مجله ارتباط

    melibet

30 خرداد، تعیین تکلیف نهایی برانکو و پرسپولیس

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1014 ] - شنبه, 18 خرداد 1398

30 خرداد، تعیین تکلیف نهایی برانکو و پرسپولیس

خروجی جلسه مهم هیئت مدیره پرسپولیس تنها یک چیز بود، همه چیز به 30 خرداد و پرداخت مطالبات عقب افتاده برانکو موکول شد.  اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس از... 2 out of 5 based on 3 ratings.
30 خرداد، تعیین تکلیف نهایی برانکو و پرسپولیس

خروجی جلسه مهم هیئت مدیره پرسپولیس تنها یک چیز بود، همه چیز به 30 خرداد و پرداخت مطالبات عقب افتاده برانکو موکول شد.  اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس از...

ارتش سرخ دات كام :

خروجی جلسه مهم هیئت مدیره پرسپولیس تنها یک چیز بود، همه چیز به 30 خرداد و پرداخت مطالبات عقب افتاده برانکو موکول شد.

 اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس از ساعاتی پیش جلسه مهمی را برگزار کردند. این روزها مشکلات مالی و بحث جدی جدایی برانکو انتقادات هواداران و هم چنین پیشکسوتان این باشگاه را به همراه داشته و خبرهای گوناگون در خصوص توافق برانکو و باشگاه الاهلی عربستان فشارها را بیشتر از گذشته کرده است.

به همین دلیل هیئت مدیره جلسه فوق العاده تشکیل داد تا راه حل مناسبی برای عبور از این بحران پیدا کند. برانکو ایوانکوویچ بعد از قهرمانی در جام حذفی، قبل از ترک ایران جلسات متعددی با مدیران باشگاه برگزار و ماندنش در این تیم را تنها منوط به پرداخت مطالباتش کرد. سرمربی کروات و موفق پرسپولیس هم چنین طی درخواستی جدا پرداخت مطالبات دستیارانش را نیز به میان آورده و همین به دغدغه اصلی مدیران باشگاه تبدیل شده است.

در این میان خبر می رسد که آخرین مهلت برانکو از طریق وکیلش و طی نامه ای به باشگاه رسیده و مدیرعامل و هیئت مدیره تنها تا 30 خرداد فرصت دارند تا طلب این مربی را پرداخت کرده و او را راضی به ماندن در پرسپولیس کنند. در این میان مبلغ یک میلیون یورو فقط طلب برانکو از باشگاه است و با توجه به نوسات اخیر ارزی مبلغ زیادی می شود. نزدیک به 200 هزار یورو هم مربوط به دستیاران او می شود و همین مشکلات فراوانی را برای بخش مالی باشگاه به وجود آورده است.

به خصوص حالا که خزانه پرسپولیس با توجه به هزینه هایی که انجام شده با کسری مواجه است و در این میان بح‍ث زیادی در خصوص درخواست کمک باشگاه از هواداران مطرح شد، که با توجه به خروجی جلسه هیئت مدیره منتفی است. بالاترین اعضای مدیریتی باشگاه به همراه ایرج عرب به این نتیجه رسیده اند تا از طرق دیگری منبع مالی مورد نظر برای حل مشکل برانکو را فراهم کرده و خیال هواداران را از ماندن سرمربی محبوب خود را راحت کنند.

با توجه به خوشبینی عجیبی که در سخنان مدیرعامل وجود دارد، باید ماندن برانکو در پرسپولیس را قطعی بدانیم. به خصوص وقتی به موضع عرب مراجعه می کنیم به نتیجه ای جز ماندن سرمربی کروات نمی رسیم.او در زمان های مختلف از تمدید قرارداد این مرد موفق صحبت کرده و حالا بعد از جلسه هیئت مدیره از پرداخت قطعی مطالبات برانکو ایوانکوویچ نیز خبر می دهد.

مسئله ای که حداقل تا 12 روز آینده و 30 خرداد که آخرین مهلت برانکو به باشگاه برای پرداخت مطالباتش، باید برای آن صبر کنیم و جدا از مواضع مثبت مدیران باشگاه خواسته و تمایل مربی کروات را نیز بدانیم. مربی ای که از برخی برخوردهای مدیران باشگاه در طول فصل دلخور است و باید دید راضی به ادامه کار در ایران و پرسپولیس می شود یا خیر.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
  • رادوین پرسپولیسی قشقایی
    رادوین پرسپولیسی قشقایی :
    آقایون اگه نمیتونید پول جور کنید برید..پرسپولیس تازه تو مسیر قهرمانی آسیا افتاده..بخدا برانکو نیاد همتونو تیرباران میکنیم..پرفسور باید برگرده به ارتش سرخ
  • omid 110
    omid 110 :
    برانکو رو باید جدا شده بمونیم...بعد از برانکو بازیکنهایی مثل شجاع و علیپور و ترابی هم جدا میشن..خارجی ها برنمیگردن...بهتره به جای این کارها دنبال مربی باشیم..این افراد بی عرضه نمیتونن برانکو رو برگردونن....

نظرسنجی

پرسپولیس برابر فولاد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : بیژن حیدری
پنجشنبه, 26 تیر 1399 / ساعت : 21:00
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی10
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن