اخبار پرسپولیس

آقای برانکو شما مقصرید! / فقط یک دلیل بیاورید

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1911 ] - یکشنبه, 19 خرداد 1398

آقای برانکو شما مقصرید! / فقط یک دلیل بیاورید

علی کریمی گفته بدیهی ترین کار مدیران پرسپولیس باید تمدید قرارداد برانکو باشد و یکی دیگر از پیشکسوتان باشگاه هم نوشته: «فقط یک دلیل بیاورید برای اینکه برانکو ب... 5 out of 5 based on 14 ratings.
آقای برانکو شما مقصرید! / فقط یک دلیل بیاورید

علی کریمی گفته بدیهی ترین کار مدیران پرسپولیس باید تمدید قرارداد برانکو باشد و یکی دیگر از پیشکسوتان باشگاه هم نوشته: «فقط یک دلیل بیاورید برای اینکه برانکو ب...

ارتش سرخ دات كام :

علی کریمی گفته بدیهی ترین کار مدیران پرسپولیس باید تمدید قرارداد برانکو باشد و یکی دیگر از پیشکسوتان باشگاه هم نوشته: «فقط یک دلیل بیاورید برای اینکه برانکو باید جدا شود.» اتفاقا سوال خوبی است؛ اما نه برای کسی که هنوز نمی داند ایران «سرزمین اتفاقات بی دلیل» است.

فقط یک دلیل بیاورید برای اینکه عادل فردوسی پور را اوت کرده اند و حتی میکروفون های گزارش فوتبال را هم به نامادری های خواب آلود یا عربده جو سپرده اند. فقط یک دلیل بیاورید برای اینکه یک نفر در این کشور دو باشگاه لیگ برتری دارد و چپ و راست بازیکن از این جیب به آن جیب می کند. فقط یک دلیل بیاورید برای اینکه دولت از تملک پرسپولیس و استقلال بیرون نمی کشد و حتی اسپانسر شورت آنها را هم شبیه هم می گیرد؛ مبادا مردم صاحب تیم های خودشان شوند و هر کدام به اندازه پتانسیل و شایستگی شان پول در بیاورند.

اصلا از اینها بالاتر؛ فقط یک دلیل بیاورید برای اینکه شب می خوابید و صبح قیمت تن ماهی را دو برابر می بینید یا پوشک و دستمال کاغذی را اصلا نمی بینید. یک دلیل بیاورید برای اینکه یک متهم پنج سال تمام «ب.ز» باقی می ماند، اما خبرنگار تلویزیون با یک متهم دیگر بغل به بغل مصاحبه می گیرد و فشنگ های تفنگش را می شمرد. اینجا خیلی چیزها دلیل نمی خواهد و نماندن برانکو هم یکی از آنهاست. دلیل می خواهی؟ بفرما سوییس زندگی کن!

البته آخر آخرش مشکل از خود برانکو است که پولش را می خواهد و این برای ما زیاد است. اشکال از اوست که باشگاه های ایرانی عرضه ندارند حق پخش تلویزیونی را بگیرند و همیشه مفلس و نالان اند. اشکال از برانکو است که قهرمانی در لیگ هزار میلیارد تومانی ایران «صفر ریال» جایزه دارد و به قهرمان سه دوره متوالی اش تشتک حلبی هم نمی دهند. اشکال از برانکو است که اولی هوینس 67 ساله مثل شیر در بایرن مونیخ ریاست می کند، اما هر کدام از مدیران پرسپولیس که راه و چاه را یاد می گیرند، بلافاصله به جرم بازنشستگی عزل می شوند. اشکال از برانکو است که قیمت دلار ناگهان چهار برابر می شود و ارزش پس انداز هر ایرانی به یک چهارم کاهش می یابد. اشکال از برانکو است که یک مدیر دولتی از ناجا به پرسپولیس می آید، به اندازه بودجه سه سال باشگاه برای مانوئل ژوزه طلب ارزی به ارث می گذارد و بعد به ستاد کل نیروهای مسلح برمی گردد. اصلا اشکال از برانکو است که نمی فهمد لبخندها در ایران تاریخ انقضا دارند؛ مگر نمی دانی ما ملت اندوه و اعتراضیم؟ آبادی تو، هارمونی خرابی های مان را به هم ریخته رفیق.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس
چيدمان به ترتيب :
 • Mehdi Mosavimehr
  Mehdi Mosavimehr :
  مرسی ارتش سرخ عالی بود واقعا جای تاسف داره با مربی ای که بهترین نتایج تاریخ باشگاهو رقم زده هیچ ردیف بودجه ای در نظر نگرفتن هیچ حق و حقوقشم نمیخوان بدن واقعا ما ایرانی ها ناسپاسیم ولی ما طرفداران پرسپولیس تا ابد ممنون برانکوییم و تا ابد در قلب ما جای داره مرسی برانکو امیدوارم که توی تیم بمونی ولی اگرم جدا شدی ان شاالله هر جا میری موفق باشی
 • اسلان خلیلی
  اسلان خلیلی :
  تیتر امروز یکشنبه 98/3/19 روزنامه پرسپولیس خیلی ها را سوزوند,

  بارک الله به این تیتر
  دلم خنک شد,کلا حال داد

نظرسنجی

نتیجه دربی نود و یکم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
استقلال
استقلال
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 31 شهریور 1398 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45

گلزنان برتر پرسپولیس

محمدحسین کنعانی زادگان
# نام بازیکن تعداد گل
1محمدحسین کنعانی زادگان1
2مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن