مجله ارتباط

    melibet

مهاجم شش دانگ یعنی علیپور

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1256 ] - چهارشنبه, 22 خرداد 1398

مهاجم شش دانگ یعنی علیپور

مهاجم پرسپولیس که لیگ هفدهم به عنوان آقای گلی دست یافت، در لیگ هجدهم نتوانست از عنوانش دفاع کند و بعد از مهاجمان برزیلی سپاهان و فولاد خوزستان در جایگاه سومین... 4 out of 5 based on 5 ratings.
مهاجم شش دانگ یعنی علیپور

مهاجم پرسپولیس که لیگ هفدهم به عنوان آقای گلی دست یافت، در لیگ هجدهم نتوانست از عنوانش دفاع کند و بعد از مهاجمان برزیلی سپاهان و فولاد خوزستان در جایگاه سومین...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم پرسپولیس که لیگ هفدهم به عنوان آقای گلی دست یافت، در لیگ هجدهم نتوانست از عنوانش دفاع کند و بعد از مهاجمان برزیلی سپاهان و فولاد خوزستان در جایگاه سومین گلزن برتر لیگ خلیج فارس قرار گرفت.

علیپور با وجود سوم شدن در جدول گلزنان، بهترین گلزن ایرانی لیگ برتر و پرسپولیس بود تا همچنان بهترین مهاجم ایرانی لیگ باشد. مهاجمی که در لیگ هجدهم انواع و اقسام گل ها را به ثمر رساند و تنها در گلزنی از راه دور ناموفق بود که جای خالی آن با گل زیبای او در جام حذفی پر شد. علیپور با این گل نشان داد تمامی ویژگی های یک مهاجم شش دانگ را دارد و علاوه بر گلزنی از راه دور و نزدیک با ضربه سر هم گل زده بود. علیپور در لیگ هجدهم گلزنی از روی نقطه پنالتی را هم در کارنامه دارد. گلزنی با پای چپ، پای راست، ضربه سر، داخل محوطه جریمه، خارج از محوطه جریمه، نقطه پنالتی و ضربه ایستگاهی نشان می دهد با یک مهاجم شش دانگ به نام علی علیپور روبه رو هستیم. البته علی فصل گذشته آمار بهتری داشت و تنها در لیگ برتر 19 گل را به ثمر رساند، اما حالا در سه جام لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا تنها 18 گل زده و شاهد افت تعداد گل هایش هستیم. در ادامه نحوه گلزنی های علیپور را بررسی می کنیم.

علی علیپور 6 بار با پای راست دروازه حریفان را در جریان بازی فرو ریخت که یک گل مربوط به لیگ قهرمانان آسیا می شود. البته مهاجم نوک پرسپولیس 6 گل هم از روی نقطه پنالتی و روی ضربه ایستگاهی با پای راست به ثمر رسانده تا تعداد گل هایش با پای تخصصی به عدد 12 برسد.

علیپور در هر سه جام لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا از روی نقطه پنالتی گلزنی کرده، اما فقط 5 گل از 6 گل او در کارنامه اش ثبت می شود، چون گل جام حذفی در ضیافت پنالتی ها بوده و در آمار گلزنی ها حساب نمی شود. علیپور 4 گل در لیگ برتر و یک گل در لیگ قهرمانان آسیا از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

پای چپ علیپور در این فصل بیکار نبود و مهاجم نوک پرسپولیس 3 گل در لیگ برتر و یک گل در لیگ قهرمانان آسیا را با پای چپ به ثمر رساند.

علیپور با وجود قامت نه چندان بلندش با ضربه سر هم گلزنی کرده و توانست در لیگ هجدهم دروازه نساجی مازندران و صنعت نفت آبادان را با ضربه سر باز کند.

علیپور تنها یک بار توانست توپ را از خارج محوطه جریمه وارد دروازه حریف کند و آن هم روی یک ضربه ایستگاهی در فینال جام حذفی مقابل داماش گیلانیان بود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ماشین سازی کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 26 تیر 1399 / ساعت : 21:00
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی10
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن