head_1xbet

مصلح: تا حالا کسی نگفته در لیست خروجم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 580 ] - دوشنبه, 17 تیر 1398
مصلح: تا حالا کسی نگفته در لیست خروجم

شایان مصلح که برای انجام یک کار اداری به باشگاه پرسپولیس رفته بود، در مورد آینده اش و شرایط مصدومیتش صحبت کرد. شایان مصلح دقایقی پیش به دفتر باشگاه پرسپولیس ر...

ارتش سرخ دات كام :

شایان مصلح که برای انجام یک کار اداری به باشگاه پرسپولیس رفته بود، در مورد آینده اش و شرایط مصدومیتش صحبت کرد.

شایان مصلح دقایقی پیش به دفتر باشگاه پرسپولیس رفت. او در مورد دلیل حضورش در خیابان سئول گفت: یک کار اداری دارم و مشکل خاصی نیست.

او در مورد وضعیت مصدومیت خود بیان کرد: من کشیدگی همسترینگ داشتم. یک ماه و 10 روز از این مصدومیت می گذرد و فکر می کنم بعد از اردوی ترکیه با تیم تمرین می کنم.

مصلح در واکنش به این موضوع که دو رقیب آماده یعنی انصاری و نادری را در پست دفاع چپ کنار خود می بیند، افزود: امسال خدا را شکر جمعمان جمع است. دفاع های خوبی داریم. امیدوارم سال خوبی داشته باشیم و بهتر از پارسال باشیم تا برای قهرمانی مجدد بجنگیم.

سوال بعدی از مصلح در این رابطه بود که زمزمه هایی مبنی بر خروج نامش از فهرست باشگاه شنیده می شود که او در واکنش به این سوال خاطرنشان کرد: اولین بار است که از شما می شنوم این حرف را. تا حالا چنین چیزی را کسی به من نگفته است. خیلی جالب است که در زمان آقای برانکو یک عده عادت داشتند که بگویند من در لیست خروج هستم. من فیکس بازی می کردم و این حرف را می زدند. این صحبت ها همیشه هست و در مورد همه بازیکنان از بزرگتر تا کوچکتر زده می شود. ما اما کاری به این خواشی نداریم. این ها احتمالا هواداران تیم های دیگر هستند تا مشکلات شخصی با بازیکنان دارند.
از مصلح در مورد روش کاری کالدرون هم پرسیده شد که او پاسخ داد: من فعلا با پزشکان کار می کنم ولی تمرینات را که می بینم خوب هستند. آقای برانکو که خیلی دوست داشتنی بودند و امیدوارم ایشان هم همینطور باشند و سال خوبی داشته باشیم.

از مصلح در مورد شکایت برانکو از مدیران باشگاه پرسپولیس پرسیده شد و اینکه برانکو در آخرین مصاحبه اش گفته خودم قبل از فینال به بازیکنان پاداش دادم تا انگیزه اشان بالا برود. مدافع چپ پرسپولیس در واکنش به این موضوع بیان کرد: آقای برانکو خیلی از بازی های حساس این کار را می کردند. یک برهه ای بود که از باشگاه پول گرفته بودند و از جیب خودشان به بچه ها پول دادند. مشکلات زیاد است. امیدوارم همانطوری که ما بازیکنان صبور هستیم، هواداران هم صبور باشند. ما روز بد نداشتیم و امیدوارم این روزها ادامه داشته باشد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس تا به اینجای فصل کدام بازیکن بوده است؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
نفت م.س
نفت م.س
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 1 آذر 1398 / ساعت : 17:30
فولاد
فولاد
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد آرنا
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 13 آبان 1398 / ساعت : 17:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2مهدی ترابی3
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن