جلسه مدیران پرسپولیس با اسپانسر برگزار شد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 860 ] - یکشنبه, 19 خرداد 1398

جلسه مدیران پرسپولیس با اسپانسر برگزار شد

نشست مشترک مدیران عامل و جمعی از مدیران باشگاه پرسپولیس و ایرانسل درباره تأمین نیازهای مالی و برنامه های طرفین برای فصل بعد فوتبالی برگزار شد. نشست مشترک مدیر... 3 out of 5 based on 2 ratings.
جلسه مدیران پرسپولیس با اسپانسر برگزار شد

نشست مشترک مدیران عامل و جمعی از مدیران باشگاه پرسپولیس و ایرانسل درباره تأمین نیازهای مالی و برنامه های طرفین برای فصل بعد فوتبالی برگزار شد. نشست مشترک مدیر...

ارتش سرخ دات كام :

نشست مشترک مدیران عامل و جمعی از مدیران باشگاه پرسپولیس و ایرانسل درباره تأمین نیازهای مالی و برنامه های طرفین برای فصل بعد فوتبالی برگزار شد.

نشست مشترک مدیران عامل پرسپولیس و ایرانسل عصر امروز، یکشنبه 19 خردادماه در شرکت ایرانسل برگزار شد و طرفین درخصوص کمک های مالی ایرانسل و برنامه های باشگاه پرسپولیس گفت وگو کردند.

در این نشست ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به فعالیت های اثربخش ایرانسل در حوزه فوتبال گفت: سامانه 3030 کاملاً معتبر و در خدمت باشگاه است و ایرانسل در این چند سال به عنوان منجی باشگاه عمل کرده و ما تمایل داریم ایرانسل همچنان در کنار باشگاه بماند.

همچنین دکتر بیژن عباسی آرند، مدیرعامل ایرانسل نیز با تبریک قهرمانی های پرسپولیس گفت: ایرانسل با تمام توان آماده کمک به باشگاه ها در راستای رسیدن به برنامه هایی که منجر به ایجاد درآمد پایدار می شود است و همواره سعی کرده تا بستر چنین شرایطی را برای باشگاه ها فراهم کند.

مدیرعامل ایرانسل در ادامه راهکارهایی عملی برای نیل به اهداف طرح شده نیز ارائه کرد. در این نشست علاوه بر مدیران عامل دو باشگاه و جمعی از مدیران ایرانسل، جعفر کاشانی، مهدی محمدنبی و علی رغبتی از اعضای هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس نیز حضور داشتند.

هم چنین مدیران ایرانسل صبح امروز نیز جلسه مشابهی را با امیرحسین فتحی برگزار کردند و به عنوان اسپانسر اصلی دو باشگاه بزرگ پایتخت به دنبال رفع مشکلات مالی موجود و جلب رضایت هواداران پرشمار آن ها هستند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  آقابگیذچطوری واردسامانه بشیم؟
  راستش ازهرچی اپراتوره نفرت دارم
  ولی چاره ای نیست
  یه پولی بریزیم توش بلکه حمایت درست بکنند

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن