head_1xbet

چرا پرسپولیس حقوق برانکو را نمی دهد؟

- نظرات : 4 اظهار نظر - بازدید [ 760 ] - دوشنبه, 17 تیر 1398

چرا پرسپولیس حقوق برانکو را نمی دهد؟

یک ماه از جدایی برانکو ایوانکوویچ از باشگاه می گذرد اما حواشی این داستان همچنان پا برجاست و مشخص نیست که چه زمان به پایان خواهد رسید. برانکو ایوانکوویچ امروز ... 3 out of 5 based on 2 ratings.
چرا پرسپولیس حقوق برانکو را نمی دهد؟

یک ماه از جدایی برانکو ایوانکوویچ از باشگاه می گذرد اما حواشی این داستان همچنان پا برجاست و مشخص نیست که چه زمان به پایان خواهد رسید. برانکو ایوانکوویچ امروز ...

ارتش سرخ دات كام :

یک ماه از جدایی برانکو ایوانکوویچ از باشگاه می گذرد اما حواشی این داستان همچنان پا برجاست و مشخص نیست که چه زمان به پایان خواهد رسید. برانکو ایوانکوویچ امروز در گفتگوی مفصلی که با تسنیم داشت، در خصوص مطالباتش نیز صحبت هایی را انجام داد و ادعا کرد که مدیریت پرسپولیس قصد داشتند تا او را از پرسپولیس دور کنند!

 برانکو صحبت های خود درباره قراردادش و میزان تعهدات باشگاه پرسپولیس را این چنین توضیح داد: همه تعهداتی که به واسطه قرارداد وجود داشت باید انجام می شد اما این اتفاق رخ نداد. نه تنها 11 ماه به تعهدات شان عمل نکردند بلکه الان هم حاضر به انجام آن نیستند و گردن نمی گیرند. تمایل ندارند نه دستمزد من و نه دستیارانم را بدهند. بیش از 60 درصد از قراردادم را طلبکارم. همکارانم چند ماه از حقوق شان را طلبکارند و بدون اینکه دستمزدشان را بگیرند ایران را ترک کردند. طبیعتا همه آن مهربانی ها و تعریف هایی که انجام می دادند فریب و کذب بود. همه آن موارد که می خواستند به هواداران نشان دهند مایلند من در پرسپولیس بمانم فریب اذهان عمومی بود.

 نکته دیگر این بود که برانکو از لفظ «دروغ آگاهانه» درباره مدیریت فعلی پرسپولیس اشاره کرد؛ موضوعی که طبیعتا می تواند واکنش هایی را نیز در پی داشته باشد. ایوانکوویچ که در پایان مصاحبه از هواداران تشکر کرد و در خلال صحبت هایش نیز به تقدیر از آن ها پرداخت، همچنین اعتقاد دارد که تنها راهی که می تواند حقوق را بگیرد «شکایت به فیفا» است. اما حالا فارغ از این که برانکو چگونه جدا شد و بررسی ادعای برانکو که عده ای طرح کنار گذاشتن او را داشتند، این سوال که چرا حالا حقوق برانکو پرداخت نمی شود بسیار حائز اهمیت است.

 پرسپولیسی ها می توانستند با پرداخت حقوق معوقه برانکو ایوانکوویچ برای فصل آینده نیز با او توافق کنند تا سایه یک پرونده سنگین دیگر برای پرسپولیس در فیفا به وجود نیاید اما این اتفاق تاکنون رخ نداده است. در روزهای گذشته صحبت هایی مبنی بر حضور وکیل پرسپولیس در استانبول مطرح شد اما برانکو در این باره گفت: امیر علی حسینی مدیر امور بین الملل و ذاکر وکیل باشگاه پرسپولیس به وکیل من در استانبول گفته اند که باشگاه نمی خواهد توافقی صورت بگیرد و دستمزدتان را پرداخت کند. در واقع آنها قصدی برای این کار ندارند.

 با این شرایط طبیعی است که برانکو برای دریافت حقوق معوقه و غرامت فصل آینده به فیفا شکایت کند. موضوعی که باتوجه به جریمه هایی که در پی خواهد داشت و همچنین افزایش احتمالی نرخ دلار تا زمان اعلام رای، می تواند کار را برای پرسپولیسی ها سخت و سخت تر کند و آن ها را به بحرانی جدید فرو ببرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس
چيدمان به ترتيب :
 • مریم پرسپولیسی
  مریم پرسپولیسی :
  و اکنون مانوئل ژوزه ای دیگر...
 • سرباز ارتش سرخ
  سرباز ارتش سرخ :
  این هیئت مدیره چجوری دیگه باید دشمنی اش با پرسپولیس نشون بده ؟؟؟ داره کاری میکنه تا 10 سال دیگه هم هرکی اومد نتونه جمع و جورش کنه
 • رضا مهدوی
  رضا مهدوی :
  یرج عرب باید از این بازی دست برداره. اینهمه بازبکنان و مربیان آشغال خارجی از پرسپولیس کندن و بردن و دودستی پول تقدیمشون کردیم مثل ژوزه که هیچ کار مثبتی در پرسپولیس نکرد ولی این خوب نیست که حق و حقوق برانکو را گرو نگه داریم .. درسته که اون قرارداد داشت ولی تا حدودی هم باید حق را به او بدهیم .. باشگاه به هر دلیل در پرداخت تعهدات به او کوتاهی میکرد اونم در قبال مربی که طی 4 و نیم سال خدمات بی نظیری به پرسپولیس کرد .
  این گروکشی و موش و گربه بازی برای " برانکو " درست نیست و در شان باشگاه بزرگ پرسپولیس نیست .
  فراموش نکنیم که کالدرون این رفتار باشگاه با یک مربی موفق را رصد میکند و حرفهای برانکو را می شنود . چرا باید کار به جایی برسد که برانکو بگوید : " کالدرون از حالا به فکر شکایت از پرسپولیس باشد چون این باشگاه به هیچیک از تعهداتش عمل نمیکند"
  این ذهن کالدرون را خراب میکند و خودش یک حاشیه بزرگ است .
  از هواداران تقاضا دارم کمپینی راه بیندازند و از ایرج عرب بخواهند که این قضیه را با "توافق دوجانبه" با برانکو فیصله دهد. چه بهتر که این کار در ایران اتفاق بیفتد. یعنی کانون هواداران پرسپولیس یک نامه تهیه کنند که در آن ضمن تشکر از برانکو بخاطر تمام زحماتش از او تقاضا کنند به ایران بیاید و با باشگاه مذاکره کند و حتی مراسمی برای تشکر از او برگزار کنند ...باور کنید این بهترین پیشنهاد است.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس تا به اینجای فصل کدام بازیکن بوده است؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
نفت م.س
نفت م.س
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 1 آذر 1398 / ساعت : 17:30
فولاد
فولاد
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد آرنا
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 13 آبان 1398 / ساعت : 17:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2مهدی ترابی3
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن