حبیب زاده: هیچ بازیکنی از پرسپولیس جدا نمی شود

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 757 ] - دوشنبه, 20 خرداد 1398

حبیب زاده: هیچ بازیکنی از پرسپولیس جدا نمی شود

مشاور مدیرعامل پرسپولیس با بیان اینکه سرخ پوشان هیچ فهرست مازادی نخواهند داشت، گفت: همه بازیکنان سرمایه باشگاه هستند و هیچ باشگاهی سرمایه های خود را از دست نخ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
حبیب زاده: هیچ بازیکنی از پرسپولیس جدا نمی شود

مشاور مدیرعامل پرسپولیس با بیان اینکه سرخ پوشان هیچ فهرست مازادی نخواهند داشت، گفت: همه بازیکنان سرمایه باشگاه هستند و هیچ باشگاهی سرمایه های خود را از دست نخ...

ارتش سرخ دات كام :

مشاور مدیرعامل پرسپولیس با بیان اینکه سرخ پوشان هیچ فهرست مازادی نخواهند داشت، گفت: همه بازیکنان سرمایه باشگاه هستند و هیچ باشگاهی سرمایه های خود را از دست نخواهد داد.

سهند حبیب زاده در گفت و گویی در خصوص اینکه گفته می شود برخی از بازیکنان بزرگ پرسپولیس در لیست خروجی باشگاه قرار دارند، اظهار داشت: این صحبت اصلاً صحبت ندارد چرا که پرسپولیس فهرست بازیکن مازاد ندارد و سرمربی تیم بر حفظ تمامی بازیکنان تاکید دارد. از طرفی همه بازیکنان سرمایه باشگاه هستند و هیچ باشگاهی رازی نیست تا سرمایه های خود را از دست بدهد. ما تمام و کمال روی حفظ تمام بازیکنان تاکید داریم.

وی همچنین در خصوص اینکه گفته می شود «علی رغبتی» به عنوان رئیس کمیته نقل و انتقالات پرسپولیس منصوب شده، افزود: کمیته نقل و انتقالات تشکیل شده و آنها در قالب یک گروه، کار را پیش می برند و نتیجه را به هیأت مدیره اعلام می کنند.

مشاور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در رابطه با اینکه گفته می شود از بین شایان مصلح و محمد نادری یکی در پرسپولیس ماندگار خواهد شد، تصریح کرد: «شایان مصلح» از بازیکنان خوب ما است و طبق مذاکرات خوبی که صورت گرفته این بازیکن طی امروز و فردا به باشگاه می آید تا قراردادش را تمدید کند. در مورد «محمد نادری» هم با باشگاه بلژیکی در حال مذاکره هستیم تا این بازیکن را به صورت قطعی جذب کنیم و در برنامه داریم که قرارداد بلند مدت هم با این بازیکن ببندیم. با این حال منتطر باشگاه بلژیکی هستیم تا برای جذب این بازیکن با آنها مذاکره کنیم.

وی در پایان گفت: ما نمی خواهیم در نقل و انتقالات بی هدف حرکت کنیم. لیست برانکو کاملاً مختصر است و ما هم روی این لیست کار می کنیم.

سهند حبیب زاده یکی از مشاوران ایرج عرب در پرسپولیس است که او هم چندی قبل از سمت خود در باشگاه استعفا داد اما این استعفا مورد قبول مدیرعامل باشگاه قرار نگرفت تا حبیب زاده همچنان به عنوان مشاور مدیرعامل در پرسپولیس فعالیت کند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • نیما یاردان قلی
    نیما یاردان قلی :
    من موندم چطوری لیست مازاد نداریم اما لیست خرید داریم؟ همین الان لیست پرسپولیس پر پس چجوری میخوایم خرید کنید؟!!!!!!!!!!!!
    مثلا فک کردن الان ما ذوق میکنیم که لیست خروجی نداریم یک سری از بازیکنا قطعا باید از پرسپولیس به خاطر شرایط فنی جدا بشن

نظرسنجی

نتیجه دربی نودم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
استقلال
استقلال
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 31 شهریور 1398 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45

گلزنان برتر پرسپولیس

محمدحسین کنعانی زادگان
# نام بازیکن تعداد گل
1محمدحسین کنعانی زادگان1
2مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن