اخبار پرسپولیس

پرسپولیس درگیر برانکو، غافل از نقل و انتقالات!

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1370 ] - شنبه, 18 خرداد 1398

پرسپولیس درگیر برانکو، غافل از نقل و انتقالات!

باشگاه پرسپولیس که در پایان هر فصل خیلی زود وارد نقل و انتقالات می شد و بازیکنان مدنظر برانکو در اولین فرصت جذب می شدند در این فصل به مانند فصل گذشته خودش را ... 5 out of 5 based on 11 ratings.
پرسپولیس درگیر برانکو، غافل از نقل و انتقالات!

باشگاه پرسپولیس که در پایان هر فصل خیلی زود وارد نقل و انتقالات می شد و بازیکنان مدنظر برانکو در اولین فرصت جذب می شدند در این فصل به مانند فصل گذشته خودش را ...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه پرسپولیس که در پایان هر فصل خیلی زود وارد نقل و انتقالات می شد و بازیکنان مدنظر برانکو در اولین فرصت جذب می شدند در این فصل به مانند فصل گذشته خودش را درگیر مسائل دیگر کرده است. فصل قبل حمیدرضا گرشاسبی آنقدر در مذاکره با بازیکنان تیم و تمدید قرارداد با آنها تعلل کرد که در آخر 5 بازیکن این تیم راهی تیم های دیگر شدند و پرسپولیس که محروم از جذب بازیکن بود 5 بازیکن مهم خود را هم از دست داد.

در این فصل هم عرب همان راه گرشاسبی را می رود. او در تسویه حساب با بازیکنان و مربیان تیمش ناکام بوده و با هیچ یک از بازیکنانی هم که در لیست برانکو بودند وارد مذاکره نشد. بازیکنانی نظیر محمدرضا حسینی و رشید مظاهری که هر دو مورد توجه برانکو بودند.

در حال حاضر تمام هم و غم عرب فراهم کردن پول قرارداد خارجی های تیمش است و ممکن است این مساله باعث شود بازیکن خوبی در فصل نقل و انتقالات برای پرسپولیس نماند. آن هم در شرایطی که سپاهان و تراکتورسازی با توپ پر وارد بازار نقل و انتقالات شده اند. در این شرایط بعید نیست برخی از سرخپوشان نظیر علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل زاده، مهدی ترابی و علی علیپور هم سر از تیم های خارجی در بیاورند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس
چيدمان به ترتيب :
  • omid 110
    omid 110 :
    برانکو که از پرسپولیس رفته و تمام شده..ستاره ها هم مثل علیپور و ترابی و بیرانوند میرن..پرسپولیس فصل خیلی بدی رو در پیش داره..بهارین گزینه برای جانشینی برانکو /مصطفی ذنیزلی/ هست.......البته اگر قبول بکنه و به ایران بیاد..

نظرسنجی

نتیجه دربی نود و یکم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
استقلال
استقلال
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 31 شهریور 1398 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45

گلزنان برتر پرسپولیس

محمدحسین کنعانی زادگان
# نام بازیکن تعداد گل
1محمدحسین کنعانی زادگان1
2مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن