یوسفی: خیلی وقت پیش باید با برانکو تسویه می شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 502 ] - دوشنبه, 20 خرداد 1398

یوسفی: خیلی وقت پیش باید با برانکو تسویه می شد

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است باشگاه باشگاه باید تمام تلاش خود را به کار گرفته تا اوضاع فعلی را سر و سامان دهد.   رحیم یوسفی پیشکسوت پرسپولیس در گفتگویی در ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
یوسفی: خیلی وقت پیش باید با برانکو تسویه می شد

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است باشگاه باشگاه باید تمام تلاش خود را به کار گرفته تا اوضاع فعلی را سر و سامان دهد.   رحیم یوسفی پیشکسوت پرسپولیس در گفتگویی در ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است باشگاه باشگاه باید تمام تلاش خود را به کار گرفته تا اوضاع فعلی را سر و سامان دهد.  

رحیم یوسفی پیشکسوت پرسپولیس در گفتگویی در خصوص حواشی اخیر در مورد طلب برانکو و حواشی آن گفت: خیلی وقت پیش می بایست با برانکو و دیگر پرسپولیسی ها تسویه حساب می شد. در حال حاضر امسال فصل ویژه ای برای پرسپولیس بود و همه تلاش کرده بودند نتایج را کسب کنند از حق هم نگذریم باید بگویم همه اعضای تیم از کادر فنی و بازیکن سنگ تمام گذاشتند تا تیم نتایج خوبی را کسب کند. به اعتقاد من نه تنها می بایست با برانکو و کلیه پرسپولیسی ها تسویه حساب می کردند بلکه پاداش فصل خوب و نتایج فوق العاده نیز باید به آن ها پرداخت  می شد.

یوسفی با اشاره به معضل نوسانات ارزی و تامین بودجه مورد نظر برای هزینه های پرسپولیس خاطر نشان کرد : مهمترین مساله که باعث شد پرداخت بدهی برانکو با تاخیر روبرو شود نوسانات عرض مشکلات اقتصادی ایران بود اون همه دست به دست هم بدهد این مشکل را حل کرده و نه تنها بحران جامعه را از بین می برد بلکه باعث من پرسپولیس با آرامش خود را برای فصل هر کار دیگری آماده کند.

 یوسفی در پایان با اشاره به راهکار استفاده از کمک هواداران برای پرداخت بدهی پرسپولیسی ها گفت:  پرسپولیس هواداران زیادی دارد و شاید بتوان از آنها هم کمک گرفت. به هر حال این مساله هم یک راه حل است  و شاید بتوان از این راه هم برای کمک به باشگاه استفاده کرد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن