طیبی: کالدرون اهل خریدن ناز بازیکن نیست

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1052 ] - یکشنبه, 16 تیر 1398

طیبی: کالدرون اهل خریدن ناز بازیکن نیست

 طیبی بازیکن فصل گذشته تراکتورسازی با یک فصل حضور در لیگ ستارگان قطر کنار کالدرون کار کرده است. عملکرد کالدرون در پرسپولیس در همین روزهای ابتدایی بابت هم... 5 out of 5 based on 6 ratings.
طیبی: کالدرون اهل خریدن ناز بازیکن نیست

 طیبی بازیکن فصل گذشته تراکتورسازی با یک فصل حضور در لیگ ستارگان قطر کنار کالدرون کار کرده است. عملکرد کالدرون در پرسپولیس در همین روزهای ابتدایی بابت هم...

ارتش سرخ دات كام :

 طیبی بازیکن فصل گذشته تراکتورسازی با یک فصل حضور در لیگ ستارگان قطر کنار کالدرون کار کرده است.
عملکرد کالدرون در پرسپولیس در همین روزهای ابتدایی بابت همسو بودن با بازیکنان و حضور قدرتمند در تمرینات پیش فصل در فصل بدنسازی آنقدر برای بازیکنان و هواداران جالب بوده که به نحوی سرخپوشان را مجاب کرده که تلاشی دوچندان با این شرایط داشته باشند. این مساله را پیش از این هم بازیکنانی که با کالدرون آرژانتینی کار کرده بودند به زبان آورده اند که یکی از آن ها محمد طیبی بازیکن سابق و فصل گذشته تراکتورسازی است که در یک فصل حضور در لیگ ستارگان قطر و بازی در تیم القطر کنار این مربی کار کرده است.

* درخصوص گابریل کالدرون صحبت کنید که سرمربی شما در القطر بود و حالا هدایت پرسپولیس را برعهده دارد؟
گابریل کالدرون واقعا مربی با شخصیت و سختکوشی است که به نظرم پرسپولیس با انتخاب او کار درستی انجام داد. تفکرات این مربی با سبک بازی پرسپولیس همخوانی دارد و من فکر می کنم بعد رفتن برانکو آمدن این مربی آرژانتینی یک انتخاب مناسب برای آن ها به حساب می آید.

*اینکه می گویند مثل بقیه بازیکنان طوری تمرین می کند که انگار او قرار است خودش را به کادرفنی ثابت کند؟
دقیقا زمانی که من هم در القطر با او کار می کردم چنین شرایطی داشت. واقعا قوی کار می کند و حتی بهتر از بقیه بازیکنان آیتم های بدنسازی و تمرینی را انجام می دهد. نکته جالب این است که اصلا کم نمی آورد و همسو با دیگر بازیکنان انگیزه دارد. قطعا این انگیزه کالدرون از نظر روحی به بازیکنان پرسپولیس کمک خواهد کرد تا هرچه بیشتر خودشان را در سطح آمادگی مدنظر او قرار دهند.

*در برخورد با بازیکنان اسم و رسم دار نحوه برخوردش در تیم تان چطور بود. به قولی با آن ها رودربایستی داشت و اهل بازیکن سالاری بود؟
به هیچ وجه... باور کنید برای کالدرون هرکسی که بیشتر تلاش کند و زحمت بکشد در هر شرایط و سنی که باشد در درجه اول اهمیت قرار دارد. به هیچ وجه اهل بازیکن سالاری نیست و تحت هیچ شرایطی برای موفقیت تیمی که در آن کار می کند ناز بازیکنی را نمی خرد. اگر شما دقت کرده باشید همان ابتدا که در تمرینات پرسپولیس آمد طوری رفتار کرد که خیلی زود ملی پوشان مجبور شدند خودشان را به تمرینات اضافه کنند که اگر نمی آمدند شک نداشته باشید که با سیستم فکری کالدرون آن ها ضرر می کردند.

*با این که کالدرون را مربی خوبی می دانند اما او در این چند سال اخیر و حتی در تیم القطر که خود تو در آن بازی می کردی نتوانست موفق باشد. به نظر تو او می تواند پرسپولیس را بازهم در مسیر قهرمانی قرار دهد؟
کالدرون واقعا مربی با دانشی است و به نظرم به بهترین شکل ممکن می تواند با پرسپولیس موفق باشد. دلیل ناکامی های ای چند فصل اخیر او هم به نظر من بدشانسی است و در همان سالی هم که مربی القطر بود این تیم بهترین بازی را انجام می داد. من فکر می کنم کالدرون با شناختی که از تفکرات او دارم به خوبی می تواند با پرسپولیس موفق شود و تیم او یکی از مدعیان لیگ برتر خواهد بود. با این حال مساله مهم این است که پرسپولیس و هواداران این تیم به او زمان بدهند که اگر این طور باشد او به خوبی شرایط را به بهترین شکل در این تیم که در سه جام می تواند مدعی باشد پیش خواهد برد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن