bahrami_head

ناتوانی عرب در پرداخت طلب برانکو/ نمی توانی برو!

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1235 ] - شنبه, 18 خرداد 1398

ناتوانی عرب در پرداخت طلب برانکو/ نمی توانی برو!

آخرین راهکار مسئولان باشگاه پرسپولیس برای پرداخت طلب برانکو ایوانکوویچ، سرمربی کروات تیم فوتبال این باشگاه مشخص شد. هواداران پرسپولیس این روز ها سخت نگران آین... 5 out of 5 based on 10 ratings.
ناتوانی عرب در پرداخت طلب برانکو/ نمی توانی برو!

آخرین راهکار مسئولان باشگاه پرسپولیس برای پرداخت طلب برانکو ایوانکوویچ، سرمربی کروات تیم فوتبال این باشگاه مشخص شد. هواداران پرسپولیس این روز ها سخت نگران آین...

ارتش سرخ دات كام :

 آخرین راهکار مسئولان باشگاه پرسپولیس برای پرداخت طلب برانکو ایوانکوویچ، سرمربی کروات تیم فوتبال این باشگاه مشخص شد.

هواداران پرسپولیس این روز ها سخت نگران آینده برانکو ایوانکوویچ در تیم شان هستند و در شبکه های اجتماعی مسئولان این باشگاه را تحت فشار قرار داده اند تا به هر شکلی که هست پرفسور را در پرسپولیس حفظ کنند، اما در صورتی این اتفاق رخ خواهد داد که باشگاه پرسپولیس تا دوشنبه هفته آینده (9 روز دیگر) طلب سنگین برانکو و دستیارانش را پرداخت کند.

مذاکره با الاهلی برای تحت فشار قرار دادن باشگاه

برانکو ایوانکوویچ در فصل گذشته از اینکه مدیریت این باشگاه (حمیدرضا گرشاسبی و ایرج عرب) در پرداخت مطالبات وی و دستیارانش بارها بدقولی کردند، دلخور است و حتی کار به جایی رسید که او یک سال دریافتی از باشگاهش نداشت. این در حالی است که دستیاران وی به اتفاق بازیکنان خارجی پرسپولیس هفت ماه است حقوق شان عقب افتاده و در نهایت دست خالی راهی تعطیلات شدند، موردی که بیش از قبل برانکو را عصبانی کرده است. شاید به خاطر همین بود که برانکو حاضر نشد برای تمدید قرارداد بلندمدت (پیشنهاد ارائه شده از سوی عرب به وی) مذاکره ای داشته باشد و همه چیز را به بعد از پرداخت مطالبات شان موکول کرد.

سرمربی کروات سرخپوشان حتی بعد از فینال جام حذفی هم سکوت اختیار کرد و به خبرنگاران گفت هر سؤالی دارید از مدیریت باشگاه  بپرسید. واکنش یا حتی اقدام بعدی برانکو برای اینکه به نوعی مدیریت باشگاه پرسپولیس را تحت فشار قرار دهد که قبل از هر اقدامی به فکر پرداخت مطالبات شان باشند، مذاکره با باشگاه الاهلی عربستان بود، مذاکره ای که وقتی جدی و رسانه ای شد دیگر صحبتی مبنی بر پیشنهاد عقد قرارداد پنج ساله به برانکو را از زبان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نشنیدیم.

تکاپو برای پرداخت طلب برانکو
مدیریت باشگاه پرسپولیس زمانی که دید این بار دیگر قرار نیست برانکو همچنان و به احترام هواداران تیمش در مورد مسائل مالی سکوت کند، وقتی خبر مذاکره او با الاهلی عربستان را شنید به تکاپو افتاد. البته ایرج عرب بلافاصله بعد از فینال جام حذفی از سمت خود در باشگاه پرسپولیس استعفا کرد تا به نوعی با دو قهرمانی از تیمش برود و پرداخت پول بازیکنان و مربیان تیم را به مدیرت بعدی واگذار کند، اما وزیر ورزش با استعفای وی موافقت نکرد و خواست ابتدا خیلی از مسائل را در پرسپولیس روشن کند. در حال حاضر هم مدیریت باشگاه پرسپولیس سخت به تکاپو افتاده است تا طلب مربیان خارجی خود را پرداخت کند و در اولین اقدام دست به دامان اسپانسر خودش شده تا پولی که قرار است فصل بعد بدهند را هم اکنون برای پرداخت بدهی ها هزینه کنند، اتفاقی که اگر رخ دهد مشخص نیست دستمزد فصل آینده برانکو و دستیاران کرواتش از کجا تأمین خواهد شد.

سکوت برانکو به خاطر هواداران

در روز های اخیر خیلی سعی کردیم با برانکو گفت وگویی داشته باشیم، اما او ترجیح می دهد به خاطر هواداران تیمش فعلاً سکوت اختیار کند. برانکو قصد دارد تا زمان تعیین کرده برای باشگاه پرسپولیس صبر کند و بعد از آن حرف هایش را بزند. البته که اگر پرداختی به وی انجام شود و باشگاه نیز دغدغه مالی برای فصل آینده نداشته باشد احتمال ماندن این مربی در پرسپولیس خیلی زیاد است. واقعیت ماجرا این است که برانکو به خوبی از شرایط اقتصادی جامعه ما خبر دارد و خوب می داند باشگاه پرسپولیس برای پرداخت ارزی دستمزد خارجی های خود به مراتب بیشتر از فصل قبل مشکل خواهد داشت.

اعلام آمادگی عضو هیئت مدیره برای پرداخت طلب برانکو
یکی از اعضای هیئت مدیره که شانس زیادی برای جانشینی ایرج عرب دارد برای تسویه حساب با برانکو و دستیارانش اعلام آمادگی کرده است. او منابع مالی خوبی برای این کار در نظر دارد و قرار نیست خودش هزینه ای داشته باشد. این اتفاق هم زمانی رخ خواهد داد که وی حکم مدیرعاملی را بگیرد. با شرایط موجود که وزیر ورزش اصرار دارد عرب به کارش ادامه دهد هواداران پرسپولیس باید امیدوار باشند که اسپانسر به داد آنها برسد. اگرچه اسپانسر هم قبل از هر اقدامی به دنبال این است که تعداد عضو های سامانه اش افزایش پیدا کند. در واقع اسپانسر درآمدی را که از عضویت هواداران در سامانه مدنظرش دارد، می خواهد به باشگاه پرسپولیس بدهد. با این شرایط گره اصلی در ماجرا برانکو به دست هواداران پرسپولیس باز می شود، نه مدیریت این باشگاه.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news
چيدمان به ترتيب :

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر شاهین چه کسی بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن