بشار 150هزار دلار تخفیف داد/ عرب او را نمی خواهد!

- نظرات : 4 اظهار نظر - بازدید [ 1241 ] - یکشنبه, 16 تیر 1398

بشار 150هزار دلار تخفیف داد/ عرب او را نمی خواهد!

 جای پرسپولیس و بشار رسن خیلی وقت است عوض شده. تا پیش از این، پرسپولیسی ها به خواستِ برانکو مصر بودند به تمدید قرارداد بشار و این هافبک عراقی رضایت نمی د... 2 out of 5 based on 5 ratings.
بشار 150هزار دلار تخفیف داد/ عرب او را نمی خواهد!

 جای پرسپولیس و بشار رسن خیلی وقت است عوض شده. تا پیش از این، پرسپولیسی ها به خواستِ برانکو مصر بودند به تمدید قرارداد بشار و این هافبک عراقی رضایت نمی د...

ارتش سرخ دات كام :

 جای پرسپولیس و بشار رسن خیلی وقت است عوض شده. تا پیش از این، پرسپولیسی ها به خواستِ برانکو مصر بودند به تمدید قرارداد بشار و این هافبک عراقی رضایت نمی داد اما حالا او هر چقدر کوتاه می آید و هر چند بار که می گوید میلش به ماندن است، باشگاه برای به دست آوردنش کمتر تلاش می کند.

در هفته های اخیر بشار رسن در تمام مصاحبه هایش گفته که می خواهد در پرسپولیس بماند و تنها شرط او هم پرداخت طلب 70 هزار دلاری اش از فصل گذشته است. پرسپولیس اما نه تنها مطالبات معوقه او را نمی پردازد، بلکه با رقم پیشنهادی اش برای قرارداد جدید هم موافق نیست. در کنار اینها مخالفت دو عضو تأثیرگذار هیات مدیره با تمدید قرارداد بازیکن عراقی را بگذارید تا دلیل دوری او از پرسپولیس برای تان روشن شود.

بشار برای تمدید قرارداد 500 هزار دلار خواسته بود که پرسپولیسی ها تنها با 300 هزار دلار آن موافقت کردند اما جالب اینکه حتی بعد از تخفیف 150 هزار دلاری این بازیکن عراقی، باشگاه همچنان تلاشی نمی کند برای امضای قرارداد با او. در واقع باشگاه روی همان 300 هزار دلار خودش اصرار دارد و هیچ جوره کوتاه نمی آید. از طرفی بشار رسن هم گفته که بعد از دریافت مطالباتش و همینطور توافق مالی جدید قرارداد می بندد و برای همین گره افتاده در کارشان.

با این حال او که این روزها در اردوگاه پزشکی اسپایر قطر به مداوای کتف مصدوم خود مشغول است، 15 روز دیگر به ایران برمی گردد. مگر اینکه تا پیش از آن تکلیف او با پرسپولیس مشخص و جدایی اش از جمع قرمزها قطعی شود.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • omid 110
    omid 110 :
    قطعا کاشانی با رسن مخالفه..چوت با خارجی ها مخالفه...اگر رسن نیاد فقط سروش رفیعی و به عنوان پلی میکر داریم...رسن باید بیاد
  • mis سرخ
    mis سرخ :
    به رسن احتیاج داریم وقتی راه بیافته بار تیم رو به دوش میکشه ..

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن