اگر پرسپولیس دولتی نبود ایرج عرب کجا بود؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 975 ] - سه شنبه, 21 خرداد 1398

اگر پرسپولیس دولتی نبود ایرج عرب کجا بود؟

مدیرعامل پرسپولیس یک نشست خبری برگزار و در آن آخرین وضعیت باشگاه را تشریح کرد. بخش زیادی از سخنان ایرج عرب البته از قبل قابل پیش ‎بینی بود؛ مخصوصا جایی که او ... 5 out of 5 based on 12 ratings.
اگر پرسپولیس دولتی نبود ایرج عرب کجا بود؟

مدیرعامل پرسپولیس یک نشست خبری برگزار و در آن آخرین وضعیت باشگاه را تشریح کرد. بخش زیادی از سخنان ایرج عرب البته از قبل قابل پیش ‎بینی بود؛ مخصوصا جایی که او ...

ارتش سرخ دات كام :

مدیرعامل پرسپولیس یک نشست خبری برگزار و در آن آخرین وضعیت باشگاه را تشریح کرد. بخش زیادی از سخنان ایرج عرب البته از قبل قابل پیش ‎بینی بود؛ مخصوصا جایی که او برای هزارمین بار از نوسانات ارزی به عنوان مشکل اصلی پرسپولیس در تسویه حساب با برانکو یاد کرد و باز برای هزارمین بار مدعی شد باشگاه تلاش می کند این مربی را نگه دارد.

در عین حال قسمت عمده ای از نشست عرب با رسانه ها هم به انتقادات او از سیستم باشگاه داری دولتی گذشت. مدیرعامل پرسپولیس به موضوعاتی مثل محدودیت درآمدزایی در باشگاه های دولتی و منع شدن دولت از کمک مستقیم به این تیم ها اشاره کرد که البته همه آنها درست بود.

هر کجا از عرب در مورد فلان نقص و فلان کاستی سؤال شد، او توپ را توی زمین باشگاه داری دولتی انداخت که باز هم حق با آقای مدیرعامل است. با این همه ظاهرا او یک نکته ساده را از یاد برده؛ اینکه اگر فردی به اسم «ایرج عرب» این فرصت را پیدا می کند که مدیرعامل یکی از محبوب ترین تیم های ایران و آسیا و فینالیست لیگ قهرمانان باشد، این موهبت هم تنها در اثر سیستم باشگاه داری دولتی نصیب او شده است!

خود عرب بگوید که اگر پرسپولیس دولتی نبود، او گزینه چندمین مدیریت این باشگاه به شمار می آمد و اساسا غیر از مسعود سلطانی فر، چه کسی ممکن بود حکم مدیرعاملی در چنین باشگاهی را به نام یک چهره فاقد کارنامه مثل او بزند؟ بله آقای عرب! دولتی بودن باشگاه برای شما هزار عیب دارد، اما حاوی یک حسن بزرگ هم هست که همه آنها را می پوشاند. اگر باشگاه داری دولتی در کار نبود، شما نمی توانستید جلوی 50خبرنگار نطق کنید و از میس کال های ساعت یک شب به بعد گله مند باشید!


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در افتتاحیه لیگ برتر کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
تراکتور
تراکتور
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : یادگار امام تبریز
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 8 شهریور 1398 / ساعت : 17:45
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
پارس جنوبی
پارس جنوبی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 31 مرداد 1398 / ساعت : 19:10

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن