مجله ارتباط

    melibet

لیست پرسپولیس برای بزرگسالان جایی ندارد: چند نفر می روند؟

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1982 ] - چهارشنبه, 22 خرداد 1398
لیست پرسپولیس برای بزرگسالان جایی ندارد: چند نفر می روند؟

پرسپولیس با همین بازیکنانی که دارد، هم لیست بزرگسالانش پر است و هم لیست زیر 25 ساله هایش. حالا باید ببینیم از این تعداد، چند بازیکن می روند و این باشگاه چند ج...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس با همین بازیکنانی که دارد، هم لیست بزرگسالانش پر است و هم لیست زیر 25 ساله هایش. حالا باید ببینیم از این تعداد، چند بازیکن می روند و این باشگاه چند جای خالی برای جذب بازیکن جدید خواهد داشت.

در فهرست بازیکنان بزرگسال پرسپولیس نام عالیشاه، ماهینی، سروش، سیدجلال، شجاع ، بیرانوند، کمال، انصاری، شریفی، شیری، نوراللهی، ربیع خواه، مصلح، رادوشویچ و بودیمیر به چشم می خورد. علاوه بر این 15 نفر، چهار تا از بازیکنان پرسپولیس 25 ساله هستند یا در حوالی 25 سالگی بسر می برند که فصل آینده فقط یکی از آن ها در لیست زیر 25 سال قرار خواهد گرفت و سه نفر دیگر وارد فهرست بزرگسالان می شوند. از این جمع علیپور و نعمتی تا فصل قبل زیر 25 سال بودند که حالا هر دو به فهرست بزرگسال درآمده اند. بدین ترتیب لیست 18 نفره بازیکنان بزرگسال پرسپولیس همین حالا که این باشگاه هیچ فعالیتی در نقل و انتقالات نداشته و هیچ بازیکنی را هم رد نکرده، پر است و بای جذب بازیکن جدید باید چند نفر را کنار بگذارد.

با ورود به فصل نقل و انتقالات و انتشار خبرهایی که هر روز از رفت و آمد بازیکنان بین باشگاه ها می گویند، حالا نگاه هواداران پرسپولیس هم بیشتر از قبل به فهرست اسامی بازیکنان مورد نظر این باشگاه معطوف خواهد شد و مهم تر اینکه حساسیت ها درباره بازیکنان بزرگسال، زیر 25 سال و زیر 23 سال مثل هر سال دوچندان می شود.

بر اساس آنچه برانکو ایوانکوویچ در آخرین دیدارهایش با مدیران پرسپولیس اعلام کرده، او به همه بازیکنان فصل گذشته نیاز دارد و خواهان ماندن همه ی آنها در تیم شده است. مگر اینکه بازیکنان پیشنهاد داخلی و خارجی داشته و خودشان مایل به جدایی باشند. با این حساب چنانچه فرض کنیم همه بازیکنان بزرگسال پرسپولیس در تیم فصل آینده هم حضور خواهند داشت، همین حالا لیست پرسپولیس پر است و این باشگاه دیگر نمی تواند بازیکن جدیدی جذب کند.

در فهرست بازیکنان بزرگسال پرسپولیس نام بازیکنانی مثل امید عالیشاه، حسین ماهینی، سروش رفیعی، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، علیرضا بیرانوند، کمال کامیابی نیا، محمد انصاری، مهدی شریفی، مهدی شیری، احمد نوراللهی، محسن ربیع خواه، شایان مصلح، بوژیدار رادوشویچ و ماریو بودیمیر به چشم می خورد.

علاوه بر این 15 نفر، چهار تا از بازیکنان پرسپولیس 25 ساله هستند یا در حوالی 25 سالگی بسر می برند که فصل آینده فقط یکی از آن ها در لیست زیر 25 سال قرار خواهد گرفت و سه نفر دیگر وارد فهرست بزرگسالان می شوند. از این جمع علی علیپور و سیامک نعمتی تا فصل قبل در فهرست زیر 25 سال قرار داشتند که حالا هر دو به فهرست بزرگسال درآمده اند. نعمتی متولد 28/1/73 است و تاریخ تولد علیپور 11/5/73 ثبت شده. در واقع نعمتی حدود دو ماه قبل 25 ساله شده و علیپور حدود یک و نیم ماه دیگر یعنی تقریبا همزمان با شروع فصل تازه ی لیگ برتر 25 ساله خواهد شد.

از سوی دیگر آدام همتی متولد 2/11/73 و مهدی ترابی متولد 19/6/73 است که اولی حدود 7 ماه دیگر و دومی سه ماه دیگر 25 ساله خواهند شد اما با توجه به اینکه مبنای سازمان لیگ بازیکنان دو ماه آخر سال 73 خواهد بود، تنها آدام همتی می تواند در لیست زیر 25 ساله های پرسپولیس جای بگیرد و مهدی ترابی هم مثل نعمتی و علیپور بازیکن بزرگسال این تیم خواهد بود.

بدین ترتیب لیست 18 نفره بازیکنان بزرگسال پرسپولیس همین حالا که این باشگاه هیچ فعالیتی در نقل و انتقالات نداشته و هیچکدام از بازیکنانش را هم رد نکرده، پر است. مگر اینکه بازیکنی با انتقال به تیم های خارجی یا داخلی از این لیست خارج شود و جا را برای خریدهای تازه باز کند.

به این ترتیب و با این بازیکنان، لیست زیر 25 سال پرسپولیس شامل آدام همتی، بشار رسن و محمد نادری می شود که این دو نفر آخر 23 ساله هستند. طبق قانون سازمان لیگ هر تیم لیگ برتری می تواند 18 بازیکن بزرگسال، سه بازیکن زیر 25 سال، 9 بازیکن زیر 23 سال، 12 بازیکن امید و 15 بازیکن رده جوانان داشته باشد. البته در نمونه لیستی که در سایت سازمان لیگ قرار داده شده، در صفحه اول می توان نام 27 بازیکن را وارد کرد (احتمالا شامل مجموع نفرات بزرگسال و زیر 23 سال)، در صفحه دوم نیز 5 خانه خالی برای بازیکنان زیر 21 سال (امید) و سه خانه خالی برای بازیکنان زیر 19 سال (جوانان) در نظر گرفته شده است.

پرسپولیس تا اینجای کار و با همین بازیکنانی که دارد، هم لیست بزرگسالانش برای فصل آینده پر است و هم لیست زیر 25 ساله هایش. حالا باید ببینیم از این تعداد، چند بازیکن پرسپولیس را ترک می کنند و این باشگاه چند جای خالی برای جذب بازیکن جدید خواهد داشت.

درست است که برانکو گفته همه بازیکنان فصل گذشته را می خواهد اما گزینه های جدایی از پرسپولیس تعدادشان خیلی زیاد است. از علیرضا بیرانوند گرفته تا خارجی هایی که شاید دیگر برنگردند. بیرانوند اگر برود، دروازه ی پرسپولیس خالی می ماند و این در حالی است که شاید رادوشویچ را هم بخاطر مشکلات مالی دیگر در جمع قرمزها نبینیم.

علی علیپور، مهدی ترابی و بشار رسن دیگر بازیکنانی هستند که شانس لژیونر شدن دارند و احتمال جدایی شان هست. هر چند تا امروز فقط علیپور پیشنهادهایش را به باشگاه برده. البته هم او قراداد دارد هم ترابی اما این بند در قراردادهایشان هست که اگر پیشنهاد خارجی داشته باشند، بتوانند بروند. رسن هم که اصلا قرارداد ندارد و بر خلاف ادعای مدیران باشگاه در مورد توافق با او، تا وقتی طلب 70 هزار دلاری اش را نگیرد پای میز مذاکره نخواهد نشست.

در مورد بودیمیر هم وضعیت همین است و او تهدید کرده که تنها در صورت پرداخت شدن مطالباتش به پرسپولیس برمی گردد وگرنه به فیفا شکایت خواهد کرد. از بین پرسپولیسی ها شاید فقط مهدی شریفی (که قرارداد دارد) شانس چندانی برای ماندن نداشته باشد اما باشگاه حتی برای نگه داشتن محمد نادری که قرارداد قرضی اش حالا بی اعتبار شده، باید دست کم یک جا را خالی کند و باید ببینیم این قرعه به نام کدام بازیکن می افتد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار
چيدمان به ترتيب :
  • پرسپولیس ایران
    پرسپولیس ایران :
    تعدادی از عزیزانی که انصافا در این سه سال در حق پرسپولیس مردانگی کردن، و دل ما هواداران را شاد,
    الان در صورت رضایت پروفسور باید جاشون را به بازیکنان باکیفیت تر و صددرصد فنی تر بدهند,
    اسم بردن سخته ولی هرچی برانکو بگه همون درسته

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ماشین سازی کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 26 تیر 1399 / ساعت : 21:00
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی10
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن