محمدخانی: برانکو خط قرمز همه ما است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 530 ] - دوشنبه, 20 خرداد 1398

محمدخانی: برانکو خط قرمز همه ما است

ناصر محمدخانی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: طارمی بازیکنی است که کاملا به کار پرسپولیس می آید و وجودش خیلی به پرسپولیس کمک می کند. ناصر محمدخانی در گفت وگو... 5 out of 5 based on 4 ratings.
محمدخانی: برانکو خط قرمز همه ما است

ناصر محمدخانی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: طارمی بازیکنی است که کاملا به کار پرسپولیس می آید و وجودش خیلی به پرسپولیس کمک می کند. ناصر محمدخانی در گفت وگو...

ارتش سرخ دات كام :

ناصر محمدخانی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: طارمی بازیکنی است که کاملا به کار پرسپولیس می آید و وجودش خیلی به پرسپولیس کمک می کند.

ناصر محمدخانی در گفت وگویی، در خصوص حواشی و اتفاقات این روزهای پرسپولیس و البته برانکو، اظهار داشت: اصلا متوجه نمی شوم که چرا برانکو نباید بماند. برانکو در این سال ها کاری کرد کارستان. برانکو معمار پرسپولیس نوین است و باید در تیم بماند.

وی ادامه داد: برانکو خط قرمز همه ما پرسپولیسی ها است. وقتی او در این سال ها به این اندازه جام گرفته باید برای چند سال دیگر بماند. اصلا برانکو برود که چه کسی سرمربی شود؟ باید پول برانکو را بدهند و قراردادش را هم بلند مدت تمدید کنند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره حضور احتمالی مهدی طارمی در این تیم هم گفت: طارمی بازیکنی است که کاملا به کار پرسپولیس می آید و وجودش خیلی به پرسپولیس کمک می کند. طارمی شم گلزنی بالایی دارد و در مواقع حساس کمک می کند.

محمدخانی خاطرنشان کرد: هر چه بین طارمی و برخی هواداران بوده باید از سوی هواداران تمام شود. طارمی قلبا پرسپولیس را دوست دارد و پرسپولیس هم باید قدر چنین سرمایه ای را بداند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن