اخبار پرسپولیس

یوسفی: خیلی وقت پیش باید با برانکو تسویه می شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 559 ] - دوشنبه, 20 خرداد 1398

یوسفی: خیلی وقت پیش باید با برانکو تسویه می شد

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است باشگاه باشگاه باید تمام تلاش خود را به کار گرفته تا اوضاع فعلی را سر و سامان دهد.   رحیم یوسفی پیشکسوت پرسپولیس در گفتگویی در ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
یوسفی: خیلی وقت پیش باید با برانکو تسویه می شد

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است باشگاه باشگاه باید تمام تلاش خود را به کار گرفته تا اوضاع فعلی را سر و سامان دهد.   رحیم یوسفی پیشکسوت پرسپولیس در گفتگویی در ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است باشگاه باشگاه باید تمام تلاش خود را به کار گرفته تا اوضاع فعلی را سر و سامان دهد.  

رحیم یوسفی پیشکسوت پرسپولیس در گفتگویی در خصوص حواشی اخیر در مورد طلب برانکو و حواشی آن گفت: خیلی وقت پیش می بایست با برانکو و دیگر پرسپولیسی ها تسویه حساب می شد. در حال حاضر امسال فصل ویژه ای برای پرسپولیس بود و همه تلاش کرده بودند نتایج را کسب کنند از حق هم نگذریم باید بگویم همه اعضای تیم از کادر فنی و بازیکن سنگ تمام گذاشتند تا تیم نتایج خوبی را کسب کند. به اعتقاد من نه تنها می بایست با برانکو و کلیه پرسپولیسی ها تسویه حساب می کردند بلکه پاداش فصل خوب و نتایج فوق العاده نیز باید به آن ها پرداخت  می شد.

یوسفی با اشاره به معضل نوسانات ارزی و تامین بودجه مورد نظر برای هزینه های پرسپولیس خاطر نشان کرد : مهمترین مساله که باعث شد پرداخت بدهی برانکو با تاخیر روبرو شود نوسانات عرض مشکلات اقتصادی ایران بود اون همه دست به دست هم بدهد این مشکل را حل کرده و نه تنها بحران جامعه را از بین می برد بلکه باعث من پرسپولیس با آرامش خود را برای فصل هر کار دیگری آماده کند.

 یوسفی در پایان با اشاره به راهکار استفاده از کمک هواداران برای پرداخت بدهی پرسپولیسی ها گفت:  پرسپولیس هواداران زیادی دارد و شاید بتوان از آنها هم کمک گرفت. به هر حال این مساله هم یک راه حل است  و شاید بتوان از این راه هم برای کمک به باشگاه استفاده کرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

نتیجه دربی نود و یکم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
استقلال
استقلال
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 31 شهریور 1398 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45

گلزنان برتر پرسپولیس

محمدحسین کنعانی زادگان
# نام بازیکن تعداد گل
1محمدحسین کنعانی زادگان1
2مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن