محسن آقای گل را قربانی نکنیم

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1283 ] - یکشنبه, 19 خرداد 1398

محسن آقای گل را قربانی نکنیم

در روزهای اخیر و در میان شایعات ریز و درشت فضای مجازی، یکی از این فیک نیوزها، خبری را منتشر کرد که باعث تعجب تمامی هواداران پرسپولیس و حتی دیگر فوتبال دوستان ... 3 out of 5 based on 11 ratings.
محسن آقای گل را قربانی نکنیم

در روزهای اخیر و در میان شایعات ریز و درشت فضای مجازی، یکی از این فیک نیوزها، خبری را منتشر کرد که باعث تعجب تمامی هواداران پرسپولیس و حتی دیگر فوتبال دوستان ...

ارتش سرخ دات كام :

در روزهای اخیر و در میان شایعات ریز و درشت فضای مجازی، یکی از این فیک نیوزها، خبری را منتشر کرد که باعث تعجب تمامی هواداران پرسپولیس و حتی دیگر فوتبال دوستان شد . خبر حاکی از مذاکره محسن خلیلی با افشین قطبی برای جانشینی برانکو ایوانکوویچ بود.

این خبر دروغ در حالی منتشر شد که به نظر می رسد هدف نخست آن ضربه زدن به محبوبیت محسن خلیلی است. او که در دوران بازیکنی یکی از بهترین فوتبالیست های ایران بود و به هشتمین قهرمانی پرسپولیس در لیگ نیز کمک زیادی کرد، از زمان حضورش به عنوان سرپرست، توانسته حواشی را جمع کند و همچنین باتوجه به نیروی جوانی، انگیزه و تعصبش به پرسپولیس وظایفش را به نحو احسن انجام داده است. به طوری که خیلی ها که عملیات بازگشت به پرسپولیس به عنوان سرپرست را دنبال می کردند در این مهم ناکام مانده اند.

علاوه بر این فعالیت درست و اصولی خلیلی سبب شده تا اشتباهات سرپرست سابق پرسپولیس (و دستیار تحمیلی به برانکو) نیز کاملا به چشم بیاید و هواداران از آن آگاه شوند.

به همین خاطر خیلی ها دوست ندارند خلیلی در پرسپولیس باشد و بر محبوبیتش اضافه شود و برای رسیدن به هدف خود، اخبار دروغ این چنینی را مطرح می کنند. البته ما خبر مذاکره با قطبی را تکذیب نمی کنیم اما با تحقیق بیشتر در خواهید یافت که چه کسانی پشت این مذاکره بوده اند اما خلیلی را عامل آن جلوه داده اند!

بی شک هواداران پرسپولیس خوشحال از حضور خلیلی در پرسپولیس هستند و با این اخبار دروغ لطمه ای به محبوبیت آقای گل سرخ ها وارد نخواهد شد، چون آن ها می دانند خلیلی در پرسپولیس تنها سرپرست است و نه عضو هیئت مدیره و مشاور مدیرعامل و... .


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • قلمراد دوم
    قلمراد دوم :
    خلیلی تو اهواز با رفتن به رختکن تیم داماش و فحش خوردن نشون داد که آدم جوگیریه و مناسب این پست نیست اگه جوگیر نمیشد نمیرفت تو رختکن حریف بگه به صلاح نیست هواداراتون بیان تو ورزشگاه سرپرستی خلیلی هیچ فرقی با مدیر عاملی عرب نداره اونم یکی خواسته باشه پس هست بازیکن خوبی بود ولی به درد سرپرستی نمیخوره

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن