head_1xbet

نگاهی به لیست پرسپولیس؛ چه کسانی می روند و می مانند؟

- نظرات : 7 اظهار نظر - بازدید [ 1940 ] - دوشنبه, 17 تیر 1398

نگاهی به لیست پرسپولیس؛ چه کسانی می روند و می مانند؟

گمانه زنی‎ها درباره بازیکنانی که قرار است از فهرست پرسپولیس خارج شوند، به اوج خود رسیده است. چند روزی می‎شود که یکی از سوژه های مهم قهرمان لیگ و جام حذفی، فهر... 3 out of 5 based on 9 ratings.
نگاهی به لیست پرسپولیس؛ چه کسانی می روند و می مانند؟

گمانه زنی‎ها درباره بازیکنانی که قرار است از فهرست پرسپولیس خارج شوند، به اوج خود رسیده است. چند روزی می‎شود که یکی از سوژه های مهم قهرمان لیگ و جام حذفی، فهر...

ارتش سرخ دات كام :

گمانه زنی‎ها درباره بازیکنانی که قرار است از فهرست پرسپولیس خارج شوند، به اوج خود رسیده است.

چند روزی می‎شود که یکی از سوژه های مهم قهرمان لیگ و جام حذفی، فهرست خروجی‎های این تیم است به خصوص آنکه گابریل کالدرون سرمربی جدید پرسپولیس قصد دارد دو سه بازیکن جدید به تیمش اضافه کند و به همین دلیل اخباری درباره قطع همکاری قرمزها با سه بازیکنشان رسانه ای شده است.

طی روزهای گذشته از محسن ربیع خواه به عنوان گزینه اصلی خروج از فهرست پرسپولیس نام برده می شد اما بازیکن مورد علاقه برانکو، ساعاتی قبل به باشگاه رفت و قراردادش را تمدید کرد. گویا رقم قرارداد بالای او، مانع اصلی برای قطع همکاری باشگاه با این بازیکن بوده است. به جز ربیع‎خواه، شایان مصلح هم یکی از نفراتی بود که اخبار زیادی درباره خروج اجباری‎اش از پرسپولیس شنیده می شد به خصوص آنکه هم محمد انصاری دیگر مصدوم نیست هم اینکه محمد نادری قراردادش را تمدید کرده و قرمزها با جذب محمدحسین کنعانی ‎زادگان، ترافیک عجیبی در خط دفاعی شان درست کرده اند با این همه مصلح هم ساعاتی قبل اعلام کرد که لیست مازاد پرسپولیس شایعه است.

در چنین شرایطی از حسین ماهینی و مهدی شریفی به عنوان گزینه های جدید خروج از فهرست پرسپولیس نام برده شده. ماهینی که در تمرین دیروز پرسپولیس به عنوان دفاع چپ بازی کرد، طبق اخبار، مورد توجه باشگاه شاهین شهرداری بوشهر قرار گرفته و احتمال بازگشت او به زادگاهش وجود دارد. مهدی شریفی هم که فصل گذشته فرصت بسیار کمی برای بازی پیدا کرد، شاید از پرسپولیس جدا شود و به سپاهان برگردد.

در شرایط موجود به نظر می رسد حسین ماهینی، مهدی شریفی و شایان مصلح کاندیدا های اصلی کالدرون برای خروج از لیست پرسپولیس باشند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس
چيدمان به ترتيب :
 • OMID PERSI
  OMID PERSI :
  رقم بالای قرارداد ربیع خواه؟؟؟
  بابا قیمت بازیکن به تعصبش نیست که وگرنه ولله همین کاربرای ارتش سرخ خودمون متعصب ترم هستن
  بعدم بابا ماهینی بره آخه دفاع راست به جز شیری کسی نمیمونه برامون
 • رضا مهدوی
  رضا مهدوی :
  لطفا به اطرافتان نگاه دقیق تر بیندازید تا متوجه شوید یک تیم رسانه ای از لحظه اعلام نام کالدرون به عنوان سرمربی پرسپولیس دارن حاشیه سازی میکنند. یکی از قویترین این حاشیه ها امروز بعد از قرارداد کنعانی زادگان بوجود آمد. در جایی که شایعه میکنند که جایگاه سید جلال وماهینی به خطر افتاد و از اون بدتر خبر از یک باند به رهبری سید در تیم میدهند . اخباری که هدفش جز ایجاد جو منفی و کاهش تمرکز بازیکنان در تمرینات و بخصوص ایجاد اختلاف و باند در تیم نیست.
  با اینکه باشگاه دیروز در خصوص لیست خروج و... بیانیه داد ولی این رسانه ها که پروژه بزرگ تضعیف پرسپولیس را با رمز " وزیر پرسپولیسی " و " تیم حکومتی" از سال قبل دنبال میکنند این روزها تمرکز خود را بر روی موضوع لیست اخراجیها گذاشته اند.
  به احتمال زیاد کالدرون نام دو سه نفر را برای جایگزین کردن نفرات بهتری حذف خواهد کرد ولی این مساله آنقدر حاد نیست و به این رسانه ها ارتباطی ندارد و آنها حق " داستان سازی" برای تیم بزرگ پرسپولیس را ندارد و بهتر است خفه شوند همانطور که در مقابل حاشیه ها و دعواهای کیسه کشها که آخرینش سه روز قبل در جریان بازی دوستانشون اتفاق افتاد خفه میشوند و سعی میکنند حاشیه های اون کیسه کشا را ماست مالی کنند ...
  مهمترین و پرمخاطب ترین این رسانه ها عبارتند از ورزش 3 و خبرورزشی ولی از اینها مهمتر منابع شایعه پراکنی در شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و اینستاگرام هستند .
  طرفدار واقعی پرسپولیس باید خیلی هوشیار باشد و این رسانه ها باید توسط هواداران تحریم شوند
 • رضا مهدوی
  رضا مهدوی :
  این گمانه زنی نیست " ریشه زنی " است که متاسفانه رسانه ای مثل ارتش سرخ هم متاثر از رسانه های مغرض این مطالب را چاپ میکند.
  این ارتش سرخ و کانون هواداران میخواهم لااقل این گونه خبرها را طوری بولد نکنند که انگار فاجعه میخواهد اتفاق بیفته. لطفا آب به آسیاب دشمن نریزید.
  استراماچونی هم از همان بدو ورود قصد داشت دو سه تا مهره به دلخواه خودش به استقلال اضافه کنه و با بهانه یک دعوای درون تیمی در استقلال سه بازیکن استقلال را اخراج کرد ولی مگر کسی اینقدر به این موضوع پرداخت. متاسفانه ما هنوز درک نکرده ایم که یک جریان رسانه ای به ظاهر بیطرف ولی مغرض وجود دارد که بین کیسه و پرسپولیس فرق میگذارد حتی در نشر اخبار !!!!
  به قضیه جذب شکاری نگاه کنید . چقدر دارن جنجال سر موضوعی میکنند که هیچ مشکلی ندارد ولی در مقابل جذب غیرقانونی بلبلی و دشتی هیچ گونه واکنشی از این رسانه ها مشاهده نمیشود .
 • omid 110
  omid 110 :
  ربیع خواه در اندازه پرسپولیس نیست...ماهینی بهتر از ربیع خواه هست...بعضی ها میگن ربیع خواه حرف نمیزنه و مصاحبه نمیکنه و توی فضای مجازی فعالیت نداره...ربیع خواه عملکرد خوبی نداره..خودش میدونه که در اندازه پرسپولیس نیست به همین دلیل نمیتونه مثل بازیکنهایی که ستاره تیم هستند رفتار بکنه...
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  فکرکن ملی پوش باشی وبه جام جهانی هم رفته باشی ودرحالی که بهترین دفاع راست ایران هستی پامیذاری توپرسپولیس
  باقرادادی ارزان وسه ساله
  سمت راست راقشنگ می بندی .دفاع چپ کم میاریم میری دفاع چپ بازی میکنی واینقدرخوب که چندباربه عنوان بهترین دقاع چپ آسیاانتخاب میشی
  دقاع مرکزی کم میاریم اونجابازی میکنی
  هافبک دفاعی لازم داریم هافبک میشی
  وخلاصه اینقدراین پست وآن پست بازی میکنی که ازتیم ملی خط میخوری
  درحالی که میتونستی مثل رامین فقط دفاع راست بازی کنی ونیازتیم عین خبالت هم نباشه
  ودرفقر بازیکن ودرحالی که تیم به شدت مشکل کمبودنفرداره کمک حال تیمی وباتعصب میجنگی
  ودرعین حال همیشه زیرانتقادهای بیخودی وناجوانمردانه ای.
  بازی هافشرده وفشرده ترمیشندویارتعویضی هم نداریم وتوبامصدومیت بازی میکنی .ودرداربی باازجان گذشتگی میجنگی ومضدوم میشی وماههادورازترکیب.
  وحالا یک خائن باالفطره رامیارندتوتیم تاجایگاهت متزلزل بشه.چه حسی بهت دست میده؟این حس الان ماهینی یه.
  بااین کارهاارزش وفاداری ازبین میره.
  بازیکن ازخودش میپرسه ماهینی وفادارومتعصب رامثل کیشه آشغال گذاشتنددم در.وکنعانی بی وفای خائن راآوردند.پس وفاداری ارزش نداره.
  فوتبال جای احساسات نیست ونبایداحساسی تصمیم گرفت.
  امانبایدکاری هم کنیم که وفاداری کم ارزش شود.ووفاداران خارشوند وبی وفایان برصدربنشینند.
  من میدانم این کامنت منفی باران خواهدشد.ولی کاش یکی ازمنفی دهندگان مردانگی کندودلیل منفی دادنتش رابنویسد.فقط میخواهم بدانم فازبرخی دوستان چیه؟
 • OMID PERSI
  OMID PERSI :
  چرا منفی داده شه به کامنتت؟!
  حرفتون کاملا درسته
  حرمت پرسپولیس با این کارا که خائن به وفادار ترجیح داده شه از بین میره

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس تا به اینجای فصل کدام بازیکن بوده است؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
نفت م.س
نفت م.س
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 1 آذر 1398 / ساعت : 17:30
فولاد
فولاد
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد آرنا
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 13 آبان 1398 / ساعت : 17:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2مهدی ترابی3
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن