head_1xbet

آزمون سخت ماهینی در ترکیه

- نظرات : 4 اظهار نظر - بازدید [ 1306 ] - دوشنبه, 17 تیر 1398
آزمون سخت ماهینی در ترکیه

پرسپولیس روز گذشته محمدحسین کنعانی زادگان را جذب کرد تا تعداد بازیکن بزرگسال فعلی این تیم از حد مجاز بیشتر شود. اتفاقی که باعث شد از روز گذشته بار دیگر گمانه ...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس روز گذشته محمدحسین کنعانی زادگان را جذب کرد تا تعداد بازیکن بزرگسال فعلی این تیم از حد مجاز بیشتر شود. اتفاقی که باعث شد از روز گذشته بار دیگر گمانه زنی ها در ارتباط با بازیکنان مازاد پرسپولیس افزایش یابد و در این میان برخی از حسین ماهینی به عنوان یکی از گزینه های خروجی پرسپولیس یاد کردند. این اتفاق با اعلام باشگاه پرسپولیس مبنی بر تداوم حضور ربیع خواه در این تیم قوت گرفت و حال ماهینی شرایط دشواری در این تیم دارد.

ماهینی که پس از سیدجلال دومین بازیکن مسن ترکیب پرسپولیس است در سمت راست خط دفاعی رقیبی سرسخت به نام مهدی شیری دارد. وی همچنین طی سال های اخیر تجربه بازی در پست مدافع میانی، مدافع چپ و هافبک دفاعی در ترکیب پرسپولیس را داشته و آچار فرانسه دفاعی این تیم بوده است. با این حال در حاضر پرسپولیس در تمامی پست های خط دفاعی به اندازه کافی بازیکن دارد و حال شاید چند پسته بودن ماهینی مزیتی برای وی نباشد.

با این حال پرونده کاپیتان دوم پرسپولیس هنوز بسته نشده چرا که وی در اردوی ترکیه حضور خواهد داشت و تلاش خواهد کرد به حضور خود در جمع پرسپولیسی ها تداوم ببخشد. وی یک مصدومیت سخت را پشت سرگذاشته و حال باید توانایی های فنی خود را به گابریل کالدرون آرژانتینی ثابت کند و باید دید در نهایت این مدافع 33 ساله در جمع پرسپولیسی ها ماندگار خواهد شد و یا پس از اردوی ترکیه از جمع بازیکنان پرسپولیس کنار خواهد رفت.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس
چيدمان به ترتيب :
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  فکرکن ملی پوش باشی وبه جام جهانی هم رفته باشی ودرحالی که بهترین دفاع راست ایران هستی پامیذاری توپرسپولیس
  باقرادادی ارزان وسه ساله
  سمت راست راقشنگ می بندی .دفاع چپ کم میاریم میری دفاع چپ بازی میکنی واینقدرخوب که چندباربه عنوان بهترین دقاع چپ آسیاانتخاب میشی
  دقاع مرکزی کم میاریم اونجابازی میکنی
  هافبک دفاعی لازم داریم هافبک میشی
  وخلاصه اینقدراین پست وآن پست بازی میکنی که ازتیم ملی خط میخوری
  درحالی که میتونستی مثل رامین فقط دفاع راست بازی کنی ونیازتیم عین خبالت هم نباشه
  ودرفقر بازیکن ودرحالی که تیم به شدت مشکل کمبودنفرداره کمک حال تیمی وباتعصب میجنگی
  ودرعین حال همیشه زیرانتقادهای بیخودی وناجوانمردانه ای.
  بازی هافشرده وفشرده ترمیشندویارتعویضی هم نداریم وتوبامصدومیت بازی میکنی .ودرداربی باازجان گذشتگی میجنگی ومضدوم میشی وماههادورازترکیب.
  وحالا یک خائن باالفطره رامیارندتوتیم تاجایگاهت متزلزل بشه.چه حسی بهت دست میده؟این حس الان ماهینی یه.
  بااین کارهاارزش وفاداری ازبین میره.
  بازیکن ازخودش میپرسه ماهینی وفادارومتعصب رامثل کیشه آشغال گذاشتنددم در.وکنعانی بی وفای خائن راآوردند.پس وفاداری ارزش نداره.
  فوتبال جای احساسات نیست ونبایداحساسی تصمیم گرفت.
  امانبایدکاری هم کنیم که وفاداری کم ارزش شود.ووفاداران خارشوند وبی وفایان برصدربنشینند.
  من میدانم این کامنت منفی باران خواهدشد.ولی کاش یکی ازمنفی دهندگان مردانگی کندودلیل منفی دادنتش رابنویسد.فقط میخواهم بدانم فازبرخی دوستان چیه؟
 • mis سرخ
  mis سرخ :
  حق ماهینی نیست ، کنعانی جایگزینش بشه .
 • امیر نیکروش
  امیر نیکروش :
  حرف دل من را زدید. دقت کنید بعد از کنار گذاشتن برانکو در اولین اقدام احمدزاده بی معرفت و بی کیفیت را خریدند، احمدزاده را هیچ تیمی در دنیا نخواسته بود، بعد منت طارمی را کشیدند و حالا هم کنعانی را خریدند که واقعا نه در حد ماهینی هست و نه در حد شجاع و نه در حد سید جلال و یا انصاری. دقت کنید قرار است کنعانی یا جای سید جلال و یا جای شجاع بازی کند. کدام عقل سلیمی کنعانی را به یکی از این 2 بازیکن ترجیح می دهد؟ من نمیدانم کدام منطقی دنبال خرید این بازیکن بود؟ آیا کالدرون بعد از دیدن چند جلسه تمرین، به این نتیجه رسید که دفاع تیمش مشکل دارد؟ آیا به کالدرون گفته اند تیمش در 3فصل گذشته بهترین عملکرد دفاعی در لیگ را داشته و با این وجود اقدام به خرید یک مدافع پر حاشیه کردند؟ الآن قرار است چه بازیکنی از لیست بزرگسال خارج شود؟ یکی از بازیکنانی که برایمان رباط از دست داد؟ یکی از بازیکنان بی ادعایی که در سخت ترین شرایط برایمان بازی کرد و ما را فینالیست آسیا کرد؟ چه کسی قرار است کنار گذاشته شود که کنعانی و احمدزاده بیایند؟ این روزها میشنویم آقایان دنبال فروش ترابی هستند تا وحید امیری را هم برگردانند. به نظرتان هدف از اینتیمبستن نابود کردن پرسپولیس نیست؟ کدام عقل سالمیبهترین خرید نیم فصل را که جوان هم هستمیفروشد و بازیکن 33 ساله نیمکت نشین شده در باشگاه درجه 3 ترکیه ای را می خرد؟ آن هم با 500،000 دلار برای رضایتنامه و حتما مبلغی در حدود 2 میلیارد برای خودش؟؟!!! دقت کنید چه هجمه ای علیه علیپور راه انداخته اند و همه فکر میکنیم تیممان مهاجم هدف ندارد در حالی که بهترین مهاجم ایرانی 2 فصل اخیر لیگ، همین علیپور بوده است. دوستان در نظر داشته باشید تیمی که برای قهرمانی تلاش میکند نباید شاکله اصلی آن از بین برود ولی عملا با خرید های این هیات مدیره خائن، عملا دارند تیم را از هم می پاشانند و تیم را دچار چند دستگی و دشمنی میکنند. تیم یک دستیکه نایب قهرمان آسیا شد را از یاد نبریم، ما مزد یک دلی و صمیمیت و اتحاد تیم با هواداران را گرفتیم. این اتحاد را از ما گرفتند و با جذب بازیکنان حاشبه دار سکوها را ملتهب کردند
 • omid 110
  omid 110 :
  موندن ماهینی بهتر از رفتنش هست..ماهینی تجربه داره..ربیع خواه باید میرفت

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس تا به اینجای فصل کدام بازیکن بوده است؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
نفت م.س
نفت م.س
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 1 آذر 1398 / ساعت : 17:30
فولاد
فولاد
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد آرنا
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 13 آبان 1398 / ساعت : 17:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2مهدی ترابی3
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن