مجله ارتباط

    melibet

باشگاه حق فسخ دستیارهای برانکو را ندارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 764 ] - سه شنبه, 21 خرداد 1398

باشگاه حق فسخ دستیارهای برانکو را ندارد

در حالی که به نظر می رسد این روزها تلاش برای حفظ برانکو در پرسپولیس اصلی ترین دغدغه و دل مشغولی مدیران این باشگاه به حساب می آید، بندی در قرارداد سرمربی سرخ ه... 5 out of 5 based on 3 ratings.
باشگاه حق فسخ دستیارهای برانکو را ندارد

در حالی که به نظر می رسد این روزها تلاش برای حفظ برانکو در پرسپولیس اصلی ترین دغدغه و دل مشغولی مدیران این باشگاه به حساب می آید، بندی در قرارداد سرمربی سرخ ه...

ارتش سرخ دات كام :

در حالی که به نظر می رسد این روزها تلاش برای حفظ برانکو در پرسپولیس اصلی ترین دغدغه و دل مشغولی مدیران این باشگاه به حساب می آید، بندی در قرارداد سرمربی سرخ ها گنجانده شده است که تعهد مالی باشگاه را نسبت به او افزایش می دهد.

به غیر از تعهدات مالی، آفرها و بندهایی در قرارداد برانکو گنجانده شده است که تعهدات مالی ویژه ای را برای پرسپولیس ایجاد کرده است. یکی از این بندها، این موضوع است که طی آن باشگاه پرسپولیس متعهد شده است که برانکو این اختیار را داشته باشد تا  3 دستیارش در کادرفنی را انتخاب کند و هیچ گونه حق انتخابی در این زمینه برای پرسپولیس باقی نمی ماند . براین اساس بود که برانکو نفراتی چون مارکو( مربی بدنساز) ایگور پانادیچ ( مربی دروازه بان ها) و زلاتکو ( برادرش را به عنوان یکی از دستیارانش) را به عنوان دستیاران خود معرفی کرد و قرارداد این نفرات تا زمان همکاری برانکو با پرسپولیس ادامه دارد و این یعنی این که تعهدات مالی به شکل دلاری برای کادرفنی پرسپولیس از سوی باشگاه همچنان وجود دارد و در صورت ابقا پروفسور در جمع سرخ پوشان، پرسپولیسی ها از این که بخواهند تعداد مربیان خارجی شان را برای فصل بعد کاهش دهند باید رضایت برانکو را جلب کنند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ماشین سازی کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 26 تیر 1399 / ساعت : 21:00
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی10
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن