head_1xbet

نعمتی: هر جا کالدرون صلاح بداند بازی می کنم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 662 ] - یکشنبه, 16 تیر 1398

نعمتی: هر جا کالدرون صلاح بداند بازی می کنم

سیامک نعمتی گفت: فصل گذشته همه می خواستند پرسپولیس را مغلوب کنند، اما زورشان نرسید. تمرینات تیم پرسپولیس با هدایت گابریل کالدرون انجام می شود. کالدرون که با ح... 5 out of 5 based on 4 ratings.
نعمتی: هر جا کالدرون صلاح بداند بازی می کنم

سیامک نعمتی گفت: فصل گذشته همه می خواستند پرسپولیس را مغلوب کنند، اما زورشان نرسید. تمرینات تیم پرسپولیس با هدایت گابریل کالدرون انجام می شود. کالدرون که با ح...

ارتش سرخ دات كام :

سیامک نعمتی گفت: فصل گذشته همه می خواستند پرسپولیس را مغلوب کنند، اما زورشان نرسید.

تمرینات تیم پرسپولیس با هدایت گابریل کالدرون انجام می شود. کالدرون که با حفظ دستیار های ایرانی برانکو، توانسته شناخت خوبی نسبت به بازیکنان و فضای تیم به دست آورد، در تمرینات اخیر شکل مورد نظر خود برای پرسپولیس را به وجود آورده و پست های جدیدی را برای بازیکنانی، چون سیامک نعمتی در نظر گرفته است. نعمتی که در چند بازی زیر نظر برانکو دفاع راست بازی کرد، در تمرینات اولیه گابریل کالدرون نیز در این پست حضور داشته و به نظر می رسد با توجه به تعدد هافبک، کالدرون قصد دارد از این بازیکن در پست دفاعی بهره ببرد. نعمتی که در لیگ هجدهم آچار فرانسه برانکو بود، در تمرینات عملکرد خوبی داشته و باید دید تصمیم کالدرون درباره اش چه خواهد بود. نکته جالب این که نعمتی در حالی به دفاع راست تبدیل شده که حسین ماهینی و مهدی شیری دو دفاع راست تخصصی پرسپولیس هستند، اما سرمربی آرژانتینی ترجیح داده تا نعمتی را نیز دفاع راست کند. در همین ارتباط بد ندیدیم دقایقی با سیامک نعمتی صحبت کنیم.

*شنیدیم در تیم کالدرون دفاع راست شدی؟

ما در فصل بدنسازی به سر می بریم. هنوز چیزی مشخص نیست. در تمرینات هم کمی فوتبال بازی می کنیم و...

*مشکلی برای بازی در دفاع راست نداری؟
برای من فرقی نمی کند. من سرباز پرسپولیس هستم و در هر پستی آقای کالدرون سرمربی تیم تشخیص بدهد بازی می کنم. البته ما در دفاع راست بازیکنان خوبی داریم و مشکلی در این پست نداریم.

*ولی پست اصلی تو هافبک راست و چپ است، اما در دو فصل اخیر آچار فرانسه تیم بودی.
آچار فرانسه نیستم، اما هر جایی سرمربی تشخیص بدهد بازی می کنم. البته ما مدافعان راست خوبی در تیم داریم و مشکلی در این پست نداریم.

*کار کردن با گابریل کالدرون چطور است؟

یک مربی حرفه ای که به نظم و انضباط اهمیت زیادی می دهد. از آن گذشته پا به پای بچه ها می دود و تمرین می کند. انرژی زیادی می گذارد و آمادگی بدنی فوق العاده ای دارد.

*پرسپولیس با این مربی هم می تواند افتخارات گذشته را تکرار کند؟

ان شا الله این اتفاق می افتد. ما همه تلاش می کنیم در لیگ نوزدهم قهرمانی خود را تکرار کنیم هر چند کار بسیار سختی داریم.

*سیدجلال حسینی هم گفته فصل آینده سخت ترین فصل شماست.
حق با آقاسیدجلال است. فصل گذشته شما دیدید همه می خواستند پرسپولیس را مغلوب کنند، اما زورشان نرسید. امسال هم قطعاً همه می خواهند پرسپولیس را پایین بکشند، اما ما هم پرسپولیس هستیم. بیشتر از همه تیم ها هوادار داریم و به پشتوانه همین هواداران فقط برای قهرمانی می جنگیم.

*سیامک نعمتی در دو سال گذشته عملکرد خوبی در پرسپولیس داشت و خیلی ها معتقدند باید به تیم ملی دعوت می شد. حالا که ویلموتس سرمربی تیم ملی شده به دعوت شدن فکر می کنی؟

بله، چراکه نه! من امسال هدف مشخصی دارم و می خواهم با درخشش در پرسپولیس به پیراهن تیم ملی هم برسم. می دانم آقای ویلموتس همه بازی های لیگ را با دقت تماشا می کند و امیدوارم بتوانم نظر مثبت او را جلب کنم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس تا به اینجای فصل کدام بازیکن بوده است؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
نفت م.س
نفت م.س
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 1 آذر 1398 / ساعت : 17:30
فولاد
فولاد
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد آرنا
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 13 آبان 1398 / ساعت : 17:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2مهدی ترابی3
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن