bahrami_head

فعلا نه پرسپولیس، نه الاهلی!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 817 ] - شنبه, 18 خرداد 1398

فعلا نه پرسپولیس، نه الاهلی!

رکوردشکنی ها و فتح افتخارات گوناگون توسط پروفسور و مردانش هیچ راهی را برای مقامات باشگاه پرسپولیس باقی نگذاشت تا بهانه مالی یا فنی بر سر راه تمدید قرارداد او ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
فعلا نه پرسپولیس، نه الاهلی!

رکوردشکنی ها و فتح افتخارات گوناگون توسط پروفسور و مردانش هیچ راهی را برای مقامات باشگاه پرسپولیس باقی نگذاشت تا بهانه مالی یا فنی بر سر راه تمدید قرارداد او ...

ارتش سرخ دات كام :

رکوردشکنی ها و فتح افتخارات گوناگون توسط پروفسور و مردانش هیچ راهی را برای مقامات باشگاه پرسپولیس باقی نگذاشت تا بهانه مالی یا فنی بر سر راه تمدید قرارداد او بگذارند.  پرسپولیس با قدرت به قهرمانی رسید و در روزهای حساس پایان فصل، در کنار جنگیدن با رقبا مجبور بود پاسخ مناسبی هم برای شایعات و حواشی گوناگون داشته باشد. جلسه ای که همه منتظر برگزار شدنش بودند، برگزار نمی شد. هر بار نیز دلیلی برای برگزار نشدنش ذکر می شد، ترافیک بالای کاری، سفر یکی از مقامات باشگاه، مذاکراتی که به سود باشگاه است و هواداران باید صبور باشند، مربی ای که ایران نیست، مربی ای که ایران هست و خلاصه کاسه صبری که واقعا لبریز شده بود.

حالا هواداران پرسپولیس بی صبرانه منتظر روشن شدن تکلیف سرمربی تیم خود هستند. برانکو ایوانکوویچ البته تلویحا سه بار تاکنون از مشکلات مالی به عنوان دلیل اصلی معلق ماندن نتیجه مذاکرات نام برده اما شرایط در اردوی سرخ ها به ضریب و درجه ابهام و نگرانی در اردوی آبی های پایتخت نمی رسد. احتمال تمدید قرارداد با برانکو کم نیست اما همین عدم خروجی و پاسخگو نبودن در قبال سوال هواداران، به این ابهام خودساخته، دامن می زند.

در آن سوی میدان نیز، طرف عربستانی از آب گل آلودی که گلش را از خاک ایران ساخته اند، ماهی می گیرد، تقریبا در هفته ای که گذشت، روزی نبود که وب سایت ها و خبرگزاری های مهم سعودی از مذاکرات پیشرفته الاهلی عربستان با برانکو ننویسند و شایعات حتی تا مرز اعلام قرارداد قطعی و توافق نهایی بین دو طرف نیز پیش رفت. در متن هایی که منتشر می شد، شیطنت طرف عربستانی کاملا قابل ردیابی بود، تا جایی که جده اسپورت عملا موضوع را به فضای سیاسی کشاند و در گزارشی توهین آمیز از برانکو خواست هر چه زودتر به گفته او، به فوتبال حرفه ای سلام کند و دست از پرسپولیس بکشد.

البته هم برانکو و هم طرف سعودی خوب می دانند که فوتبال حرفه ای چیست و کدام طرف از آن بی بهره هستند. متاسفانه در این میان کاری که طرف عربستانی دوست دارد و مدام صورت می گیرد، ترجمه همان متن هایی است که محتوایش در عربستان تولید می شود و در ایران منتشر و دامن زدن به این شایعات بی اساس هرگز در فرآیند تصمیم گیری باشگاه پرسپولیس و شخص برانکو بی تاثیر نیست.

این در حالی است که در همین عربستان هم اخباری منتشر می شود که نشان می دهد فعلا هیچ اتفاق مهمی درخصوص توافق برانکو با الاهلی رخ نداده است. وب سایت خبری «اسپورت 360»، وابسته به خبرگزاری سعودی در این خصوص نوشت: «شاید شایعات نشان دهند که برانکو به الاهلی جده نزدیک شده است اما واقعیت این است که سفر او به کرواسی کاملا کاری بوده و ربطی به مذاکره با الاهلی نداشته است. برانکو مربی الاهلی نخواهد بود و به احتمال بسیار زیاد در فصل آینده نیز با تیم خود یعنی پرسپولیس به کارش ادامه خواهد داد. این چیزی نیست که هواداران الاهلی دوست داشته باشند از ما بشنوند اما اجازه بدهید بعد از یک هفته تن دادن به فضای شایعات به واقعیت هم اشاره کنیم.»

این وب سایت خبری در ادامه با اشاره به بیانیه برانکو در پایان بازی تیمش برابر الاهلی در دور چهارم لیگ قهرمانان آسیا می نویسد: «او بیهوده سخن نمی گوید، همان روز که گفت دو گل برای رسیدن به هدف کافی است و درباره الاهلی به مربی این تیم گفت که تیمش را خوب می شناسد و از روند این باشگاه راضی نیست، باید می فهمیدیم که نمی خواهد به عربستان بیاید.»

«یورونیوز» در بخش عربی خود نیز این گزارش از وب سایت «اسپورت 360» را تایید کرده و آورده است: «باید به شایعات پایان داد و واقعیت را پذیرفت، دلیلی ندارد برانکو در اوج، تیمش را ترک کرده و به الاهلی عربستان به عنوان یک رقیب احساسی برای پرسپولیس نقل مکان کند. بیهوده نیست که مقامات الاهلی خودشان حقیقت را دریافته و در چند روز گذشته حداقل با چهار مربی بزرگ مذاکره و دیدار داشته اند.»

هنوز هم وقتی در اینترنت نام برانکو و الاهلی را در کنار هم قرار می دهیم، تیترهای سعودی مبنی بر نزدیک شدن وی به الاهلی مشاهده می شود و این در کنار شایعات بی اساسی که رسانه های سعودی منتشر می کنند، یک معنای مهم دارد. مقامات باشگاه پرسپولیس باید زودتر دست به کار شده و بهترین تصمیم را در بهترین زمان ممکن برای یکی از بهترین تیم های فوتبال باشگاهی آسیا اتخاذ کنند و به موج سواری سعودی ها پایان دهند. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ماشین سازی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن