مجله ارتباط

    melibet

کلانی: با مربی خا رجی مخالفم اما برانکو خودی است

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 635 ] - یکشنبه, 19 خرداد 1398

کلانی: با مربی خا رجی مخالفم اما برانکو خودی است

 پیشکوست باشگاه پرسپولیس گفت: برخی ها می خواهند کاری کنند تا برانکو از پرسپولیس جدا شود تا به اهداف خود برسند اما ما پیشکسوتان دیگر ساکت نخواهیم نشست. حس... 5 out of 5 based on 6 ratings.
کلانی: با مربی خا رجی مخالفم اما برانکو خودی است

 پیشکوست باشگاه پرسپولیس گفت: برخی ها می خواهند کاری کنند تا برانکو از پرسپولیس جدا شود تا به اهداف خود برسند اما ما پیشکسوتان دیگر ساکت نخواهیم نشست. حس...

ارتش سرخ دات كام :

 پیشکوست باشگاه پرسپولیس گفت: برخی ها می خواهند کاری کنند تا برانکو از پرسپولیس جدا شود تا به اهداف خود برسند اما ما پیشکسوتان دیگر ساکت نخواهیم نشست.

حسین کلانی در گفت وگویی، درخصوص  اینکه برانکو سرمربی پرسپولیس به دلیل مشکلات مالی شاید از این تیم جدا شود گفت:  متاسفانه اتفاقاتی در حال رخ دادن است که شاهد هستیم برخی ها در داستان برانکو شیطنت می کنند. این وظیفه باشگاه است که پول برانکو را بدهد و امیدوارم که هرچه زودتر این اتفاق رخ بدهد چرا که او احساس غرور را به پرسپولیسی ها برگردانده و شاهد هستیم که در این سال های اخیر با حضور او تیم پرسپولیس به چه موفقیت هایی دست پیدا کرده است. من همواره با حضور مربیان خ ارجی در ایران مخالف بودم و اعتقاد داشتم که باید کار را به مربیان ایرانی بدهیم اما موضوع برانکو فرق می کند و ما پرسپولیسی ها او را از خودمان می دانیم.

وی ادامه داد: اگر کسی بخواهد   جلو کار کردن برانکو را در پرسپولیس بگیرد و مانع فعالیت های او شود آن وقت ما پیشکسوتان هم حرف های زیادی برای گفتن داریم.  ما تا الان سکوت کردیم و دخالتی انجام ندادیم اما اگر قرار باشد با برانکو که عامل دلخوشی پرسپولیسی ها بوده اینطور برخورد شود آنوقت ما هم ساکت نمی نشینیم و مسائلی که وجود دارد را بیان خواهیم کرد. من کاری به هیچ شخصی ندارم چرا که به هر حال مسئولان باشگاه زحمت می کشند و با تلاش کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس به موفقیت های خوبی رسیده و شاهد هستیم با برانکو توانسته ایم نتایج درخشانی را بگیریم. از طرف دیگر این تیم متعلق به مردم است و در سرما و گرما هیچگاه پشت پرسپولیس را خالی نکردند اما اگر برخی ها بخواهند برای ماندن برانکو سنگ اندازی کنند آن وقت ما هم ناگفته ها را مطرح می کنیم.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس افزود: در همه عمر ورزشی ام با حضور مربیان خارجی مخالف بودم اما یکی دو مربی خارجی در زندگی شخصی و ورزشی من بسیار تاثیرگذار بودند و همیشه ممنون آنها هستم اما درباره برانکو هم همین نظر را دارم چرا که او عملکرد بسیار درخشانی داشته است و همه ما پرسپولیسی ها امیدوار هستیم که او در این تیم بماند. من هیچگاه به چنین مسائلی ورود نمی کردم و حتی زمانی که کارلوس کی روش هم در ایران بود هیچگاه صحبت نکردم تا همبستگی تیم ملی به هم نخورد و از او حمایت کردیم اما همه دیدند که او چقدر به فوتبال و مملکت ما ضرر زد و دست آخر با کلی تهمت زدن به ایران و ایرانی نشان داد که کم شخصیت است. موضوع برانکو اما فرق می کند و او شخصیت والای خودش را نشان داده و همه پرسپولیسی ها خواهان ماندن او در این تیم هستند.

کلانی تصریح کرد: اگر عده ای بخواهند بر سر موضوع برانکو شیطنت کرده و کاری کنند که او برود آن وقت ما پیشکسوتان هم ساکت نمی نشینیم و خیلی از مسائل را افشا می کنیم و می گوییم که هزینه های باشگاه کجا مصرف شده و به چه کسانی رسید.  ما نمی خواهیم جو پرسپولیس خراب شود اما برخی ها می خواهند برانکو از پرسپولیس برود تا بتوانند به اهداف خود برسند و اگر آقایان نمی توانند کاری کنند که برانکو بماند بهتر است بروند. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
  • محمد حیدری
    محمد حیدری :
    همچین پیشکسوت هایی برای هر تیمی غنیمت بحساب میاد و باعث میشه خدارو شاکر باشم که پرسپولیسی هستم .

    مرسی مهندس کلانی

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ماشین سازی کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 26 تیر 1399 / ساعت : 21:00
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی10
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن