باشگاه حق فسخ دستیارهای برانکو را ندارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 707 ] - سه شنبه, 21 خرداد 1398

باشگاه حق فسخ دستیارهای برانکو را ندارد

در حالی که به نظر می رسد این روزها تلاش برای حفظ برانکو در پرسپولیس اصلی ترین دغدغه و دل مشغولی مدیران این باشگاه به حساب می آید، بندی در قرارداد سرمربی سرخ ه... 5 out of 5 based on 3 ratings.
باشگاه حق فسخ دستیارهای برانکو را ندارد

در حالی که به نظر می رسد این روزها تلاش برای حفظ برانکو در پرسپولیس اصلی ترین دغدغه و دل مشغولی مدیران این باشگاه به حساب می آید، بندی در قرارداد سرمربی سرخ ه...

ارتش سرخ دات كام :

در حالی که به نظر می رسد این روزها تلاش برای حفظ برانکو در پرسپولیس اصلی ترین دغدغه و دل مشغولی مدیران این باشگاه به حساب می آید، بندی در قرارداد سرمربی سرخ ها گنجانده شده است که تعهد مالی باشگاه را نسبت به او افزایش می دهد.

به غیر از تعهدات مالی، آفرها و بندهایی در قرارداد برانکو گنجانده شده است که تعهدات مالی ویژه ای را برای پرسپولیس ایجاد کرده است. یکی از این بندها، این موضوع است که طی آن باشگاه پرسپولیس متعهد شده است که برانکو این اختیار را داشته باشد تا  3 دستیارش در کادرفنی را انتخاب کند و هیچ گونه حق انتخابی در این زمینه برای پرسپولیس باقی نمی ماند . براین اساس بود که برانکو نفراتی چون مارکو( مربی بدنساز) ایگور پانادیچ ( مربی دروازه بان ها) و زلاتکو ( برادرش را به عنوان یکی از دستیارانش) را به عنوان دستیاران خود معرفی کرد و قرارداد این نفرات تا زمان همکاری برانکو با پرسپولیس ادامه دارد و این یعنی این که تعهدات مالی به شکل دلاری برای کادرفنی پرسپولیس از سوی باشگاه همچنان وجود دارد و در صورت ابقا پروفسور در جمع سرخ پوشان، پرسپولیسی ها از این که بخواهند تعداد مربیان خارجی شان را برای فصل بعد کاهش دهند باید رضایت برانکو را جلب کنند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در افتتاحیه لیگ برتر کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
تراکتور
تراکتور
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : یادگار امام تبریز
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 8 شهریور 1398 / ساعت : 17:45
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
پارس جنوبی
پارس جنوبی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 31 مرداد 1398 / ساعت : 19:10

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن