اخبار پرسپولیس

پرسپولیس بدون برانکو شبیه منچستر بدون فرگوسن!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 743 ] - دوشنبه, 20 خرداد 1398

پرسپولیس بدون برانکو شبیه منچستر بدون فرگوسن!

برانکو برای پرسپولیسی ها مسیری را ساخت که تا قبل از حضورش، هرگز کسی به آن فکر نمی کرد. قبل از آن که برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس شود، این تیم با مربیان ق... 4 out of 5 based on 9 ratings.
پرسپولیس بدون برانکو شبیه منچستر بدون فرگوسن!

برانکو برای پرسپولیسی ها مسیری را ساخت که تا قبل از حضورش، هرگز کسی به آن فکر نمی کرد. قبل از آن که برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس شود، این تیم با مربیان ق...

ارتش سرخ دات كام :

برانکو برای پرسپولیسی ها مسیری را ساخت که تا قبل از حضورش، هرگز کسی به آن فکر نمی کرد. قبل از آن که برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس شود، این تیم با مربیان قبلی خود به خصوص حمید درخشان تا مرز سقوط به لیگ پایین تر پیش رفت. اینها، مسائلی نیست که بتوان از تاریخ پاک کرد زیرا فوتبال، پدیده ای است که در زمین بازی می شود و خارج از زمین، محاسبه. پرسپولیس بدون تعارف و شوخی داشت به دسته پایین تر می رفت و گواه این امر، سجده محمد نوری، کاپیتان وقت سرخپوشان پس از یک پیروزی خفیف خارج از خانه است ولی با برانکو، پرسپولیس به یک هیولای بی رحم تبدیل شد که در فصل پانزدهم به اندازه تیم قهرمان (استقلال خوزستان) امتیاز گرفت تا نایب قهرمان شود، اما در سه فصل اخیر، قهرمانی را برای هوادارانش به ارمغان آورد.

در یک کلام، پرسپولیس زمین تا آسمان تغییر کرد و به تیمی بدل شد که همه انتظارش را می کشیدند. تیمی که فقط به برد فکر می کند و هدف دارد؛ قهرمانی در همه تورنمنت ها. آن ها با ستاره های نامدار یا بدون آن ها نیز، همیشه آرایش جنگی دارند و هیچ کس نمی تواند این وضعیت را کتمان کند. پرسپولیس با کمک دولت یا بدون کمک آن، تیمی قدرتمند است که راه گلزنی، پیروزی و قهرمانی را فراگرفته و همه اینها، مدیون برانکو ایوانکوویچ است. برانکو برای پرسپولیسی ها مسیری را ساخت که تا قبل از حضورش، هرگز کسی به فکر ساختنش نبود. تیمی که مدام برای قهرمانی و موفقیت بجنگد و از جنگیدن سیر نشود حتی بدون طارمی، احمدزاده، رضاییان، صادقیان، مکانی، بنگر، محرمی و... این تیم با وجود همه شایعاتی که پشت سرش شنیده می شود، تیمی قابل احترام است ولی شرایط ارزی مملکت به همراه حواشی اخیر باعث شده پرسپولیسی ها وارد ریل جدیدی شوند؛ ریلی که در انتهای آن، جدایی قطار سرخ از برانکو دیده می شود.

همین امر به بزرگ ترین ترس برای هواداران پرسپولیس بدل شده و آن ها هنوز هم نمی توانند این موضوع را هضم کنند که پرسپولیس پس از برانکو، چه سرنوشتی خواهد داشت. باشگاه دیگر اهل جذب سرمربی خارجی نیست و اصلاً چه مربی خارجی می تواند موفقیت های او را در کوتاه مدت، دنبال کند؟ مربیان داخلی نیز نشان دادند روی نیمکت پرسپولیس نمی توانند هیچ موفقیتی کسب کنند و نهایتاً تیم دوباره به دست علی دایی یا حمید درخشان می افتد یا نهایتاً علی کریمی هدایت پرسپولیس را برعهده می گیرد. تیم بدون برانکو، فراتر از این گزینه ها پیش نمی رود، چون اگر پول مربی خارجی داشتند که برانکو را حفظ می کردند و از سوی دیگر، بدون تعارف باید گفت گزینه داخلی خوبی در حد «این پرسپولیس» وجود ندارد.

هواداران پرسپولیس نگران هستند و پرسپولیس بدون برانکو را با منچستریونایتد بدون سرالکس فرگوسن یا بارسلونای بدون پپ گواردیولا یا حتی رئال مادرید بدون زین الدین زیدان تشبیه می کنند و از آینده تیم شان بیم دارند. امروز ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه با خبرنگاران و اصحاب رسانه نشست خبری برگزار خواهد کرد و در آن نشست، باید به این سؤال ها، جواب بدهد: «چه راهکاری برای حفظ برانکو دارید؟ چطور می خواهید پول این مربی را بپردازید؟ چرا اصلاً کار به اینجا کشید که برانکو حرف از جدایی بزند؟»


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

نتیجه دربی نود و یکم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
استقلال
استقلال
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 31 شهریور 1398 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45

گلزنان برتر پرسپولیس

محمدحسین کنعانی زادگان
# نام بازیکن تعداد گل
1محمدحسین کنعانی زادگان1
2مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن