head_1xbet

مهاجرانی : باید به مربی آرژانتینی فرصت داد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 490 ] - پنجشنبه, 13 تیر 1398
مهاجرانی : باید به مربی آرژانتینی فرصت داد

مربی اسبق تیم ملی گفت: پرسپولیس می تواند مانند زمان برانکو با کالدرون هم موفقیت ها و قهرمانی های لازم و متعددی را کسب کند. حشمت مهاجرانی، مربی اسبق تیم ملی و ...

ارتش سرخ دات كام : مربی اسبق تیم ملی گفت: پرسپولیس می تواند مانند زمان برانکو با کالدرون هم موفقیت ها و قهرمانی های لازم و متعددی را کسب کند.

حشمت مهاجرانی، مربی اسبق تیم ملی و مربی ای که در چند کشور حوزه خلیج فارس، کار مربیگری انجام داده در مورد کالدرون، مربی جدید و آرژانتینی پرسپولیس نقطه نظراتش را با ما مطرح کرد. 

* حشمت خان به نظرتان پرسپولیس مربی خوبی انتخاب کرده؟
قطعاً هیئت مدیره و مدیریت باشگاه پرسپولیس در مورد مربی جدیدشان تحقیق لازم را انجام داده اند و مربی خوبی را استخدام کرده اند؛ مربی ای که آشنا به منطقه خلیج فارس است و در چند تیم ملی این منطقه و چند تیم باشگاهی آن کار کرده به همین دلیل کالدرون پیش زمینه خوبی دارد و با توجه به پتانسیل خوب پرسپولیس در زمینه نیروی انسانی خوب که بازیکنان مهمترین بخش آن هستند حتماً می تواند روز های خوبی را داشته باشد. پرسپولیس بازیکنان خوبی دارد و بیشتر آن ها را هم حفظ کرده بنابراین بستر لازم برای موفقیت کالدرون مهیاست. 

* اما بعد از قهرمانی های متعدد برانکو، انتظارات از کالدرون خیلی بالاست. آیا می تواند خواسته های هواداران پرتعداد پرسپولیس را برآورده سازد؟
پرسپولیس طرفداران زیادی دارد و با قدرت و حمایت این نیروی انسانی هر تیمی و هر مربی ای می تواند با انگیزه بیشتری به سوی موفقیت حرکت کند. درست است که برانکو در چهار سال حضورش موفقیت های بزرگی را کسب کرده، اما پرسپولیس می تواند مانند زمان برانکو با کالدرون هم موفقیت ها و قهرمانی های لازم و متعددی را کسب کند. البته باید به کالدرون هم فرصت داد؛ چه بسا که دیدیم برانکو هم در سال اول حضورش چندان موفق نبود، اما هرچه زمان گذشت در کارش موفق تر شد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس تا به اینجای فصل کدام بازیکن بوده است؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
نفت م.س
نفت م.س
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 1 آذر 1398 / ساعت : 17:30
فولاد
فولاد
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد آرنا
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 13 آبان 1398 / ساعت : 17:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2مهدی ترابی3
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن