رونمایی از سیستم جدید پرسپولیس

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1601 ] - 9 روز پیش

رونمایی از سیستم جدید پرسپولیس

عصر روز شنبه برای اولین بار تمرین پرسپولیس در حضور تماشاگران و خبرنگاران برگزار شد و سرخپوشان زیر نظر مربی آرژانتینی خود به تمرینات تکنیکی و تاکتیکی پرداختند.... 5 out of 5 based on 6 ratings.
رونمایی از سیستم جدید پرسپولیس

عصر روز شنبه برای اولین بار تمرین پرسپولیس در حضور تماشاگران و خبرنگاران برگزار شد و سرخپوشان زیر نظر مربی آرژانتینی خود به تمرینات تکنیکی و تاکتیکی پرداختند....

ارتش سرخ دات كام :

عصر روز شنبه برای اولین بار تمرین پرسپولیس در حضور تماشاگران و خبرنگاران برگزار شد و سرخپوشان زیر نظر مربی آرژانتینی خود به تمرینات تکنیکی و تاکتیکی پرداختند.

در بخشی از تمرین پرسپولیس کالدرون 12 بازیکن اصلی اش را از یاران ذخیره جدا و با آن ها کار های تاکتیکی را مرور کرد. کالدرون 12 بازیکن را به دو تیم 6 نفری تقسیم کرد که یک تیم نقش مدافع را داشت و تیم دیگر باید با عبور از مدافعان گل می زد.

کالدرون آرایش دفاعی تیمش را با علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، مهدی شیری، محمد انصاری و کمال کامیابی نیا تشکیل داد که کمال نقش تنها هافبک دفاعی را داشت و 4 بازیکن دیگر دژ دفاعی مقابل بیرانوند بودند که آرایش تکراری با زمان برانکو بود و بهترین خط دفاع سال های اخیر فوتبال ایران بدون تغییر نسبت به فصل گذشته ارنج شد.

سرمربی آرژانتینی پرسپولیس آرایش جدیدی برای فاز هجومی نسبت به زمان برانکو در نظر داشت و 6 بازیکن را برای این فاز انتخاب کرد. او احمد نوراللهی، امید عالیشاه، سروش رفیعی، فرشاد احمدزاده، مهدی ترابی و علی علیپور را در فاز هجومی قرار داد که نوراللهی دفاعی تر بود و سروش رفیعی و امید عالیشاه نقش هافبک نفوذی داشتند. احمدزاده، ترابی و علیپور هم مهاجمان فاز هجومی کالدرون بودند.

مربی آرژانتینی پرسپولیس از حالا بازیکنان اصلی را شناخته و 12 نفر را از دیگران جدا کرده و سیستم مدنظر 3-3-4 است. تنها چالش پیش روی کالدرون انتخاب یک نفر از جمع هافبک ها برای نیمکت نشینی است و باید دید در اردوی ترکیه چه تصمیمات جدیدی می گیرد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • رادوین پرسپولیسی قشقایی
    رادوین پرسپولیسی قشقایی :
    جناب فرمانده یه مهاجم تاپ بگیر و دیگه چیزی نمیخاییم
  • عبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانی
    عبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانی :
    سلام....باید پول خرج کرد و فقط فقط یه مهاجم عالی گرفت ...درجه یک ....آنوقت قهرمان آسیا میشیم....آقای عرب فقط یه مهاجم تاپ......فقط مهاجم خوب

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن