head_1xbet

اطلاعیه باشگاه: کالدرون هیچ لیست مازادی ارائه نکرده است

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 941 ] - جمعه, 14 تیر 1398

اطلاعیه باشگاه: کالدرون هیچ لیست مازادی ارائه نکرده است

بنابر اعلام گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، هیچ بازیکنی در لیست فروش قرار ندارد و کلیه بازیکنانی که در تیم حضور دارند، با تمرکز بالا و تلاش مضاعف د... 5 out of 5 based on 3 ratings.
اطلاعیه باشگاه: کالدرون هیچ لیست مازادی ارائه نکرده است

بنابر اعلام گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، هیچ بازیکنی در لیست فروش قرار ندارد و کلیه بازیکنانی که در تیم حضور دارند، با تمرکز بالا و تلاش مضاعف د...

ارتش سرخ دات كام :

بنابر اعلام گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، هیچ بازیکنی در لیست فروش قرار ندارد و کلیه بازیکنانی که در تیم حضور دارند، با تمرکز بالا و تلاش مضاعف در مسیر آمادگی قرار دارند.

لازم به یاد آوری است؛ مدیریت باشگاه تاکنون جلسه ای با سرمربی محترم تیم درخصوص لیست موسوم به لیست مازاد نداشته است. ازهمین روی  باشگاه بزرگ پرسپولیس از رسانه های محترم تقاضا دارد در مسیر آماده سازی تیم و همراهی باشگاه، از نشر اینگونه اخبار پرهیز و جلوگیری نمایند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس
چيدمان به ترتيب :
 • رضا مهدوی
  رضا مهدوی :
  من اعتقاد دارم پروژه ای در فوتبال ایران شکل گرفته تا پرسپولیس را تضعیف کند . متاسفانه ورود کالدرون مصادف با این پروژه ضد پرسپولیسی است ... این پروژه از سال قبل با کلید واژه با رمز " وزیر پرسپولیسی " یا " پرسپولیس حکومتی " کلید خورد. کلید واژه ای که متضاد با واقعیت است و در ده سال اخیر این پرسپولیس بوده که از همه چیز و همه کس ضربه خورد. و در ادامه این پروژه جدایش برانکو و بعد تعلل در انتخاب سرمربی و شروع دیرهنگام تمرینات پیش فصل مد نظر بود که خدا رو شکر با اعتراضات و پیگیری هواداران به سنگ خورد و سرمربی انتخاب شد و تمرینات فقط یک هفته دیرتر شروع شد ولی متاسفانه حواشی و رفت و آمدهای مشکوک و حضور افراد فرصت طلب و دلال در باشگاه به گوش میرسد. اتفاقی که در صورت عدم مدیریت صحیح موجب چنددستگی در بین بازیکنها و باشگاه خواهد شد . اینها امسال ادامه خواهد یافت و دشمنان منتظر اولین باخت کالدرون هستند تا هجمه ها را با هدف بی ثباتی در کادر فنی متوجه کالدرون کنند . یک مربی هر چند بزرگ در شرایطی موفق خواهد بود که حاشیه های اطرافش کنترل شود. بنابراین هواداران عزیز هر گونه حرکتی را باید زیر نظر بگیرند و مراقب حرکات نفوذیها باشند به ویژگی حرکاتی که باعث دودستگی و یا کاهش تمرکز کادر فنی و بازیکنها می شود و در صورت مشاهده چنین حرکاتی اعتراض علنی کنند و جلوی باشگاه جمع شوند و از مدیریت توضیح بخواهند. دیدید که در انتخاب سرمربی مدیران باشگاه با دیدن اعتراضات هواداران دستپاچه شدند و زود سرمربی را انتخاب کردند وگرنه تا همین امروز هم بلاتکلیف بودیم . و مساله دیگر اینکه می بایست به کالدرون هم مانند برانکو فرصت بدهیم . حداقل تا نیم فصل فقط حمایت کامل و بی قید و شرط... از تمام تصمیمات . کالدرون مربی کوچکی نیست و کار خودش را بلد است ... نباید کاری کنیم که او هم مثل ژوزه شود. البته برانکو یک استثنا بود و حواسش به همه چیز بود و خودکار حاشیه ها رو کنترل میکند و این بدلیل شناخت 4 ساله قبلی در زمان مربیگری تیم ملی بود ولی کالدرون با فضای فوتبال ایران آشنا نیست و وظیفه امثال کریم باقری است که به او مشاوره بدهند ... امسال کالدرون کار بسیار سختی دارد ولی اگر امسال حاشیه ها را خودمان مدیریت کنیم قهرمانی قابل تکرار است ..
 • بهرام عظیمی
  بهرام عظیمی :
  کالدرون لیست مازاد ندارد ولی ایرج عرب دارد!!!
  دست به کاپیتان ها بزنید هواداران روزگار شما را با شعارهای اعتراضی در ورزشگاه ها سیاه خواهند کرد
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  این حق برای کالدرون هست که تیم را خودش ببنده. ولی باید با کمترین تغییرات باشه. به این اسامی نگاه کنید. مصلح، ربیع خواه، شریفی، ماهینی در فصل گذشته خیلی به درد تیم نخوردند و مستعد حضور در لیست مازاد هستند.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس تا به اینجای فصل کدام بازیکن بوده است؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
نفت م.س
نفت م.س
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 1 آذر 1398 / ساعت : 17:30
فولاد
فولاد
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد آرنا
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 13 آبان 1398 / ساعت : 17:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2مهدی ترابی3
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن