head_1xbet

منافی: کالدرون در پرسپولیس یک برگ برنده بزرگ دارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1127 ] - دوشنبه, 17 تیر 1398

منافی: کالدرون در پرسپولیس یک برگ برنده بزرگ دارد

بازیکن پیشین پرسپولیس معتقد است که پرسپولیس با حضور کالدرون و حفظ بازیکنان قدیمی می تواند هنوز هم مدعی اصلی قهرمانی باشد. جواد منافی در گفت وگویی درباره انتخا... 5 out of 5 based on 4 ratings.
منافی: کالدرون در پرسپولیس یک برگ برنده بزرگ دارد

بازیکن پیشین پرسپولیس معتقد است که پرسپولیس با حضور کالدرون و حفظ بازیکنان قدیمی می تواند هنوز هم مدعی اصلی قهرمانی باشد. جواد منافی در گفت وگویی درباره انتخا...

ارتش سرخ دات كام :

 بازیکن پیشین پرسپولیس معتقد است که پرسپولیس با حضور کالدرون و حفظ بازیکنان قدیمی می تواند هنوز هم مدعی اصلی قهرمانی باشد.

جواد منافی در گفت وگویی درباره انتخاب گابریل کالدرون به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: کالدرون در آسیا کار کرده و قطعاً شناخت خوبی از پرسپولیس دارد. او قبل از اینکه به ایران بیاید می دانسته که پرسپولیس یک باشگاه پرطرفدار و جزو پرطرفدارترین تیم های آسیا به حساب می آید. کالدرون در قطر و عربستان کار کرده و شناخت خوبی از فوتبال منطقه دارد و فکر می کنم در مدتی که در ایران حضور داشته, شناخت بیشتری پیدا کرده و ارتباط خوبی با هواداران و بازیکنان گرفته است.

وی ادامه داد: زود است که بخواهیم درباره عملکرد کالدرون صحبت کنیم اما باید همان طور که به برانکو زمان داده شد به این مربی هم زمان داده شود تا او نیز بتواند ایده هایش را در تیم پیاده کند. کالدرون تیمی را تحویل گرفته که با برانکو سه بار پیاپی قهرمان شده و همین موضوع کار را بسیار سخت می کند. همانطور که هواداران در گذشته از تیم و کادر فنی حمایت کرده اند, الان هم همه کسانی که عاشق پرسپولیس هستند باید با مربی تازه وارد همکاری کنند و به او نیز زمان کافی بدهند تا باز هم شاهد روزهای خوب پرسپولیس باشیم.

بازیکن پیشین پرسپولیس با بیان اینکه «برگ برنده بزرگ کالدرون در پرسپولیس حفظ بازیکنان قدیمی و هماهنگی موجود بین آنهاست» خاطرنشان کرد: بازیکنان پرسپولیس چند سال در کنار هم کار کردند و یک تیم رویایی را ساختند و الان نیز می توانند با هماهنگی که دارند کار را به خوبی پیش ببرند. این موضوع می تواند برگ برنده کالدرون باشد. در این صورت کادرفنی می تواند برنامه های تاکتیکی خود را به خوبی اجرا کند. فکر می کنم پرسپولیس با این نفرات می تواند هنوز هم مدعی اصلی قهرمانی باشد.

منافی درباره حمایت هواداران از سرمربی جدید خاطرنشان کرد: هواداران پرسپولیس خودشان کارشناسان بسیار خوبی هستند و می دانند که باید از مربی تازه وارد حمایت شود تا بتواند برنامه های تاکتیکی اش را پیاده کند. این تیم 4 سال در اختیار برانکو بوده اما مسلماً تفکرات تاکتیکی کالدرون متفاوت خواهد بود و برای همین باید همه صبور باشند تا تیم دوباره روز های خوبش را طی کند. کریم باقری امسال هم در کنار پرسپولیس خواهد بود که حضورش می تواند یک نعمت بزرگ باشد, علاوه بر اینکه بازیکنان برای کریم احترام زیادی قائل هستند و این می تواند برای پرسپولیس مفید باشد.

بازیکن پیشین پرسپولیس راجع به اینکه قرار است برخی از بازیکنان در لیست خروجی باشگاه قرار بگیرند گفت: هر مربی نظرات و سلیقه خودش را دارد. باید به سلیقه سرمربی تیم احترام گذاشت تا کسی را که دوست ندارد از تیم کنار بگذارد, البته در این بین احترام و عزت بازیکنان باید حفظ شود. من شنیدم بازیکنی به باشگاه رفته و چند ساعت پشت در او را نگه داشتند که این مسائل خوب نیست و زشت است. اگر بازیکنانی را نمی خواهید بهتر است با احترام با آنها برخورد کنید و عزت شان را زیر سؤال نبرید, چرا که این بازیکنان برای پرسپولیس زحمت کشیده اند و در به ثمر رسیدن افتخارات گذشته سهیم هستند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس تا به اینجای فصل کدام بازیکن بوده است؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
نفت م.س
نفت م.س
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 1 آذر 1398 / ساعت : 17:30
فولاد
فولاد
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد آرنا
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 13 آبان 1398 / ساعت : 17:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2مهدی ترابی3
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن