مجله ارتباط

    melibet

خلیلی: برانکو اولویت اول ، دوم ، سوم پرسپولیس است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 792 ] - یکشنبه, 19 خرداد 1398

خلیلی: برانکو اولویت اول ، دوم ، سوم پرسپولیس است

سرپرست باشگاه پرسپولیس با حضور در اجتماع تماشاگران درجلوی دفتر این باشگاه به سوالات بعضی از هواداران این تیم  پاسخ داد. امروز را باید درواقع روز اعتراض ب... 3 out of 5 based on 2 ratings.
خلیلی: برانکو اولویت اول ، دوم ، سوم پرسپولیس است

سرپرست باشگاه پرسپولیس با حضور در اجتماع تماشاگران درجلوی دفتر این باشگاه به سوالات بعضی از هواداران این تیم  پاسخ داد. امروز را باید درواقع روز اعتراض ب...

ارتش سرخ دات كام :

سرپرست باشگاه پرسپولیس با حضور در اجتماع تماشاگران درجلوی دفتر این باشگاه به سوالات بعضی از هواداران این تیم  پاسخ داد.

امروز را باید درواقع روز اعتراض بنامیم. چرا که هواداران و طرفداران دو تیم پایتخت از صبح امروز در اطراف دفتر باشگاه تجمع کردندو مطالباتشان رادرقالب کاغذ های آ چهار به سمع و نظر مسئولان هر دو باشگاه رساندند. اما در این بین طرفداران باشگاه پرسپولیس بعد از اینکه اجتماع مسالمت آمیز آنها جلوی در اصلی وزارت ورزش و جوانان با برخورد غیر قابل قبول نیروی انتظامی به پایان رسید، راهی دفتر اصلی باشگاه شدند تا حد اقل آنجا صدایشان را به گوش مدیران برسانند.

بعدازاینکه مجیدی (معاون ایرج عرب) تعدادی از هواداران را به سالن کنفرانس باشگاه پرسپولیس راه داد و سعی کرد به سؤالات و شائبه هایی که در خصوص رفتن برانکو ایجادشده است توضیح دهد، رفته رفته جمعیت رو به فزونی گذاشت و پشت در باشگاه شلوغ شد تا اینکه محسن خلیلی سرپرست باشگاه از راه رسید و در میان ازدحام جمعیت پاسخ گو سؤالات مردمی شد که در پشت در باشگاه مطالبه ای جز ماندن برانکو ایوانکویچ نداشتند.

خلیلی در ابتدا با اشاره به اینکه تحت تأثیر کانال های فضای مجازی قرار نگیرند گفت: «پرسپولیس دشمن زیاد دارد و این موضوع را دیگر همه می دانیم . لازم نیست تعصبم را به شماها نشان دهم من  برای این تیم بازی کرده ام و به این تیم عرق دارم، هیچ کدام از شماها که در این هوای گرم اینجا تشریف دارید لازم نیست تعصب خودتان را به من نشان دهید. در این گرما آمدید اعتراض کنید و نگرانی خودتان را نشان دهید. پرسپولیس سه سال است که صدر جدول است و سه سال است که قهرمان است و هر فصل هم از ابتدا در فضای مجازی بوق و کرنا می کنند و فریاد سر می دهند که چه شد و چه نشد؟ اما درنهایت دیدم که چه اتفاقی افتاد و این ما بودیم که قهرمان شدیم. الآن هم همان است.»

وی در ادامه افزود: «تیم بدون هیچ مشکلی رفته است و با اوج خستگی قهرمان شده و جام حذفی را هم گرفته (یکی از هواداران  در این لحظه می گوید دستتان را می بوسیم) که محسن خلیلی در جواب او اشاره می کند: لازم به این جور کارها نیست و فقط حرف من را قطع نکنید. برای ما و کسانی که در آنجا (اشاره به ساختمان باشگاه) نشسته اند تنها خوشحالی شماها اهمیت دارد. خوشحالی شما برای کسانی که در این ساختمان کار می کنند و برای من که جایی دیگر در تیم خدمت می کنم در اولویت است.»

 مهاجم اسبق پرسپولیس و سرپرست کنونی باشگاه همچنین در خصوص درامد باشگاه تأکید می کند: «در مورد درامد باشگاه و در مورد قرارداد برانکو و بازیکنان چون از وسط راه به تیم اضافه شده ام اطلاع چندانی ندارم. امروز که آقای عرب توضیح دادند گفتند که 61 میلیارد از طرف اسپانسر باشگاه به تیم تعلق گرفته است و پول قرارداد برانکو چیزی حدود 25 میلیارد شده است. (یکی از هواداران از خلیلی کی پرسد "اینکه می گویند درآمد 103 میلیارد است پس چیست) خلیلی به عنوان سرپرست باشگاه می گوید: «ببینید که این اخبار را چه کسی به شما می دهد. آیا می دانید که سندیت دارد؟ یک موقع من شنیدم که کانال پرسپولیس در دست یک استقلالی است.»

یک موقع هست که هوادار تحت فشار می آید یک حرفی را می زند درحالی که  نمی داند که با این گونه صحبت ها تمرکز تیم را هم بر هم می ریزد. این را بدانید که خود آقای عرب به هیچ وجه دوست ندارد از باشگاه برود. خود آقای برانکوهم دوست ندارد که از پرسپولیس برود. وقتی یک حرف مضحکی در یک کانال زده می شود و دنباله آن پست ها و استوری های زیادی می دهند معلوم است که آن مسئله برنامه ریزی شده است. هر سری یک تیر هوایی زده می شود و می خواهند ترکشی به یکی از اعضای باشگاه اصابت کند.»

 خلیلی درباره اتفاقات بازی مقابل سپاهان در جام حذفی نیز تأکید کرد: « در اصفهان من در جلسه پیش از بازی عنوان کردم که طبق معمول همیشه حدود ده درصد کل ورزشگاه به صورت سکوهای پایینی و بالایی باید برای ما که میهمانیم در نظر گرفته شود. درصورتی که سپاهانی ها فقط سکوهای پایه را به هواداران ما اختصاص دادند. من به یگان گفتم که تماشاگران ما بیرون هستند و از آن ها خواستم درِ سکوهای بالا را باز کردند که باعث شد که پرسپولیسی ها به سکوهای طبقه دوم بالای دیگر پرسپولیسی ها حاضر در ورزشگاه  منتقل شوند. بعد  از اینکه خیالم از این بابت راحت شد به داخل رختکن رفتم. اما من ادمی نیستم که استوری بگذارم و فیلم بگیرم که ببینید مردم من چه کاری کردم. وظیفه من دران لحظه همان بود و من موظف بودم که این کار را انجام بدهم.»

وی درباره کانال های هواداری که ایجاد تشویش در بین طرفداران می کنند هم تصریح کرد: «این مسائلی را هم که شماها مطرح می کنید مربوط به کارهایی است که مختص بخش حقوقی باشگاه است. تمام مصاحبه هایی که در اینستاگرام توسط بچه های ما در فضای مجازی عنوان می شود را توسط بخش حقوقی باشگاه در حال پیگیری است ولی در ید اختیارات من نیست که بخواهم ورود کنم. اینجا هم چارتی دارد و هر کس دارد به خوبی کارش را انجام می دهد. هیچ کسی حتی خود شماها دوست ندارید کسی در کارهای شما دخالت کند.

یکی از هواداران با انتقاد از پندار خمارلو مدیر رسانه ای باشگاه می گوید: «پرسپولیس در کل فقط 10 پِیج دل سوز داشت که مدیر رسانه ای تیم آقای پندار خمارلو تمام آن پیج ها را بلاک کردند. گناهشان تنها این بود که بدون هچ توهینی از بعضی از تصمیمات گله کردند.

خلیلی در ادامه گفت: «من مسئول تیم هستم. سرپرست تیم اسمش روی خودش است هر مشکلی که در رابطه ساختار تیم، بازیکن، برنامه ریزی، بلیت گرفتن و هتل بچه ها اگر کمبودی مشاهده کردید من پاسخگو هستم و اگر غیرازاین باشد باید انتقاد را متوجه شخص دیگری کنید. اما مطمئن باشید همه در باشگاه زحمت خودشان را می کشند.

خلیلی درحالی که جمعیت فشار زیادی را آورده بودند و در هنگام ورودش به باشگاه با صدایی بلند فریاد زد گفت: «من لُب کلام را بگویم و بروم. همان طور که آقای عرب گفتند اولویت اول و اولویت دوم و اولویت  سوم برانکو است و هیچ گزینه ای هم  نبوده و نیست و وقتی که او این حرف را می زند بدانید تمام تلاش ها برای همین منظور صورت می گیرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ماشین سازی کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 26 تیر 1399 / ساعت : 21:00
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی10
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن