head_1xbet

کالدرون در پرسپولیس چه کار می خواهد انجام بدهد؟

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 2096 ] - پنجشنبه, 13 تیر 1398

کالدرون در پرسپولیس چه کار می خواهد انجام بدهد؟

او تیمی را تحویل گرفته که در بهترین شرایط 15 سال اخیر خود به سر می برد و مظهر ارائه بازی های آگاهانه و بر اساس برنامه های از پیش تعیین شده است. این آگاهی ها ر... 2 out of 5 based on 17 ratings.
کالدرون در پرسپولیس چه کار می خواهد انجام بدهد؟

او تیمی را تحویل گرفته که در بهترین شرایط 15 سال اخیر خود به سر می برد و مظهر ارائه بازی های آگاهانه و بر اساس برنامه های از پیش تعیین شده است. این آگاهی ها ر...

ارتش سرخ دات كام :

او تیمی را تحویل گرفته که در بهترین شرایط 15 سال اخیر خود به سر می برد و مظهر ارائه بازی های آگاهانه و بر اساس برنامه های از پیش تعیین شده است.

این آگاهی ها را برانکو به پرسپولیس بخشید که حالا برخی مدیران این باشگاه مثل غریبه ها با او برخورد می کنند. مربی 59ساله آرژانتینی که رسما سکاندار سرخ های تهرانی شده کاری با روابط دوجانبه فوق ندارد و اصلا برایش مهم هم نیست که چطور تاخیر غریب این مدیران در پرداخت دستمزد ایوانکوویچ، این مربی نجیب کروات را به سوی پول خواهی بیشتر و راحت تر در سرزمین سعودی ها سوق داد، اما سوال از کالدرون این است که او قلمرو نورانی شده توسط سلف خود را چطور سرپا و همچنان روشن نگه خواهد داشت؟

آیا مدل ها و الگوی بازی تیم را به کلی عوض خواهد کرد یا با توجه به بیلان عالی حاصل آمده طی حضور چهار سال و نیمه برانکو اجازه خواهد داد سرخ ها با همان الگوهای کاری به میدان آیند و با همان روش بازی کنند؟

با شناختی که از مربیان مطرح خارجی در دسترس است، نخستین اصل و فرضیه مورد اعتقادشان تزریق کردن باورها و تاکتیک های انتخابی شان به تیمی است که تحویل گرفته اند. آنها نمی آیند تا تیمی را که با فرمول ها و چرخ دنده های سرمربی سابق اوج گرفته بود، به صرف حفظ ابزار موفقیت در همان مسیرهای قبلی به حرکت درآورند، بخصوص اگر اعتقادی به صحیح بودن روش های قبلی نداشته باشند. بنابراین کالدرون در شش ماه پیش رو تا سر حد امکان در روش های کاری و سیستم های بازی پرسپولیس دست خواهد برد و همین جا است که نگرانی های دوستداران قرمزها شروع می شود، زیرا هیچ اطمینانی در دست نیست که الگوهای تازه همان میزان از موفقیت را بر جای بگذارند که روش های قبلی موجب شده اند.

سران پرسپولیس که با فراری دادن برانکو عدم صلاحیت خود را برای اداره این باشگاه به اثبات رساندند، می توانستند با پرهیز از خطای دوم و بزرگترشان، ترکیبی از مربیان ایرانی و متعهد به لزوم حفظ فرمول های برانکو را به خدمت گیرند که امروز و فردای این تیم تامین شود و از این طریق چیزی حدود 70درصد از توفیق های زمان حضور ایوانکوویچ تکرار می شد که بیلان کمی نمی بود.

در این راه می شد کریم باقری را به صورت صوری در پست سرمربی نصب و از افراد صاحب فن و تاکتیک و قوه طراحی های راهبردی مثل محسن آشوری یا حسین عبدی به عنوان افراد خط دهنده فکری به شخص سرمربی سود جست و اگر باقری کمبودی در زمینه طراحی های تاکتیکی دارد با علم اینگونه نفرات جبران و تامین شود و پرسپولیس سرحال سال های اخیر، محفوظ بماند. در حالت فعلی این بیم اساسی وجود دارد که کالدرون پس از حل نشدن در مدل های فعلی بازی پرسپولیس چنان این تیم را به لحاظ تاکتیکی و پرسنل انسانی شخم بزند که دیگر ده ها مهندس و کارشناس هم نتوانند در ماه ها و سال های بعدی آن را ترمیم و خرابکاری های احتمالی وی را جمع کنند و این خطر و احتمال نه یک چیز ضعیف و کوچک، بلکه یک امکان و احتمال قوی و به تبع آن ضایعه ای بزرگ خواهد بود. آیا کسی می تواند جلوی کالدرون را در این زمینه بگیرد؟!


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس
چيدمان به ترتيب :
 • محمد چوبند
  محمد چوبند :
  خوب می توانستید از مدیران پرسپولیس بخواهید که این شرط را یر قرارداد مالدرون بگنجانند که حتما باید روش و تاکتیک برانکو را پیاده کند .
  از نویسندگان ارتش سرخ محترم تعجب می کنم با این طرز تفکر ، مگر الان تیمهای موفق جهان همه مثل برانکو فکر می کنند ، شما نبودید که چند چ چندین با از روش بازی تیم برانکو ایراد می گرفتید که تیم زیبا بازی نمی کند و این سرتن چوگ بود که کنار برانگو بود و عامل زیبا بازی تیم بود .
  خواهش دارم اینقدر تحلیهای ابکی ننویسید .
 • رضا مهدوی
  رضا مهدوی :
  چرا باید جلوی کالدرون گرفته شود. مگر قرار است سالها با مدل ساخته شده توسط یک مربی پیش برویم ؟ گاهی لازم است تغییراتی در مدل تیم داده شود. اگر کالدرون یک مربی به روز و صاحب سبک مشخص باشد نیاز به نگرانی در زمینه فنی نیست چرا که بازیکنان ایرانی خیلی زود خود را با سبکها وفق میدهند بخصوص اینکه سبک مربی جدید به فوتبال ما بخورد. شما دیدید که آری هان در عرض چند هفته فوتبال علی اصغری پروین را تبدیل به یک فوتبال شناور و زیبای هلندی کرد و یا دنیزلی و ویلموتس. چیزی که نمی بایست تغییر میکرد مدیریت باشگاه و ساختار آن بود که با آمدن ( و یا گذاشتم ایرج عرب) دچار تغییرات منفی شده است و این نگران کننده است.البته کالدرون ویژگیهای مثبتی هم نسبت به برانکو دارد که شامل آنها جاه طلبی در بازی و افکار تهاجمی تر ، بازیخوانی و تعویض و رهبری بهتر در جریان بازی است . امیدوارم کالدرون ویژگیهای مثبت برانکو شامل کنترل حاشیه ها و روانشناسی ، توجه به جزئیات و آماده سازی بدنی و فنی خوب تیم و ایجاد یک ساختار با ثبات در تیم را داشته باشد وگرنه سبک او نسبت به برانکو به نظر من به فوتبال ما بیشتر می آید . پس مهم سبک نیست مهم مهارت مربی در آماده سازی ذهنی ، بدنی و فنی تیم برای ایجاد ساختار منطبق با آن سبک است. بعنوان مثال سبک کیروش اصلا متناسب با روحیات و ویژگیهای فنی فوتبال ایران نبود لذا 3 سال طول کشید تا او این ساختار را ایجاد کند. ولی آماده سازی کیروش بی نظیر بود . سبک کالدرون به نظر من متناسب با فوتبال ماست به شرطی که او دانش کافی و به روز و همچنین نبوغ لازم برای رساندن سطح آماده سازی تیم به ماکزیمم را داشته باشد.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس تا به اینجای فصل کدام بازیکن بوده است؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
نفت م.س
نفت م.س
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 1 آذر 1398 / ساعت : 17:30
فولاد
فولاد
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد آرنا
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 13 آبان 1398 / ساعت : 17:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2مهدی ترابی3
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن