ابوالقاسمپور: ماندن برانکو خواسته همه است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 443 ] - شنبه, 18 خرداد 1398

ابوالقاسمپور: ماندن برانکو خواسته همه است

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس به ناراحتی سرمربی پرسپولیس و احتمال جدایی او از این تیم واکنش نشان داد. بهنام ابوالقاسمپور در گفت وگویی در خصوص احتمال جدایی برانکو ای... 5 out of 5 based on 2 ratings.
ابوالقاسمپور: ماندن برانکو خواسته همه است

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس به ناراحتی سرمربی پرسپولیس و احتمال جدایی او از این تیم واکنش نشان داد. بهنام ابوالقاسمپور در گفت وگویی در خصوص احتمال جدایی برانکو ای...

ارتش سرخ دات كام :

 پیشکسوت باشگاه پرسپولیس به ناراحتی سرمربی پرسپولیس و احتمال جدایی او از این تیم واکنش نشان داد.

بهنام ابوالقاسمپور در گفت وگویی در خصوص احتمال جدایی برانکو ایوانکوویچ از تیم پرسپولیس گفت: به نظر من در این چند سال برانکو چه از نظر فنی و چه از نظر رفتاری روی پرسپولیس اثر خوبی گذاشته و عملکرد او مشخص است. از طرف دیگر هواداران پرسپولیس برانکو را دوست دارند و خواهان ادامه کار با او هستند. به هر حال از آنجایی که هواداران صاحبان اصلی باشگاه هستند باید به خواسته آنها توجه کرد و برانکو در پرسپولیس حفظ شود.

وی ادامه داد: به نظر من اولویت کارهای مسئولان باشگاه باید حفظ برانکو باشد چرا که او عامل اصلی موفقیت های پرسپولیس در سال های اخیر است و بازیکنان هم ارتباط خیلی خوبی با برانکو دارند. مسئولان باشگاه اگر می خواهند کاری انجام دهند باید ابتدا قرارداد برانکو را تمدید کنند. البته من می دانم که مشکلاتی وجود دارد اما به نظر شما مدیر برای چه در باشگاه گذاشته اند؟ در پرسپولیس مدیر گذاشتند که این مشکلات را حل کند و با کمک اسپانسر و منابع مالی دیگر بتواند به این موارد رسیدگی کند. البته به نظر من برانکو به پرسپولیس عرق خوبی دارد و اگر با او صادقانه حرف بزنند او هم کمی با باشگاه راه می آید.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه برانکو از بدقولی ها و عدم اجرای تعهدات ناراحت است، افزود: به هر حال مدیریت باشگاه نتوانسته به تعهداتی که داشته عمل کند و باید به برانکو حق داد که اینطور ناراحت و عصبانی باشد چرا که اگر من هم جایی کار کنم و چند ماه پولم را ندهند کار را رها می کنم و می روم. برانکو مربی نیست که روی زمین بماند و مطمئناً به خاطر شرایط حرفه ای خودش هم که شده اگر از پرسپولیس برود خیلی زود جذب تیم های خواهانش می شود. به نظر من باید مسئولان باشگاه در این زمینه تلاش کنند چرا که مدیرعامل هم به تنهایی نمی تواند کار کند و باید همه باهم کمک کنند تا برانکو حفظ شود. چرا که این مسئله خواسته هواداران است.

ابوالقاسمپور در پاسخ به این سؤال که اگر به هر دلیلی برانکو در پرسپولیس نماند آینده این تیم را چطور می بینید، ادامه داد: قطعاً کار برای پرسپولیس سخت می شود چرا که برانکو مورد اعتماد هواداران و محبوب آنها است و اگر به هر دلیلی از پرسپولیس جدا شود تیم از شرایط ایده آل دور شده و شاید حتی وارد بحران شود که در این صورت پرسپولیس از شرایط خوبش دور شده و این موضوع باعث اعتراض هواداران می شود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن