اکسید هد

نادری: تمام تلاشم را خواهم کرد تا در پرسپولیس بمانم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 643 ] - جمعه, 7 تیر 1398

نادری: تمام تلاشم را خواهم کرد تا در پرسپولیس بمانم

محمد نادری گفت: من در سفر به بلژیک همانطور که به هواداران و باشگاه قول دادم همه تلاشم را به کار خواهم بست تا با اصرار بتوانم شرایط حضور دوباره در پرسپولیس را ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
نادری: تمام تلاشم را خواهم کرد تا در پرسپولیس بمانم

محمد نادری گفت: من در سفر به بلژیک همانطور که به هواداران و باشگاه قول دادم همه تلاشم را به کار خواهم بست تا با اصرار بتوانم شرایط حضور دوباره در پرسپولیس را ...

ارتش سرخ دات كام :

محمد نادری گفت: من در سفر به بلژیک همانطور که به هواداران و باشگاه قول دادم همه تلاشم را به کار خواهم بست تا با اصرار بتوانم شرایط حضور دوباره در پرسپولیس را فراهم کنم.

ماجرای تمدید قرارداد پرسپولیسی ها با محمد نادری با انتقال قطعی او به این تیم و یا اینکه بتوانند بازهم قرضی او را به این تیم بیاورند موضوعی است که هر روز بحث در مورد آن زیاد است. مدافع چپ سرخ های پایتخت که عملکرد خوبش او را به یکی از گزینه های دعوت به تیم ملی کرده و به نظر می رسد که می تواند انتظارات ویلموتس را که سخت دنبال یک مدافع چپ برآورده کند علاقه زیادی دوست دارد با پیراهن پرسپولیس به این خواسته برسد. دلیل نادری هم شاید منطقی باشد او در پرسپولیس جایگاه خودش را ثابت کرده و حالا از این نگران است که درصورت بازگشت به بلژیک اتفاقات زمان کی روش که تیم ملی را از دست داد بازهم برایش تکرار شود. نادری از آینده اش و اینکه شاید دوباره بنا باشد قرضی به پرسپولیس برگردد حرف به میان آورد.

*قرار بود پنجشنبه پیش به بلژیک برگردی اما هنوز در ایران هستی؟
قرارمان برای رفتن که سرجایش است و طبق اعلام باشگاه بلژیکی باید پنجشنبه بر می گشتم اما با توجه به مصدومیتی که داشتم و آن را درمان می کردم و هم اینکه بتوانم شرایط بهتری را برای برگشتن به پرسپولیس مهیا کنم، کمی وقت گرفتم تا توسط مدیر برنامه هایم همه راه ها را مرور کرده تا بهترین تصمیم را بگیریم.

*بلژیکی ها چقدر به تو فرصت دادند؟
من سی ام همین ماه میلادی که در آن هستیم، بلیت دارم و باید به بلژیک برویم تا ادامه مذاکرات را آنجا انجام دهیم و باید ببینیم شرایط به چه نحو خواهد شد.

*در خبرها آمد که بلژیکی ها برای بازگشت تو به پرسپولیس مبلغ زیادی را بابت رضایتنامه ات درخواست کرده اند.
من هم این موضوع را از طریق مدیر برنامه هایم شنیدم اما این عددی که باشگاه بلژیکی اعلام کرده آن عدد 500 تا 700 هزار دلاری نیست که در خبرها به آن اشاره می کنند و مدام می گویند که نادری از پرسپولیس دور شد؟ من در سفر به بلژیک همانطور که به هواداران و باشگاه قول دادم همه تلاشم را به کار خواهم بست تا با اصرار بتوانم شرایط حضور دوباره در پرسپولیس را فراهم کنم. مطمئن باشید که هیچ کوتاهی نخواهم کرد و سر قول و قرارم هستم.

*و اینکه می گویند که شاید دوباره قرضی بخواهی برگردی هم درست است؟

این احتمال هم وجود دارد که بازهم بتوانم قرضی به پرسپولیس بیایم و در خدمت این تیم باشم و این مساله هم توسط مدیربرنامه هایم و باشگاه برای بلژیکی ها مطرح شده است. امیدوارم هرچه اتفاق خواهد افتاد در نهایت به نفع من باشد هرچند که دوست دارم این اتفاق خوب حضور دوباره در پرسپولیس باشد.

*گویا معتقدی که رسیدن به تیم ملی از پرسپولیس برای تو راحت تر است و حالا که ویلموتس دنبال یک مدافع چپ است و علاقه زیادی هم به جوانان دارد این شانس را برای خودت در برگشت به ایران قائل هستی؟
به هرحال حضور در پرسپولیس با این همه هوادار قطعا ویترینی به مراتب بهتر برای من خواهد بود و خودم دوست دارم در این اردوی تیم ملی حضور داشته باشم تا بتوانم نظر ویلموتس را که خیلی در مورد او و علاقه اش با دوستان بلژیکی ام صحبت کردم را به عنوان یک مدافع چپ جلب کنم. با این حال اگر قسمت نباشد هم دیگر دست من نیست و اگر باشگاه بلژیکی همراهی نکند باید منتظر تصمیم آن ها باشم اما آنچه که مشخص است برای ملی پوش شدن حتما باید بازی کنم تا مثل زمان کی روش تیم ملی را از دست ندهم. خیلی دوست دارم فصل خوبم در پرسپولیس در نهایت به دعوت به تیم ملی منجر شود.

*ماجرای پیشنهاد تیمی از کرواسی هم که گفته می شود تیم زادگاه برانکوست هم گویا خیلی جدی است و شاید مسافر دیار کروات ها شوی؟
همان طور که قبلا با شما صحبت کردم به جز پرسپولیس که دوست دارم بازهم در ایران کارم را با این تیم ادامه دهم از داخل و خارج هم چند پیشنهاد رسیده است. یکی از این پیشنهاد از کرواسی بوده که در سفر به بلژیک در خصوص آن ها با باشگاه مذاکره خواهیم کرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در گروه پنجم لیگ قهرمانان چه جایگاهی را کسب می کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الوحده امارات
الوحده امارات
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 25 فروردین 1400 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
نساجی مازندران
نساجی مازندران
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : زاهدی فر
پنجشنبه, 19 فروردین 1400 / ساعت : 18:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن