head_1xbet

آذری: جنگ ما با روستوف و روبین است نه پرسپولیس

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1055 ] - جمعه, 14 تیر 1398

آذری: جنگ ما با روستوف و روبین است نه پرسپولیس

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن با بیان اینکه با باشگاه های روبین کازان و روستوف روسیه در جنگ است نه پرسپولیس، گفت: اگر هشداری به پرسپولیس دادم به این خاطر بود که نمی... 5 out of 5 based on 2 ratings.
آذری: جنگ ما با روستوف و روبین است نه پرسپولیس

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن با بیان اینکه با باشگاه های روبین کازان و روستوف روسیه در جنگ است نه پرسپولیس، گفت: اگر هشداری به پرسپولیس دادم به این خاطر بود که نمی...

ارتش سرخ دات كام :

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن با بیان اینکه با باشگاه های روبین کازان و روستوف روسیه در جنگ است نه پرسپولیس، گفت: اگر هشداری به پرسپولیس دادم به این خاطر بود که نمی خواستم ماجرای طارمی تکرار شود.

سعید آذری روز چهارشنبه با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود به مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به خاطر مذاکره با رضا شکاری و احتمال جذب این بازیکن هشدار داد و از وی خواست نسبت به وضعیت این بازیکن استعلام بگیرد. اشاره آذری به شکایت باشگاه ذوب آهن از شکاری بود که طبق ادعای این باشگاه، باوجود داشتن قرارداد اقدام به ترک ذوب آهن و امضای قرارداد با تیم های روستوف و روبین کازان روسیه کرد. ذوبی ها از این بازیکن و دو باشگاه روسی شکایت کردند تا حق و حقوقشان را مطالبه کنند؛ حقی که حتی ممکن است به محرومیت شکاری منتج شود.

آذری در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص واکنش تند بعضی از هواداران پرسپولیس به این اقدامش گفت: حمله به من مهم نیست. مهم این بود که کسانی که مسائل بین المللی را درک می کنند، متوجه ماجرا شدند. بنده در ابعاد مدیریتی و بین المللی تجربه بیشتری داشتم و موظف بودم به عنوان یک همکار و نه کسی که از شکاری شکایت کرده است، این ماجرا را به پرسپولیسی ها گوشزد کنم.

وی افزود: حمله و توهین به بنده چیز جدیدی نیست و باعث نمی شود انگیزه ام برای گفتن مسائل تخصصی و حق از بین برود. خیلی از هواداران پرسپولیس هم خوشحال شدند که یک نفر حواسش به این ماجرا بوده است. اگر در پرونده مهدی طارمی هم این اتفاق می افتاد و از قبل استعلام می شد، شاید آن محرومیت ها پیش نمی آمد و این تیم حتی به قهرمانی آسیا می رسید. مردم ما دوست دارند حقیقتی که خودشان می سازند را باور کنند و نه اصل ماجرا را.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن یادآور شد: چطور وقتی در مقطعی از برانکو ایوانکوویچ حمایت کردم، هواداران پرسپولیس خوشحال شدند؟ کسانی در این ماجرا به من توهین کردند که شاید متوجه منظور پیامم نشدند. این بستگی به درک آنها داشته است. به هر حال کسی نمی تواند جلوی شکاری و یا امضای قراردادش با پرسپولیس را بگیرد. شکاری ساخته و پرداخته آکادمی ذوب آهن است و حتی اگر به پرسپولیس برود، خوشحال می شویم. اما مدیری که در ابعاد بین المللی سابقه کار دارد باید حقیقت را می گفت.

آذری در پاسخ به این سوال که آیا از جزئیات پرونده شکایت از شکاری و احتمال محرومیت این بازیکن اطلاعاتی دارد که به پرسپولیس هشدار داده است؟ گفت: بر اساس دستورات فیفا نمی توانیم به جزئیات محرمانه در پرونده اشاره کنیم. باشگاه ذوب آهن دو شکایت از شکاری انجام داده است. اول گرفتن حق رشد و آموزش این بازیکن است. شکاری اعتقاد دارد این حق رشد 100 هزار دلار است ولی مبلغش بیشتر از این است. دوم هم شکایت هم برای فسخ یکطرفه قرارداد شکاری.

وی افزود: روز گذشته یک مطلب جالب حقوقی را می خواندم که نوشته بود این ماجرا ممکن است برای پرسپولیس تبعات حقوقی نداشته باشد ولی ممکن است شکاری بین 6 تا 8 ماه محروم شود و پرسپولیس نتواند از خدمات این بازیکن بهره بگیرد. در این پرونده جنگ ما با دو باشگاه روستوف و روبین کازان روسیه است و با پرسپولیس جنگی نداریم.

مدیرعامل ذوب آهن اظهار کرد: اگر هشداری هم دادم به این خاطر بود که نمی خواستم یک ماجرای دیگر شبیه به محرومیت پرسپولیس به خاطر مهدی طارمی تکرار شود. در این فضای نقل و انتقالات، حواس همه به جذب بازیکن است و کسی به این فکر نمی کند که یک خرید ممکن است چه تبعاتی داشته باشد.

آذری یادآور شد: مفاد پرونده شکایت ما محرمانه است. چه بسا آنها در این پرونده برنده شوند ولی شواهد حاکی از این است که ذوب آهن پیروز خواهد بود. ما تا آخر راه را می رویم. استقلال، پرسپولیس و سپاهان هم ندارد. کسی نمی تواند روی سعید آذری چاپ قرمز، آبی یا زرد بزند. من یک مدیر مستقل هستم. آذری سبزِ سبز است و در هر باشگاهی که باشد با تمام وجود می جنگد تا حق آن باشگاه را زنده کند.

وی گفت: قبلاً شکایت هایی از پرسپولیس و استقلال داشتم و حق ذوب آهن را تا ریال آخر گرفتم. در این پرونده هم روبین کازان و روستوف روسیه را رها نمی کنم تا قضیه مشخص شود. بازهم از پرسپولیسی ها خواهش می کنم استعلام لازم را بگیرند تا خیالشان راحت شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس
چيدمان به ترتيب :
  • omid 110
    omid 110 :
    میخاد با این حرفها رضا شکاری رو بترسونه....میخاد کاری بکنه که شکای به پرسپولیس نیاد

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس تا به اینجای فصل کدام بازیکن بوده است؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
نفت م.س
نفت م.س
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 1 آذر 1398 / ساعت : 17:30
فولاد
فولاد
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد آرنا
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 13 آبان 1398 / ساعت : 17:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2مهدی ترابی3
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن