head_1xbet

بحران قرارداد نزدیک بود کار دست پرسپولیس بدهد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1445 ] - شنبه, 15 تیر 1398

بحران قرارداد نزدیک بود کار دست پرسپولیس بدهد

باشگاه پرسپولیس یک بحران بزرگ را پشت سر گذاشت. البته اگر دقیق تر بگوییم دو بحران. برانکو ایوانکوویچ با وجود قول و قراری که با باشگاه داشت بعد از واریز نشدن پول... 4 out of 5 based on 3 ratings.
بحران قرارداد نزدیک بود کار دست پرسپولیس بدهد

باشگاه پرسپولیس یک بحران بزرگ را پشت سر گذاشت. البته اگر دقیق تر بگوییم دو بحران. برانکو ایوانکوویچ با وجود قول و قراری که با باشگاه داشت بعد از واریز نشدن پول...

ارتش سرخ دات كام : باشگاه پرسپولیس یک بحران بزرگ را پشت سر گذاشت. البته اگر دقیق تر بگوییم دو بحران.


برانکو ایوانکوویچ با وجود قول و قراری که با باشگاه داشت بعد از واریز نشدن پولش، تصمیم گرفت جدایی خود را رسمی کند. او به باشگاه الاهلی عربستان ملحق شد و این مسئله خیلی زود برای باشگاه پرسپولیس و مدیرانش تبدیل به بحران بزرگی شد. هواداران به آن ها حمله کردند که چرا اجازه دادید این مربی برود؟ مسئولان، اما نمی خواستند جواب بدهند و تنها می گفتند موضوع به آن ها مربوط نیست، بلکه عامل اصلی مدیرانی بودند که قراردادی ضعیف با این مربی امضا کردند.

بحران دوم هم خیلی زود اتفاق افتاد. جدایی برانکو این جو را به وجود آورد که باشگاه وارد بحران بزرگی شده است. بنابراین بعضی از بازیکنان هم از موقعیت استفاده کردند تا با بندی از قرارداد خود جدا شوند. یکی از مدیران پرسپولیس می گوید: «در این بند آمده بود اگر مبلغی اندک بپردازند می توانند از باشگاه جدا شوند. منظورمان مبلغی است که نمی توانست به ما کمک کند. هر کدام می رفتند باید چند برابرش را هزینه می کردیم. تازه شاید بازیکنان جدید خوب از آب درمی آمدند.»

بحران دوم بدجور مدیران پرسپولیس را به دردسر انداخت. علیرضا بیرانوند، علی علیپور، نوراللهی و... از جمله بازیکنانی بودند که ساز جدایی را کوک کردند و از رفتن حرف زدند. دلیل هم همان بندی بود که در قراردادشان داشتند. آن ها قبلاً با باشگاه ها قرارداد هایی بسته بودند که طبق آن راحت می توانستند جدا شوند. به همین خاطر کار باشگاه سخت شد. آن مدیر پرسپولیس می گوید: «یکجور هایی قرارداد ها آبکی بود و این کار ما را خیلی سخت کرد. مجبور شدیم به بعضی خواسته ها تن دهیم. در حالی که اگر قرارداد ها سفت و محکم بود شرایط خیلی فرق می کرد.»

جالب اینجاست سال گذشته همین قرارداد ها برای استقلال کلی دردسرساز شد و در نهایت بازیکنانی، چون حسینی، نورافکن و تیام از استقلال جدا شدند و رفتند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس تا به اینجای فصل کدام بازیکن بوده است؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
نفت م.س
نفت م.س
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 1 آذر 1398 / ساعت : 17:30
فولاد
فولاد
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد آرنا
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 13 آبان 1398 / ساعت : 17:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2مهدی ترابی3
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن