اخبار پرسپولیس

عرب: از درآمد 61 میلیاردی باید60 میلیارد به تیم بدهیم

- نظرات : 4 اظهار نظر - بازدید [ 1527 ] - جمعه, 17 خرداد 1398

عرب: از درآمد 61 میلیاردی باید60 میلیارد به تیم بدهیم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: مجموع تمام درآمدهای ما در صورتی که کاملا محقق شود به 61 و نیم میلیارد می رسد. ایرج عرب در گفت وگو با برنامه ورزش و مردم در خصوص ... 3 out of 5 based on 4 ratings.
عرب: از درآمد 61 میلیاردی باید60 میلیارد به تیم بدهیم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: مجموع تمام درآمدهای ما در صورتی که کاملا محقق شود به 61 و نیم میلیارد می رسد. ایرج عرب در گفت وگو با برنامه ورزش و مردم در خصوص ...

ارتش سرخ دات كام :

 مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: مجموع تمام درآمدهای ما در صورتی که کاملا محقق شود به 61 و نیم میلیارد می رسد.

ایرج عرب در گفت وگو با برنامه ورزش و مردم در خصوص آخرین وضعیت برانکو گفت: سه شنبه صبح قبل از اینکه برانکو برود با ایشان جلسه داشتیم و در مورد مطالبات شان به توافق نهایی رسیدیم.در مورد زمان پرداخت و همچنین برنامه آینده او برای فصل بعد هم صحبت هایی شد. بعد از آن نامه ای به دست ما از وکیل ایشان رسید که مبلغش تغییراتی داشت که قابل بحث است و باید آن را بررسی کنیم. موضع اصلی ما در نقل و انتقالات قطعا پرداخت طلب برانکو است.

عرب در ادامه گفت: بحث درآمدهای باشگاه کاملا مشخص است. درآمدهای باشگاه از یک شرکت خدمات تلفنی است که به وظایف خودش عمل کرده و تا یک فصل بعد هم با ما قرارداد دارد. یک شرکت مجری و باواسطه است که مابقی برند در اختیارش است و تا برج ششم با ما قرارداد دارد. شرکت خدمات تلفنی پرداختی هایش را انجام داده و به موقع به تعهداتش عمل کرده اما شرکت مجری بخشی از تعهداتش مانده. وسط قراردادی هستیم که نه می توانیم قطع همکاری کنیم و نه می توانیم با این شرایط ادامه دهیم.

وی افزود: ما با برانکو یک فصل دیگر قرارداد داریم و باید این پول را به او پرداخت کنیم اما چرا این اتفاقات می افتند. قرارداد اسپانسری ما در مجموع 61 میلیارد بود. با توجه به نوسانات ارزی آنچه باید به بازیکنان و کادر فنی پرداخت شود حدود 60 میلیارد شده و شما هزینه های جاری الزام، بدهی ها و غیره را کنار بگذارید. ما یک مبلغی را از بازی های آسیایی گرفتیم که با آن توانستیم کار را جلو ببریم. درآمد باشگاه با توجه به قراردادی که بسته شده در زمان خودش مناسب بوده اما امروز با آن نمی شود ادامه داد. قرارداد ثابت است اما هزینه ها متغیر و رو به سقوط هستند که این باعث ایجاد خلاء شده است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ادامه اظهار داشت: شبی که ما لیگ برتر را بردیم 5 میلیارد تومان به هزینه هایمان اضافه شد. قرارداد برانکو و کادر فنی با ارز 5200 تومانی بسته شد اما الان این ارز 3 برابر شده است. چیزی حدود 63 میلیارد تومان باید به بازیکنان و کادر فنی تیم بدهیم که این بدون در نظر گرفتن هزینه اردوها، هتل ها و ..است. به عنوان مثال هتلی که قبلا 20 میلیون تومان اجاره می کردیم الان باید حدود 50 میلیون تومان پول بدهیم

عرب در مورد اینکه اگر ظرف دو ماه طلب برانکو پرداخت نشود او می تواند راحت قرارداد را فسخ کند، گفت: خیر، وکیل ایشان یک فرصت دو هفته ای را به ما داده اند اما یک مقدار جریاناتی وجود دارد. در کشور ما باب شده قیمت بازیکن را خواسته و ناخواسته بالا می برند. باشگاه نیاز به یک آرامش دارد تا تمام تلاشش را انجام دهد که این اتفاق بیفتد و این مسئله برای مدیریت باشگاه خیلی مهم است و همه تلاش ما این است که بدهی برانکو پرداخت شود و او بماند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس افزود: زمانی گفتند شرکت خدمات تلفنی به پرسپولیس پول نمی دهد این را ما باید بگوییم یا کسانی که نمی دانند! همین باعث شد هواداران اس ام اس ندهند و درآمد ما ریزش پیدا کند. همین الان بروید نمودار آن شرکت را ببینید و مشخص می شود درآمد ما کاهش پیدا کرده است. ما که می دانیم پول می دهند. می رویم پول بگیریم می گویند هواداران شما اس ام اس نمی دهند.

وی اضافه کرد: یک عده آمدند بی اعتمادی ایجاد کردند و یک عده هم ناخواسته به آن دامن زدند. درآمد ثابت ما کفاف نوسانات ارزی را نمی دهد اما همین درآمد ثابت هم با ایجاد فضای بی اعتمادی به اسپانسر کاهش پیدا کرد. معجزه که نمی شود کرد. درآمد و هزینه باید با هم تطابق داشته باشند در غیر این صورت کاری انجام نمی شود و با داد و بیداد و فحاشی ناموسی هم اتفاقی نمی افتد.

عرب در پاسخ به این سؤال که آیا طرح و برنامه ای دومی برای عدم توافق با برانکو دارد یا خیر، گفت: اصلا به این فکر نمی کنیم ما فقط به نگه داشتن برانکو فکر می کنیم و به جز این به چیزی فکر نمی کنیم و فکر نخواهیم کرد. ما یک مشکلی در جریان هواداری در کشورمان داریم. هوادار ما هوادار معنوی است اما برای فصل آینده پلنی داریم که هوادار کمک اقتصادی هم بکند. این کمک صرفا اینطور نیست که اس ام اس بدهد یا شماره حساب بدهیم. برنامه ای داریم که از طریق اپلیکیشن ها درآمد باشگاه را افزایش دهیم و باید تدبیری بیندیشیم که درآمد باشگاه افزایش پیدا کند. با تغییر مدیریت اتفاقی در باشگاه نمی افتد. به وزیر گفتم کار سختی است گفت فرقی نمی کند شما باید کار انجام بدهید.

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص مسئله بلیت فروشی گفت: کل مبلغ بلیت فروشی به حساب باشگاه برگشته است. مجموع تمام درآمد های ما در صورتی که کاملا محقق شود به 61.5  میلیارد می رسد اما پولی که باید به بازیکنان و کادر فنی پرداخت شود 60 میلیارد می شود. در صورتی که هزینه های دیگر باشگاه کم نیستند. هزینه هایی مانند مالیات، اردوها و ...

عرب در مورد اینکه با این وضعیت به چه چیزی امیدوار هستند تا طلب برانکو را بدهند، گفت: اقداماتی را انجام می دهیم. مطالباتی از مجری مان داریم که باید آن را بگیریم و تا شنبه مهلت داریم که این اتفاق بیفتد. شنبه جلسه فورس ماژور هیأت مدیره را گذاشتیم تا این مسئله را پیگیری کنیم. تلاش می کنیم این اتفاق بیفتد و داریم کار انجام می دهیم. همه چیز را شفاف عرض کردم. ما الان تبلیغ می زنیم بدون اینکه عددی بگیریم. اگر امسال مشکل خاصی نداشتیم به خاطر این بود که پاداش آسیایی را گرفتیم و به ما کمک شد. فقط سفر ژاپن ما حدود 3 و نیم میلیارد هزینه داشت.

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص شکایت از امیر قلعه نویی به کمیته اخلاق گفت: بله این کار را انجام دادیم، مطرح کردن این صحبت ها یا ناشی از خرافات است یا توهمات. باید به قوانین احترام بگذاریم وقتی یک مسابقه ناظرهای مختلفی دارد و مرجع برای اجرا و نظارت وجود دارند مطرح کردن این صحبت ها کار درستی نیست.

عرب در پایان گفت: گزینه اول ما برانکو است، گزینه دوم ما برانکو است و گزینه سوم ما هم برانکو است. از هواداران خواهش می کنم از روی احساسات مواردی را بیان نکنند که رفتارشان به باشگاه آسیب بزند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس
چيدمان به ترتيب :
 • بهرام عظیمی
  بهرام عظیمی :
  حرف که باد هواست
  اگر برانکو گزینه شما است سریع مطالباتش را پرداخت کنید
  هر چند مشخص است که وزیر ورزش تحت فشار بعضی نمایندگان تصمیم خودش را برای کنار گذاشتن برانکو گرفته است
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  آقای عرب، شما و مدیریت پرسپولیس، اعتماد هواداران را از بین بردید. چرا اینقدر دیر شفاف سازی کردید!!؟ شما از کوچکترین کارها برای درآمدزایی عاجز هستید. همه میدونند ساده ترین کار برای جذب کمک هواداران، ایجاد یک درگاه پرداخت اینترنتی روی سایت باشگاه است. ولی شما حتی از انجام این کار ساده هم عاجز هستید. فقط سایت باشگاه، سایت باشگاه، سایت باشگاه. والسلام.
 • ناشناس
  ناشناس :
  اگه دستهای پشت پرده که ماشاالله کم هم نیستن بخوان مانع از ادامه موفقیت ما بشن بقدری مشکل ایجاد میکنن که هیچ مدیری موفق نمیشه کار رو به سرانجام برسونه کافیه نذارن پول برانکو به موقع پرداخت شه و برانکو بره بعدش دیگه لازم نیست کاری بکنن چون هوادار عصبی نمیذاره مربی بعدی موفق بشه درست مثه رفتن دایی و اومدن استیلی و دوباره برمیگردیم به همون خونه اول مثه بازی مار پله هوادار حق داره نگران باشه اما نباید کاری کنه که مدیر عامل بخاطر فشار هوادار در برابر مربی و بازیکن دستش خالی باشه و قرارداد بصورت ترکمنچای نوشته بشه که در آینده مشکل ساز بشه
 • reza. as
  reza. as :
  سلام خدمت دوستان
  من با نظرات دوستانم موافقم.یه سوال از اقای عرب دارم واون اینه که چرا برا کیسه پول هست ولی برا قهرمان ایران پول نیست لطفا به این سوال هوادارا جواب بدین اقای عرب.این چیزایی که اون بالا گفتید پول برا برانکو میشه؟هوادار میخاد بدونه چجوری میخاین پول برانکو رو جور کنین؟هوادار میدونه بی عرضه هستین.

نظرسنجی

نتیجه دربی نود و یکم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
استقلال
استقلال
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 31 شهریور 1398 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45

گلزنان برتر پرسپولیس

محمدحسین کنعانی زادگان
# نام بازیکن تعداد گل
1محمدحسین کنعانی زادگان1
2مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن