بدون باخت در پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1131 ] - چهارشنبه, 22 خرداد 1398

بدون باخت در پرسپولیس

بدون تردید شجاع خلیل زاده مدافع میانی پرسپولیس فصل بسیار خوبی را در این تیم پشت سر گذاشت و یکی از عوامل و دلایل قهرمانی بود. این بازیکن در 27 بازی برای تیمش ب... 5 out of 5 based on 2 ratings.
بدون باخت در پرسپولیس

بدون تردید شجاع خلیل زاده مدافع میانی پرسپولیس فصل بسیار خوبی را در این تیم پشت سر گذاشت و یکی از عوامل و دلایل قهرمانی بود. این بازیکن در 27 بازی برای تیمش ب...

ارتش سرخ دات كام :

بدون تردید شجاع خلیل زاده مدافع میانی پرسپولیس فصل بسیار خوبی را در این تیم پشت سر گذاشت و یکی از عوامل و دلایل قهرمانی بود. این بازیکن در 27 بازی برای تیمش به میدان رفت و به عنوان یک مدافع دو گل هم زد.

اما نکته جالب و قابل تامل درباره عملکرد او این است که پرسپولیس در تمام بازی هایی که خلیل زاده را در ترکیب اصلی اش داشته شکست نخورده و از این بابت شاید رکورد منحصر به فردی باشد.

شجاع 2430 دقیقه برای پرسپولیس در لیگ برتر بازی کرد و فقط در سه بازی با تیم های فولاد خوزستان (هفته هفدهم)، نفت مسجدسلیمان (هفته نوزدهم) و سپاهان (هفته بیست و هفتم) حضور نداشت که قرمزهای پایتخت به فولاد باختند و تنها شکست فصل آنها رقم خورد و با دو تیم دیگر هم به تساوی بدون گل رسیدند.

البته مدافع پرسپولیس در دو بازی رفت و برگشت مقابل الاهلی عربستان گل زد. شاید اتفاق مهم برای هواداران پرسپولیس این باشد که بازیکنی با ویژگی های فنی خوبی مثل خلیل زاده تمایل زیادی برای تمدید قراردادش با این تیم دارد.

زوج او با سیدجلال حسینی در پرسپولیس در خط دفاعی تیمی ساخت که خیلی به سختی گل می خورد. شاید تنها ایراد فنی او دریافت کارت های زردی باشد که به دلیل اعتراض هایش به داوری می گیرد.
شجاع در فصلی که گذشت هفت کارت زرد دریافت کرد یعنی چیزی حدود یک کارت در هر چهار بازی که از این حیث هم در میان همبازیانش در پرسپولیس صاحب رکورد است.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

نتیجه دربی نودم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
استقلال
استقلال
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 31 شهریور 1398 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45

گلزنان برتر پرسپولیس

محمدحسین کنعانی زادگان
# نام بازیکن تعداد گل
1محمدحسین کنعانی زادگان1
2مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن