مهاجرانی : باید به مربی آرژانتینی فرصت داد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 452 ] - پنجشنبه, 13 تیر 1398
مهاجرانی : باید به مربی آرژانتینی فرصت داد

مربی اسبق تیم ملی گفت: پرسپولیس می تواند مانند زمان برانکو با کالدرون هم موفقیت ها و قهرمانی های لازم و متعددی را کسب کند. حشمت مهاجرانی، مربی اسبق تیم ملی و ...

ارتش سرخ دات كام : مربی اسبق تیم ملی گفت: پرسپولیس می تواند مانند زمان برانکو با کالدرون هم موفقیت ها و قهرمانی های لازم و متعددی را کسب کند.

حشمت مهاجرانی، مربی اسبق تیم ملی و مربی ای که در چند کشور حوزه خلیج فارس، کار مربیگری انجام داده در مورد کالدرون، مربی جدید و آرژانتینی پرسپولیس نقطه نظراتش را با ما مطرح کرد. 

* حشمت خان به نظرتان پرسپولیس مربی خوبی انتخاب کرده؟
قطعاً هیئت مدیره و مدیریت باشگاه پرسپولیس در مورد مربی جدیدشان تحقیق لازم را انجام داده اند و مربی خوبی را استخدام کرده اند؛ مربی ای که آشنا به منطقه خلیج فارس است و در چند تیم ملی این منطقه و چند تیم باشگاهی آن کار کرده به همین دلیل کالدرون پیش زمینه خوبی دارد و با توجه به پتانسیل خوب پرسپولیس در زمینه نیروی انسانی خوب که بازیکنان مهمترین بخش آن هستند حتماً می تواند روز های خوبی را داشته باشد. پرسپولیس بازیکنان خوبی دارد و بیشتر آن ها را هم حفظ کرده بنابراین بستر لازم برای موفقیت کالدرون مهیاست. 

* اما بعد از قهرمانی های متعدد برانکو، انتظارات از کالدرون خیلی بالاست. آیا می تواند خواسته های هواداران پرتعداد پرسپولیس را برآورده سازد؟
پرسپولیس طرفداران زیادی دارد و با قدرت و حمایت این نیروی انسانی هر تیمی و هر مربی ای می تواند با انگیزه بیشتری به سوی موفقیت حرکت کند. درست است که برانکو در چهار سال حضورش موفقیت های بزرگی را کسب کرده، اما پرسپولیس می تواند مانند زمان برانکو با کالدرون هم موفقیت ها و قهرمانی های لازم و متعددی را کسب کند. البته باید به کالدرون هم فرصت داد؛ چه بسا که دیدیم برانکو هم در سال اول حضورش چندان موفق نبود، اما هرچه زمان گذشت در کارش موفق تر شد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

با خروج نام حسین ماهینی از لیست پرسپولیس موافقید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن