head_1xbet

نبی: گرشاسبی از مفاد برخی از قراردادها بی خبر بوده است

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 543 ] - شنبه, 15 تیر 1398

نبی: گرشاسبی از مفاد برخی از قراردادها بی خبر بوده است

 نایب رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت:واقعاً تعجب می کنم که چرا آقای گرشاسبی وارد این مبحث شد، احتمالاً او از برخی از قراردادها بی اطلاع بوده یا اینک... 2 out of 5 based on 3 ratings.
نبی: گرشاسبی از مفاد برخی از قراردادها بی خبر بوده است

 نایب رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت:واقعاً تعجب می کنم که چرا آقای گرشاسبی وارد این مبحث شد، احتمالاً او از برخی از قراردادها بی اطلاع بوده یا اینک...

ارتش سرخ دات كام :

 نایب رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت:واقعاً تعجب می کنم که چرا آقای گرشاسبی وارد این مبحث شد، احتمالاً او از برخی از قراردادها بی اطلاع بوده یا اینکه اطلاعات غلط به او داده شده است.

مهدی محمدنبی در گفت وگویی در واکنش به صحبت های حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس، گفت: من واقعاً تعجب می کنم که چرا آقای گرشاسبی وارد این مبحث شد. احتمالاً  او از برخی از قراردادها بی اطلاع بوده یا اینکه اطلاعات غلط به او داده شده است. وقتی عنوان کردم که در برخی از قراردادها اصول رعایت نشده با اطلاعات و مطالعه مستندات بوده است که این مستندات در باشگاه وجود دارد و عین واقعیت است.

وی ادامه داد: برای مثال آقایان بیرانوند، ترابی و عالیشاه به راحتی می توانستند با پرداخت درصدی از قرارداد جدید خود با باشگاه های خارجی از پرسپولیس جدا شوند. در قرارداد محمد انصاری هم بندی وجود داشت که او می توانست به صورت یک طرفه قراردادش را با پرسپولیس فسخ کند که خوشبختانه با تدبیر باشگاه و مذاکرات متعددی که با این بازیکنان انجام شد آنها ماندنی شدند. بحث دیگر درباره برخی از بازیکنان بود که آنها نیز پیشنهادهای خارجی داشتند اما خوشبختانه با مذاکرات صورت گرفته در پرسپولیس ماندگار شده و قرارداد خود متعهد هستند.

نایب رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: با توجه به مصوبات هیأت مدیره، اطلاع رسانی توسط سایت رسمی باشگاه پرسپولیس،مدیرعامل باشگاه و در صورت لزوم توسط اینجانب انجام می شود و در زمان های مقتضی ما باید پاسخگوی رسانه ها باشیم و این موضوع در هیأت مدیره مصوب شده و ما هم وظایف ذاتی خود را انجام داده و خواهیم داد. اگر چه در یک ماه اخیر مجبور شدیم با صلاحدید باشگاه سکوت را اختیار کنیم.

نبی افزود: اگرچه آقای گرشاسبی به بحث اخذ مجوز حرفه ای اشاره کرد و در این بخش زحمات قابل توجهی هم کشیده اما خود او بهتر از هر کسی می داند که در همان موقع کمیته صدور مجوز حرفه ای جلوتر از باشگاه حرکت می کرد و ساعت ها جلسات طولانی با باشگاه های مختلف از جمله پرسپولیس داشتیم تا بتوانند الزامات اخذ مجوز حرفه ای را کسب نمایند. لازم به ذکر است که این کارها توسط یک فرد خاص انجام نشده و از وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و خود باشگاه ها همگی تلاش کردند تا نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس
چيدمان به ترتيب :
  • farid abadani
    farid abadani :
    دهن نجستو ببند و اسم گرشاسبی و نیار.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس تا به اینجای فصل کدام بازیکن بوده است؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
نفت م.س
نفت م.س
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 1 آذر 1398 / ساعت : 17:30
فولاد
فولاد
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد آرنا
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 13 آبان 1398 / ساعت : 17:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2مهدی ترابی3
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن