروز به 15 هزار تومان افزایش پیدا کرده است.

ایرج عرب  درباره حواشی به وجود آمده در خصوص جدایی برانکو از این تیم گفت: قبل از سفر برانکو به کرواسی جلسه ای در خصوص فهرست نقل و انتقالات باشگاه با برانکو برگزار کردیم و لیست خود را به ما داد. روز قبلش هم با مراجعه به باشگاه با مسئول امور مالی صحبت کرد و عدد قطعی مطالبات به وی اعلام شد و آن را پذیرفت.

وی ادامه داد: برانکو مطالباتی دارد که تلاش می کنیم ظرف چند روز آینده پرداخت کنیم. اگر امکان داشته باشد به صورت حضوری و در غیر این صورت به حساب وی واریز خواهد شد. بعد از ترک ایران نامه ای از سوی وکیل برانکو به باشگاه آمد که عنوان کرده بودند دو هفته برای پرداخت مطالباتش فرصت داریم. نمی توان به شایعات و این مسائل توجه کرد. وقتی وکیل برانکو می گوید دو هفته مهلت است و از طرفی اعلام می شود 10 روز دیگر قراردادش با الاهلی امضا می شود چنین چیزی غیرممکن است. براساس ههمان دو هفته ای که از سوی وکیل برانکو انجام شده و صحبتی که داشته ایم تلاش می کنیم بتوانیم بخش عمده ای از مطالبات او را پرداخت کنیم.

مدیرعامل پرسپولیس تصریح کرد: طبیعتاً مسائل مالی را نمی توان کتمان کرد و باید شفاف گفت. قراردادی که روزی با بازیکنان و مربیان خارجی بسته شده است قراردادی با ارز 4 هزار تومانی بوده و امروز به 15 هزار تومان افزایش پیدا کرده است. حالا فرض کنید اگر برانکو طلبی 800 هزار یورویی دارد زمانی این طلب با 3 میلیارد و 200 میلیون تومان تأمین می شد اما حالا چند برابر شده است.

عرب که با رادیو ورزش گفت وگو می کرد، عنوان کرد: تعهدات مان را باید انجام دهیم اما اینکه در انجام تعهدات خلل ایجاد می شود دلایلی دارد. در همین تعطیلات هم تلاش کردیم مشکل را پیگیری و حل کنیم. عدم پرداخت ها ناشی از سهل انگاری نیست شاید بخشی از آن سهل انگاری شود اما عمده مشکلات اصلی به خاطر مشکلات اقتصادی است. در حالیکه درآمد ما ثابت است هزینه هایمان به صورت وحشتناکی در حال افزایش است.

وی در پاسخ به این سؤال که برانکو خواستار پرداخت طلب 620 هزار دلاری اش به صورت کامل و یکجا شده است، عنوان کرد: طبق آن چیزی که در نامه وکیل برانکو آمده است آن مقدار را پرداخت خواهیم کرد.

مدیرعامل پرسپولیس درباره خبر استعفایش گفت: بحث استعفا به این معنا نبود. مسائل مالی و حواشی فشار زیادی به باشگاه وارد می کرد با آقای وزیر در این خصوص صحبت کردیم و اعلام کردند ادامه بدهم. بیشتر حاشیه سازی بود تا موضوعی واقعی.

عرب درباره برنامه باشگاه برای کانون هواداران پرسپولیس گفت: کانون هواداران و مشوقین ما نباید در این حد مانور داده شود. وظیفه اینها باید جزء باشد. یعنی یکسری اصول در ورزشگاه ها از جمله شماره گذاری صندلی ها و بلیت الکترونیکی نهادینه شود و تنها بخش کوچکی به کانون هواداران اختصاص داده شود چون زیرساخت لازم را نداریم نقش بسیار بالاتری را به کانون می دهیم که باعث چنین مشکلاتی می شود. افرادی هم که به عنوان مشوق حضور دارند باید از قبل مشخص شده باشند تا بتوانند تماشاگران را مدیریت کنند. وقتی اختیار امنیت را به یک فرد می دهید و آن فرد فکر می کند می تواند این امنیت را ایجاد کند و اگر دلش نخواست امنیت را به هم بزند کار از دست ما خارج می شود. اعتقاد من این است که این نقش باید کمتر باشد در حالی که بسیار زیاد است و این نقش را به هر کس که بدهیم طبیعتاً مشکل پیدا می کند.

وی افزود: البته کانون ما به نسبت هماهنگی خوبی با ما دارند. البته دوستان فکر می کنند کانال هایی که در فضای مجازی وجود دارد در دست کانون هواداران باشگاه است اما اینطور نیست که کانون ما نظارتی هم روی آن ندارد البته با اعلام کمیته اخلاق کانون مشوقین موقتاً منحل شده اما تلاش می کنیم برای فصل آینده با برنامه ریزی شرایط بهتری را در نظر بگیریم تا نقش کانون هواداران نقشی مشوقی باشد نه تعیین کننده امنیت و کنترل جمعیت. این نقش در هر کانونی باشد با مشکل مواجه خواهد شد.

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص حواشی به وجود آمده در فینال جام حذفی عنوان کرد: به عنوان کسی که سال ها در این زمینه کار کرده است دو موضوع اتفاق افتاد که پایه تمام مشکلات بود. وقتی درگیری به وجود می آید علت معلول دیگری است. باید به علت بپردازیم که بسیار بسیار ساده بود. نیاز زیادی هم به کار کارشناسی و تحلیل ندارد. باید حدس می زدیم با توجه به پرطرفدار بودن پرسپولیس در فینال جام حذفی این حجم از تماشاگر را در نظر می گرفتیم و ورزشگاهی مناسب و متناسب لحاظ می کردیم. از طرف دیگر جایگاه تماشاگران داماش نیز به عنوان حق مسلم این تیم خالی می ماند و پیش بینی می شد. در حالی که کل هواداران داماش در آن شب به 200 نفر نمی رسید و ما یک جایگاه نهایت 500 نفری را خالی می گذاشتیم هیچ مشکلی به وجود نمی آمد. تمام این اتفاقات به خاطر همین دو موضوع بود: در نظر نگرفتن یک ورزشگاه مناسب برای برگزاری مسابقه و عدم تخصیص جایگاه به تماشاگران داماش هیچ موضوع دیگری هم در میان نبود.

عرب افزود: ابتدا قرار بود بازی در مشهد برگزار شود که با توجه به ورزشگاه مدرن آنجا اتفاق بسیار خوبی بود البته ورزشگاه شهدای فولاد هم ورزشگاه خوبی بود اما نه با استاندارد بومی ما بلکه با استاندارد اروپا چرا که فاصله تماشاگران با زمین کم است و همین موضوع باعث حضور چندین جیمی جام در زمین مسابقه شد. 70 درصد از مسائل امنیتی در ورزشگاه آزادی مربوط به ساختار این ورزشگاه می شود که شما می توانید 80 هزار نفر را ظرف 20 دقیقه تخلیه کنید چون تعداد ورودی ها و خروجی های مناسبی تعبیه شده است اگر این شرایط نبود با 10 هزار نیروی امنیتی هم نمی شد امنیت را ایجاد کرد.

وی در خصوص اتهاماتی که به مهندسی شدن لیگ فوتبال زده می شود و دفاع باشگاه پرسپولیس از این اتهامات گفت: تصمیمات خارج از زمین و چنین مسائل یا توهم است یا خرافات، به هیچ عنوان واقعیت ندارد و به فوتبال پاک ضربه می زند. در خصوص اظهارات اخیر هم شکایت شدیدی به کمیته اخلاق نوشتیم که امیدوارم برای یکبار هم که شده این موضوع را جدی بررسی و نتایج را به مردم اعلام کنند. کسانی که این اتهامات را وارد می کنند باید دلایل و مستندات خود را ارائه دهند. اگر کسی حرفی زد و مستندات نداشت باید برخوردی جدی شود. مهندسی کردن موضوعی نیست که نمودی نداشته باشد اگر نمودی دارد باید شواهد و قرائن آن ارائه شود و اگر ندارد کذب و بی خود است و فضای فوتبال را متشنج می کند. کمیته اخلاق باید با احضار این افراد دلایل و مدارک آنها را بخواهد. اگر ارائه شد که مقابله می شود اما اگر ارائه نشد باید برای یکبار برخوردی شدید صورت گیرد تا تکرار نشود. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  مدیریت پرسپولیس در این سالها بسیار ضعیف بوده و موفقیت ما فقط بخاطر برانکو بوده. ما هر فصل نقل و انتقالات را به حداقل استقلال باختیم، در زمینه جذب بازیکنان پایه باختیم، فقط تنها نکته مثبت تجهیز ورزشگاه کاظمی توسط دکتر طاهری بود. والسلام. الان هم که عرب فقط ناله میکنه. این هیئت مدیره ای که هیچ ایده ای برای درآمدزایی نداره به چه دردی میخوره!!؟
 • omid 110
  omid 110 :
  برانکو که قطعا جدا شده...بعد از برانکو بازیگنهایی مثل بیرانوند و ترابی و علیپور و بشار رسن و بودیمیر و رادوشویچ هم حدا میشن..با این وضعیت فصل بعد حتی سهمیه هم نمیتونیم بگیریم
 • omid 110
  omid 110 :
  باید برای پرسپولیس بدون برانکو اماده باشیم..همون تیم معمولی که نهایت ارزوش گرفتن سهمیه اسیا بود...برانکو دیگه برنمیگرده
 • محسن عباسی
  محسن عباسی :
  باید بریم دنبال ارز دیجیتال
  با ارز دیجیتال راحت میشه پول جا به جا کرد

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن