head_1xbet

از پروین تا برانکو؛ پرسپولیس به انحطاط نرود!

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1459 ] - جمعه, 14 تیر 1398

از پروین تا برانکو؛ پرسپولیس به انحطاط نرود!

زمانی بود که پرسپولیس 4 تا 4 تا می زد و قهرمانی های لیگ را هم درو می کرد. سال های آخر جام آزادگان و ابتدای لیگ برتر عرصه جولان سلطان در پرسپولیس و فوتبال ایرا... 5 out of 5 based on 9 ratings.
از پروین تا برانکو؛ پرسپولیس به انحطاط نرود!

زمانی بود که پرسپولیس 4 تا 4 تا می زد و قهرمانی های لیگ را هم درو می کرد. سال های آخر جام آزادگان و ابتدای لیگ برتر عرصه جولان سلطان در پرسپولیس و فوتبال ایرا...

ارتش سرخ دات كام :

زمانی بود که پرسپولیس 4 تا 4 تا می زد و قهرمانی های لیگ را هم درو می کرد. سال های آخر جام آزادگان و ابتدای لیگ برتر عرصه جولان سلطان در پرسپولیس و فوتبال ایران بود.

سرخ های پایتخت با علی پروین جام های قهرمانی را درو می کردند، اما عمر مربیگری سلطان هم به سر آمد و پروین دیگر نتوانست در مربیگری موفق باشد. با رفتن پروین، طرفداران او و عشاق سلطان خواستار بازگشت او بودند. سکو ها ملتهب می شد و اسم «علی پروین» شنیده می شد، اما نه پروین برگشت و نه پرسپولیس نتیجه گرفت. با رفتن او، جانشین هایش کار سختی داشتند و سال ها گذشت تا در لیگ هفتم، قطبی پرسپولیس را قهرمان کرد، اما او در همان فصل بعد ناکام بود و در تیم ملی هم نتیجه نگرفت تا پرونده اش بسته شود.

هنوز هم روی سکو ها اسم پروین به گوش می رسید، اما این پرسپولیس بود که قربانی می شد. گزینه های مختلف داخلی و خارجی به پرسپولیس آمدند، اما این تیم در همه این سال ها ناکام بود تا پای برانکو به پرسپولیس باز شد. او از اواخر لیگ پانزدهم آمد، اما رنسانس سرخ ها از لیگ شانزدهم شروع شد و برانکو در 3 فصل پیاپی پرسپولیس را قهرمان کرد تا حالا برانکو به اسطوره ای در پرسپولیس تبدیل شده و با رفتنش خیل هواداران این تیم را نگران کند.

حالا دوران «پروین» ایسم از یاد ها رفته و شاهد دوران «برانکو» ایسم هستیم. حالا باید منتظر ماند تا سکو ها با کوچک ترین لغزش پرسپولیس، برانکو را فریاد بزنند، اما این اتفاق عاقبتی جز زمین خوردن پرسپولیس ندارد. طرفداران برانکو از سرنوشتی که دوستداران پروین بر سر پرسپولیس آوردند، عبرت بگیرند. پرونده پرسپولیس و برانکو بسته شده و حداقل باید برای مدتی پیوند دوباره آن ها را فراموش کرد. حالا دوستداران برانکو بدانند پرسپولیس بزرگ تر از شخص است حتی اگر او برانکو و نتایج رؤیایی اش باشد. بگذارند کالدرون کار کند، به او فرصت بدهند، صبر داشته باشند، سکو ها را ملتهب نکنند و البته فراموش نکنند که برانکو هم در روز های ابتدایی لیگ شانزدهم تا مرز برکناری پیش رفت.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس
چيدمان به ترتيب :
  • بهرام عظیمی
    بهرام عظیمی :
    تصور کنید کنعانی زادگان را جذب کنید و فقط یک سوتی بدهد! دیگر سکوها را نمی توانید جمع کنید
  • رضا مهدوی
    رضا مهدوی :
    من اعتقاد دارم پروژه ای در فوتبال ایران شکل گرفته تا پرسپولیس را تضعیف کند . متاسفانه ورود کالدرون مصادف با این پروژه ضد پرسپولیسی است ... این پروژه از سال قبل با کلید واژه یا رمز " وزیر پرسپولیسی " یا " پرسپولیس حکومتی " کلید خورد. کلید واژه ای که متضاد با واقعیت است و در ده سال اخیر این پرسپولیس بوده که از همه چیز و همه کس ضربه خورد. و در ادامه این پروژه جدایش برانکو و بعد تعلل در انتخاب سرمربی و شروع دیرهنگام تمرینات پیش فصل مد نظر بود که خدا رو شکر با اعتراضات و پیگیری هواداران به سنگ خورد و سرمربی انتخاب شد و تمرینات فقط یک هفته دیرتر شروع شد ولی متاسفانه حواشی و رفت و آمدهای مشکوک و حضور افراد فرصت طلب و دلال در باشگاه به گوش میرسد. اتفاقی که در صورت عدم مدیریت صحیح موجب چنددستگی در بین بازیکنها و باشگاه خواهد شد . اینها امسال ادامه خواهد یافت و دشمنان منتظر اولین باخت کالدرون هستند تا هجمه ها را با هدف بی ثباتی در کادر فنی متوجه کالدرون کنند . یک مربی هر چند بزرگ در شرایطی موفق خواهد بود که حاشیه های اطرافش کنترل شود. بنابراین هواداران عزیز هر گونه حرکتی را باید زیر نظر بگیرند و مراقب حرکات نفوذیها باشند به ویژگی حرکاتی که باعث دودستگی و یا کاهش تمرکز کادر فنی و بازیکنها می شود و در صورت مشاهده چنین حرکاتی اعتراض علنی کنند و جلوی باشگاه جمع شوند و از مدیریت توضیح بخواهند. دیدید که در انتخاب سرمربی مدیران باشگاه با دیدن اعتراضات هواداران دستپاچه شدند و زود سرمربی را انتخاب کردند وگرنه تا همین امروز هم بلاتکلیف بودیم . و مساله دیگر اینکه می بایست به کالدرون هم مانند برانکو فرصت بدهیم . حداقل تا نیم فصل فقط حمایت کامل و بی قید و شرط... از تمام تصمیمات . کالدرون مربی کوچکی نیست و کار خودش را بلد است ... نباید کاری کنیم که او هم مثل ژوزه شود. البته برانکو یک استثنا بود و حواسش به همه چیز بود و خودکار حاشیه ها رو کنترل میکند و این بدلیل شناخت 4 ساله قبلی در زمان مربیگری تیم ملی بود ولی کالدرون با فضای فوتبال ایران آشنا نیست و وظیفه امثال کریم باقری است که به او مشاوره بدهند ... امسال کالدرون کار بسیار سختی دارد ولی اگر امسال حاشیه ها را خودمان مدیریت کنیم قهرمانی قابل تکرار است ..

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پیکان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : مهدوی بوشهر
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 3 آبان 1398 / ساعت : 16:45
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
پیکان
پیکان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدمهدی سیدعلی
یکشنبه, 28 مهر 1398 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی2
2مهدی عبدی1
3احمد نورالهی1
4محمدحسین کنعانی زادگان1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن