اخبار پرسپولیس

پنجعلی: دوستان من می توانند اسپانسر تیم های پایه شوند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 695 ] - دوشنبه, 20 خرداد 1398

پنجعلی: دوستان من می توانند اسپانسر تیم های پایه شوند

محمد پنجعلی، مسئول آکادمی باشگاه پرسپولیس گفت: کیفیت چمن این ورزشگاه افتضاح است و ورزشگاه شهید کاظمی را اجاره داده اند و تیم های پایه نمی توانند در این ورزشگا... 3 out of 5 based on 2 ratings.
پنجعلی: دوستان من می توانند اسپانسر تیم های پایه شوند

محمد پنجعلی، مسئول آکادمی باشگاه پرسپولیس گفت: کیفیت چمن این ورزشگاه افتضاح است و ورزشگاه شهید کاظمی را اجاره داده اند و تیم های پایه نمی توانند در این ورزشگا...

ارتش سرخ دات كام :

محمد پنجعلی، مسئول آکادمی باشگاه پرسپولیس گفت: کیفیت چمن این ورزشگاه افتضاح است و ورزشگاه شهید کاظمی را اجاره داده اند و تیم های پایه نمی توانند در این ورزشگاه تمرین کنند.

محمد پنجعلی در گفت وگویی در خصوص مشکلات و کمبود امکانات تیم های پایه باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: مشکلات زیادی برای امکانات داریم، اما قرار است اسپانسر جدید که با باشگاه قرارداد امضا می کند به تیم های پایه هم مثل بزرگسالان امکانات بدهد.

وی در مورد کیفیت چمن ورزشگاه اسماعیلی که تیم های پایه در آن زمین تمرین می کنند، گفت: کیفیت چمن این ورزشگاه افتضاح است و ورزشگاه شهید کاظمی را اجاره داده اند و تیم های پایه نمی توانند در این ورزشگاه تمرین کنند.

مسئول آکادمی باشگاه پرسپولیس درباره اینکه بازیکنان تیم های پایه لباس تمرین و بازی ندارندو بازیکنان قدیمی هم از لباس سال های گذشته استفاده می کنند، تصریح کرد: ما هنوز تیم را غربال نکرده ایم و زمانی که تیم به صورت کامل بسته شود مطمئنا به بازیکنان لباس هم می دهیم. البته اگر اسپانسر با باشگاه به توافق نرسد چند نفر از دوستان من هستند که می توانند اسپانسر تیم های پایه شوند، اما باید پیش از آن با باشگاه قرار داد ببندند.

پنجعلی در پاسخ به این سوال که چه مقدار از طلب مربیان تیم های پایه به آنها پرداخت شده، خاطر نشان کرد: بخشی از مطالبات آنها را پرداخت کرده ایم، اما هنوز به صورت کامل تسویه حساب نشده است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

نتیجه دربی نود و یکم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
استقلال
استقلال
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 31 شهریور 1398 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45

گلزنان برتر پرسپولیس

محمدحسین کنعانی زادگان
# نام بازیکن تعداد گل
1محمدحسین کنعانی زادگان1
2مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن