مجله ارتباط

    melibet

توافق با نادری و حالا مذاکره با کوتریک

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1261 ] - جمعه, 24 خرداد 1398

توافق با نادری و حالا مذاکره با کوتریک

عدم امکان بازی محمد نادری در لیگ بلژیک به فرصتی بدل شد تا او به پرسپولیس بیاید و به این ترتیب شانس قهرمانی دوگانه با سرخپوشان را در این سن و سال پیدا کند. فضا... 4 out of 5 based on 3 ratings.
توافق با نادری و حالا مذاکره با کوتریک

عدم امکان بازی محمد نادری در لیگ بلژیک به فرصتی بدل شد تا او به پرسپولیس بیاید و به این ترتیب شانس قهرمانی دوگانه با سرخپوشان را در این سن و سال پیدا کند. فضا...

ارتش سرخ دات كام :

عدم امکان بازی محمد نادری در لیگ بلژیک به فرصتی بدل شد تا او به پرسپولیس بیاید و به این ترتیب شانس قهرمانی دوگانه با سرخپوشان را در این سن و سال پیدا کند. فضای پرسپولیس و دستیابی به این موفقیت که برای او، در جایی مثل تراکتورسازی دور از دسترس بود، باعث شد تا وی انگیزه بیشتری برای ادامه کار در پرسپولیس پیدا کند و به این ترتیب شانس حضور در تیم ملی ایران را برای آینده امتحان کند.

برانکویی که این روزها بسیاری تلاش می کنند، او را در حال جدایی از سرخپوشان معرفی کنند و خبرها را به هر سوی می کشند تا شاید این امر تحقق یابد، به نادری گفته بود بماند و این خود نشان از عزم سرمربی برای ماندن داشت.

باشگاه پرسپولیس دیروز جلسه ای با مدیربرنامه های این بازیکن داشت. در این ارتباط اعلام شد که هدف از مذاکره، بررسی شرایط جذب دائمی این بازیکن از باشگاه بلژیکی بود. برای این منظور نادری باید به قرارداد خود با کوتریک پایان دهد. قراردادی که می گویند، 2 سال دیگر ادامه دارد و این مساله قطعا هزینه هایی خواهد داشت.

بیان این خبر یک پیام مشخص دارد، باشگاه پرسپولیس باید با خود نادری به توافق رسیده باشد که حالا به دنبال رضایت باشگاه بلژیکی برای ادامه همکاری با بازیکن است.

در مورد امکان انجام این انتقال هم با خوش بینی صحبت می شود ولی باید همچنان منتظر بود تا نتیجه مذاکرات را ارزیابی کرد. در نقل و انتقالات تا عقد قرارداد نهایی ok چیز نامعلوم است ولی به نظر می رسد نادری به پرسپولیس نزدیک باشد.

نادری در عین جوانی بازیکن باتجربه ای است، چنانکه در فصل 97-96 بیش از 2100 دقیقه بازی در تراکتورسازی را ثبت کرد. هر چند وقتی به پرسپولیس می آمد، بسیاری با بدبینی درباره او صحبت کردند.

نادری در طول نیم فصل بازی برای سرخپوشان 1080 دقیقه بازی را ثبت کرد. تقریبا در تمام بازی ها حضور مثبتی داشت و تبحر حضور در دفاع میانی نیز در چند مقطع به کار پرسپولیس آمد. نادری تنها در بازی با فولاد با چالش روبرو شد ولی بعدا مشخص شد در جریان پنالتی فولاد، نه او که داور مسابقه اشتباه کرده بود. او در لیگ قهرمانان آسیا هم 485 دقیقه بازی برای پرسپولیس را ثبت کرد. به این ترتیب وی با بازی ها حذفی نزدیک به 1800 دقیقه بازی با پیراهن پرسپولیس را فقط در یک نیم فصل رقم زد که نشان از جایگاه ویژه وی در تفکرات برانکو دارد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ماشین سازی کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 26 تیر 1399 / ساعت : 21:00
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی10
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن