اخبار پرسپولیس

شیری: 2 قهرمانی در 4 ماه؟ انتخابم خوب بود!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 724 ] - جمعه, 17 خرداد 1398

شیری: 2 قهرمانی در 4 ماه؟ انتخابم خوب بود!

بازیکن تیم پرسپولیس گفت: از طریق رسانه ها در جریان وضعیت برانکو هستم اما از ته دل دوست دارم او بماند چون به پرسپولیس و فوتبال ایران کمک زیادی کرده است. مهدی ش... 5 out of 5 based on 1 ratings.
شیری: 2 قهرمانی در 4 ماه؟ انتخابم خوب بود!

بازیکن تیم پرسپولیس گفت: از طریق رسانه ها در جریان وضعیت برانکو هستم اما از ته دل دوست دارم او بماند چون به پرسپولیس و فوتبال ایران کمک زیادی کرده است. مهدی ش...

ارتش سرخ دات كام :

بازیکن تیم پرسپولیس گفت: از طریق رسانه ها در جریان وضعیت برانکو هستم اما از ته دل دوست دارم او بماند چون به پرسپولیس و فوتبال ایران کمک زیادی کرده است.
مهدی شیری در گفت وگویی در خصوص قهرمانی پرسپولیس  در لیگ برتر و جام حذفی و احتمال جدایی برانکو از پرسپولیس صحبت هایی کرد که در زیر می خوانید.

در دو هفته موفق شدید دو قهرمانی به دست بیاورید. در باره دبل کردن در قهرمانی صحبت کن.
خدا را شکر که اتفاق خیلی بزرگی رخ داد چرا که 20 سال قبل پرسپولیس  موفق شده بود دبل کند و هیچ تیمی بعد از آن نتوانست این کار را انجام دهد. این یک موفقیت بزرگ است و من به همه هواداران و بازیکنان پرسپولیس  این موفقیت را تبریک می گویم.

تو در نیم فصل به پرسپولیس  اضافه شدی. فکر می کردی در چهار ماه بتوانی دو قهرمانی به دست بیاوری؟
همه چیز به تصمیم خوبی که گرفتم برمی گردد. چرا که فکر می کنم یکی از بهترین تصمیمات زندگی من حضور در پرسپولیس بود و خوشحالم که اینجا هستم.

فکر می کردی که در این مدت کم به دو قهرمانی با ارزش برسی؟
شرایط پرسپولیس به گونه ای است که هر بازیکنی اینجا می آید جاه طلب می شود و همه دوست دارند در پرسپولیس  جام بگیرند و قهرمان شوند. خدا را شکر که توانستیم دو قهرمانی به دست بیاوریم و از طرفی در لیگ برتر هم برای سومین سال متوالی قهرمان شدیم و اینها همگی نشان از شرایط درخشان پرسپولیس  دارد.

به نظر می رسد فقط افسوس پرسپولیسی ها برای قهرمان نشدن در لیگ قهرمانان آسیا است.
بله، واقعاً حیف شد که امسال حذف شدیم اما شک نکنید برای فصل آینده همه تمرکز خودمان را برای قهرمان شدن در آسیا می گذاریم. البته کار خیلی سختی است اما شدنی است و می توانیم قهرمان شویم.

این روزها بحث ماندن یا رفتن برانکو از پرسپولیس باعث نگرانی هواداران شده است. تو در جریان این مسائل قرار داری؟
من هم از طریق رسانه ها در جریان این مسائل قرار گرفتم. اما از ته دل دوست دارم برانکو بماند چرا که او در این مدت به پرسپولیس  و فوتبال ایران کمک زیادی کرده است و همه ما امیدوار هستیم که او با ما در پرسپولیس بماند.

حسین ماهینی هم که برگشت و به نظر می رسد رقابت جذابی با هم در سمت راست پرسپولیس  داشته باشید.
خدا را شکر می کنم که حسین ماهینی برگشت و برای او آرزوی موفقیت دارم. مطمئناً برگشتن حسین می تواند یک رقابت جذاب را به وجود بیاورد و این مسئله به سود پرسپولیس خواهد بود چونکه در این شرایط این مسئله می تواند سمت راست پرسپولیس را بیمه کند.

محافظت از قهرمانی خیلی سخت است و حالا فکر می کنی بعد از سه فصل قهرمانی می توانید فصل آینده هم روند خوبی که داشتید را ادامه دهید؟
به نظر من کار هر سال سخت تر می شود. شاید قهرمان شدن سخت باشد اما حفظ قهرمانی سخت تر است. امسال تیم های خوبی در لیگ حضور داشتند و دیدید که تیمی مثل پدیده هم برای اولین بار سهمیه گرفت. مطمئناً سال آینده کار از این سخت تر هم می شود. همه تیم ها به دنبال جذب بازیکنان خوب هستند اما من به این پرسپولیس امید دارم و بازیکنان به خصوص در هفته های آخر خیلی با هم هماهنگ شدند و این نوید وجود دارد که فصل آینده شرایط ما هم خوب باشد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

نتیجه دربی نود و یکم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
استقلال
استقلال
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 31 شهریور 1398 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45

گلزنان برتر پرسپولیس

محمدحسین کنعانی زادگان
# نام بازیکن تعداد گل
1محمدحسین کنعانی زادگان1
2مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن